LDP 11% u Beogradu i Vojvodini!

Тако су и на прошлим изборима многи ценили да ће Чеда имати око 13%, па је једва прешао 5%, чак је и Мркоњић био бољи од њега. Не верујем да се за 2 месеца свест бирача тако драматично изменила, мада гледајући онај секташки спот, ништа није немогуће, ма шалим се, Чеда и ЛДП ће као по обичају бити на зачељу листе, уз Марјана Ристичевића и сличне.
 

Nije ti jasno, jel'? E, pa evo... Ja sam pecaroš. Obožavam da pecam predatore, a štuku naročito. Za lov na štuku se ne koristi obična udica (preslaba je) već pozamašna trokraka udica. Kao mamac za štuku se koristi keder koji se kači na tu udicu. Keder u pecaroškom žargonu je reč za živu ribicu kao mamac. Jedan krak udice se probode ispod leđnog peraja ribice i ponudi štuki.Kada upecam štuku retko se desi da je keder ostao na udici. Uglavnom je već završio u štukinom stomaku kao njen poslednji obrok.
 
Nije ti jasno, jel'? E, pa evo... Ja sam pecaroš. Obožavam da pecam predatore, a štuku naročito. Za lov na štuku se ne koristi obična udica (preslaba je) već pozamašna trokraka udica. Kao mamac za štuku se koristi keder koji se kači na tu udicu. Keder u pecaroškom žargonu je reč za živu ribicu kao mamac. Jedan krak udice se probode ispod leđnog peraja ribice i ponudi štuki.Kada upecam štuku retko se desi da je keder ostao na udici. Uglavnom je već završio u štukinom stomaku kao njen poslednji obrok.

Ma kome je bila namijenjena poruka, covece? Ja vise volim Rapalovu ili Ruzno Pace , da ne prljam ruke .;)
 
CeSID je 24. aprila 2008. godine u 12h u Medija centru, održao konferenciju za štampu na kojoj je prezentovao istraživanje javnog mnenja realizovano u periodu od 14. do 20. aprila 2008. godine na reprezentativnom uzorku od 2732 ispitanika.

http://www.cesid.org/articles/download/files/Prezentacija, JMI 24.april 08..ppt?id=62

Mislio sam da je Ivan015 (od petnaes' godina) postavio tu temu....kada ono zlatna ribica ldp-a :D
Ne budi preterano optimistican...bice dobro ako uopste udju u skupstinu.....
 

Back
Top