BORIS TADIC........., ili niko!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ili sujetnim zenama?
Mislim da je lepo imati predsednika koji je inteligentan, obrazovan, kuluturan, prihvacen svuda u svetu, a pritom je lep i doteran.

Šta je sa sujetnim ženama?
To što si napisala za predsednika stoji, ali si napisala nešto drugo u gornjem postu. E sad, ako ne razumeš moju kritiku, onda nemam reči, a ako namerno ignorišeš smisao, onda je to tužno.
 
i ja volim Tadica...BORISE napred! Zene Srbije glasace za tebe!
не знам да ли си обавештена .....али прошли су председнички избори 03.02
ово су сад неки републички за посланике и одборнике и градоначелнике...

да се БоТа не кандидује за градоначелника можда:roll:мала плата па да заради за стан пошто нема8-)
 
Kako mozes da VOLIS predsednika pa nije ti on brat,muz,decko,otac?
Politicari su potrosna roba a ne VOLJENE osobe.
Znas koliko njemu puca qurac za tebe,osim za tvoj glas. ;-)

Ajde pricaj mi o tome u Becu, podno visokih planina......

Jedi qurac tamo i pusti mog predsednika da radi svoj posao, ako hoces da zivis dajem ti 2000 E platu............., ebes Zapad!
 
види овако да ти појасним неке ствари.....пошто сте стално у заблуди..yебе ми се за твог психолога ..њиховог гробара ..вашег наркомана и оног сељу заједно у пакету са мачкарем .....имамо највеће цене а најмање плате ...више доктора наука од Француске и Немачке заједно а најнеписменија смо земља у Европи...1883 возови ишли брже него данас ....већи државно -административно-бирократски апарат него В Британија,Шпанија и Италија заједно.......више пандура него у време Слобе када смо контролисали Косово..једини смо поред Каролинских острва чији председник није рођен у земљи у којој председава..најскупљи бензин у окружењу ...Косово на врату да би зезали овај народ и одвраћали од лоповлука који се дешава...још триста глупости да не набрајам а ти ме смараш са твојим психолог-подстанарем ...лажете оне јаднике доле на Косову о некој помоћи за коју они нису чули(Б92 утисак недеље задња емисија)

да појасним ;)




lazu ih selja i kostunije a ne tadic.
 
види овако да ти појасним неке ствари.....пошто сте стално у заблуди..yебе ми се за твог психолога ..њиховог гробара ..вашег наркомана и оног сељу заједно у пакету са мачкарем .....имамо највеће цене а најмање плате ...више доктора наука од Француске и Немачке заједно а најнеписменија смо земља у Европи...1883 возови ишли брже него данас ....већи државно -административно-бирократски апарат него В Британија,Шпанија и Италија заједно.......више пандура него у време Слобе када смо контролисали Косово..једини смо поред Каролинских острва чији председник није рођен у земљи у којој председава..најскупљи бензин у окружењу ...Косово на врату да би зезали овај народ и одвраћали од лоповлука који се дешава...још триста глупости да не набрајам а ти ме смараш са твојим психолог-подстанарем ...лажете оне јаднике доле на Косову о некој помоћи за коју они нису чули(Б92 утисак недеље задња емисија)

да појасним ;)

 
Nadjite mi jedan grad koji je pod radikalima da je napredovao. Pogledajte sta su napravili od rume, novog sada.................. i sad hocete da to naprave i od srbistana

Боље ти нађи један град или општину где су ДСовци на власти А ДА ГА НИСУ ОПЕЉЕШИЛИ.........:lol:, а о државној каси и да не причам, или о томе у какве су нас дугове увалили до гуше...
 
Аух, сунце ти калајисано....ахахахаааааааа.......иако се са неким деловима не слажем ОДЛИЧАН ПОСТ ! Баш си га "сложио"......



који део то није јасан ..........на знам да ли гледао задњи утисак недеље о оном полицајцу....пре неки дан сам читао у Куриру о некој инвестицији ..као ови дали неке паре око 1 300 000 дин за сређивање неког простора и хвале се тиме....а оно ладно неки шипац (можда био адем не знам) из неког министарства или неке државне институције на Косову покаже признанице да су они дали те паре да се то среди и има фотке целе документације .........и ко кога ту сад:smile:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top