Romantične situacije...

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
...koje nisu prošle baš onako kako je planirano...

Npr, jedan drug mog druga ima rođaka koji živi u zgradi sa jednim likom koji je onako, frajer i cure ga stalno jure... i jedna vrsta urbanog mita kaže da je jedna cura (znaš, ona Sandra iz 18-ice) htela da ga na'fata i donela neke ruže, te "slučajno" jednu ispustila... a on odmа' primetio i provalio šta je ona 'tela, pa se "slučajno" pomerio i zgazio ružu, a onda se počeo derat' na nju... mislim, zaista je koristio raznovrstan rečnik.. elem, ona je otišla u suzama, i verovali ili ne ona još uvek nije udata!!!
 
...koje nisu prošle baš onako kako je planirano...

Npr, jedan drug mog druga ima rođaka koji živi u zgradi sa jednim likom koji je onako, frajer i cure ga stalno jure... i jedna vrsta urbanog mita kaže da je jedna cura (znaš, ona Sandra iz 18-ice) htela da ga na'fata i donela neke ruže, te "slučajno" jednu ispustila... a on odmа' primetio i provalio šta je ona 'tela, pa se "slučajno" pomerio i zgazio ružu, a onda se počeo derat' na nju... mislim, zaista je koristio raznovrstan rečnik.. elem, ona je otišla u suzama, i verovali ili ne ona još uvek nije udata!!!

ma muskarci znaju stvarno da budu svinje..

moja drugarica ima ujaka koji nije mogao da se trsi od neke .vamo tamo..sikanirao je kako stigne.uglavnom pricala mi ona bio je neki rodjendan u porodici i cura se sjetila i donijela dobrica flasu mentol likera..i on kreten uzo da se dere na nju sto si ovo donijela..ko ovo jos pije....?jao...jao...mentol donijeo mentol...:shock:
 
10pvifs.jpg
 
romantika je za patjenike
izveshtacheno..fuj fuj
to se valjda prevazidje posle puberteta..jedino ako nije ovaj trend kupljenja svih mogiucih debilizama sa zapada zaziveo i kod nas pa se adolescencija zamrzava do pedesete kod oba pola
 
...koje nisu prošle baš onako kako je planirano...

Npr, jedan drug mog druga ima rođaka koji živi u zgradi sa jednim likom koji je onako, frajer i cure ga stalno jure... i jedna vrsta urbanog mita kaže da je jedna cura (znaš, ona Sandra iz 18-ice) htela da ga na'fata i donela neke ruže, te "slučajno" jednu ispustila... a on odmа' primetio i provalio šta je ona 'tela, pa se "slučajno" pomerio i zgazio ružu, a onda se počeo derat' na nju... mislim, zaista je koristio raznovrstan rečnik.. elem, ona je otišla u suzama, i verovali ili ne ona još uvek nije udata!!!

ja mislim da je ona u startu pogresila jer je izabrala pogresnu taktiku... sve sto je trebala da uradi jeste da pristavi kafu i onda bi se muskarci pobili da dodju do nje... bar oni koji piju kafu... ja je ne volim... ne nju, o kafi pricam sad... jutros sam popio jednu nes kafu i to mi je dosta za ovu godinu... u stvari, vise je bilo secera nego same kafe, al' 'ajde.. racuna se k'o kafa...
p.s. mili, nano, nema nam je maki... a mogli smo jos neko pivo za cika rikana i sokic za tebe da dobijemo... liga sampiona veceras... :)
 
romantika je za patjenike
izveshtacheno..fuj fuj
to se valjda prevazidje posle puberteta..jedino ako nije ovaj trend kupljenja svih mogiucih debilizama sa zapada zaziveo i kod nas pa se adolescencija zamrzava do pedesete kod oba pola

Veruj mi, jednog dana ces pojesti ove svoje reci kad se zaljubis...:mrgreen: Neka ce ti pomeriti guzicu samo tako, hteo ti to da priznas ili ne ;)
 
Hmmm; ja za jednu Ng upalila sveće na svaku stepenicu po jednu; a na stepenicima itison; i zvala ga da siđe od gore (nije ni video kad sam ih palila), i on kako je dolazio uzimao po sveću i gasio, i došao dole i kaže, itison na stepenicama je pun voska kako su curile sveće.
Prvi januar sam provela sa novinama i peglom (ako znate kako se skida vosak)...
Eto, ali sex je bio dobar to veče :mrgreen:
 
ja mislim da je ona u startu pogresila jer je izabrala pogresnu taktiku... sve sto je trebala da uradi jeste da pristavi kafu i onda bi se muskarci pobili da dodju do nje... bar oni koji piju kafu... ja je ne volim... ne nju, o kafi pricam sad... jutros sam popio jednu nes kafu i to mi je dosta za ovu godinu... u stvari, vise je bilo secera nego same kafe, al' 'ajde.. racuna se k'o kafa...
p.s. mili, nano, nema nam je maki... a mogli smo jos neko pivo za cika rikana i sokic za tebe da dobijemo... liga sampiona veceras... :)

nema veze sa romantikom, al' bi baš mogli...samo dok popijem čaj..;)
 
ja znam kako se to radi... stavi se novina preko tepiha... na mesto gde je vosak... i sa peglom se pegla preko novina i na taj nacin se zagreje vosak i zalepi se za novinu... odozdo... sa peglom ne treba direktno jer onda je pos'o dupli... moras da skidas vosak i sa tepiha i sa pegle posle.... moze isto i sa farmerkama, na primer... ili kosulja neka... i tako...
 

Back
Top