PROGRAM ZA NUMEROLOGIJU

Da,znam za ovaj program,ja ga imam,ali cak i ako ga skinete besplatno necete moci da citate njegova tumacenja-naravno,oni koji su pocetnici pa im treba.Sad se pojavio i novi,ustvari je isti ali sa latinicnim slovima.Dobar je za one koji se time profesionalno bave.
 
Ma nema vam dobrog programa za numerologiju, to ti je sve bezveze. Nista pametno nisam nasla, sto se toga tice. To mora ljudski mozak da izanalizira.

Ma to se podrazumeva,ni jedan program ne moze sve da izanalizira,ali ovaj daje osnove neke koje mogu da pomognu pocetnicima,ali oni sami iz toga moraju da izvuku sustinu i naravno sami da povezu simboliku,kao i u astrologiji..
 
Za sve one koji se zanimaju za numerlogiju obavestenje, da mogu probati odlican numeroloski program na srpskom jeziku koji se moze skinuti sa sajta http://www.dedic-dedic.com/download/numerologija_setup.exe, a takodje ga ima i na krstarici a link je http://www.krstarica.com/lat/softver/index.php?kategorija=Serbian+software&sifra=NUMEROLOGIJA+PRO


Imam taj program i to latinicnu verziju,mnogo olaksava posao nego dok sam to radio iz knjiga i na rucni nacin proucavao i pisao,medjutim nije bas lak za pocetnike,nemojte misliti kupio sam ovaj program i postao sam numerolog,za numerologiju je potrebno iskustvo i proucavanje,program je tu da nam olaksa posao i da neke smernice.Svima koji hoce da se bave numerologijom preporucujem ovaj program da kupe,ali takotje ne samo program vec i gomilu knjiga trebace vam.
 
Imam taj program i to latinicnu verziju,mnogo olaksava posao nego dok sam to radio iz knjiga i na rucni nacin proucavao i pisao,medjutim nije bas lak za pocetnike,nemojte misliti kupio sam ovaj program i postao sam numerolog,za numerologiju je potrebno iskustvo i proucavanje,program je tu da nam olaksa posao i da neke smernice.Svima koji hoce da se bave numerologijom preporucujem ovaj program da kupe,ali takotje ne samo program vec i gomilu knjiga trebace vam.

I ja sam ga skoro kupila i slazem se sa tobom. Takodje bih te zamolila, ako znas, da mi prosledis autore nekih knjiga iz ove oblasti na srpskom jeziku koje mogu da se kupe.
 
Sta vi ljudi radite sa nmerickim tabelama SLOVA. One mene nacisto izlucuju vec godinama. Nasla sam na desetine tabela naravno sve su potpuno razlicite, jedino sto je za sve isto a to je da je slovo A = 1. Po svakoj tabeli cete dobiti razlicit broj mena, prezimena i svega, pa mozete da birate koji vam se borj vise svidja izgleda :roll:

To me potpuno izludjuje. Jos kada pogledam Maharisijevu tabelu, gde je on dao primer kako se pise njegovo ime Maharishi Jogi - gde je on sve naravno npisao tako kako bi to spelovali Ameri i ovi sa engleskog govornog podrucja, poludela sam.

E , sada kako ima tamela koje potpuno po redu od 1 do 9 , pa opet u krud poredjaju englesku abecedu. Tako sam ja predlozila koleginici da napravimo tabelu od 1 do 9 i u krug po nasoj Cirilici i zavrsila sam dilemu koja mi je trajala dobrih 10 godina. A i ovako se treba raditi po pismu i kulturi i regiona sa kojeg pocinjemo. Razmisljam ja, nije odredjeno slovo u nasoj Azbuci potpuno slucajno dobilo odredjeno mesto u azbuci ( jer slucajnost ne postoji ) i eto konacno cu poceti da radim i proracune imena i prezimena i te zezancije, sto sam do sada namcorasto odbijala. Jer tu nema nikakvog standarda.
 
Ja imam cirilicni program,a ime i prezime je jako bitno kod otvaranja numeroloske karte zivota,pri tom daje jako bitne podatke o onome sta nam nedostaje i sta trebamo da razvijamo kod sebe(tj na cemu trebamo da radimo na sebi),odnosno glavne zivotne lekcije koje moramo da savladamo.
Znas i sama koliko sam te gnjavila oko tog esencijalnog broja koji se dobija upravo iz imena i prezimena kad zelimo da analiziramo odredjeni period necijeg zivota,i retko ko uopste zna da tumaci to..
 
Poslednja izmena:
I ja sam ga skoro kupila i slazem se sa tobom. Takodje bih te zamolila, ako znas, da mi prosledis autore nekih knjiga iz ove oblasti na srpskom jeziku koje mogu da se kupe.


Pomoci ce ti knjige:
Harish Johari – NUMEROLOGY,
Novac - novčana numerologija 21. veka-Dr. Irena Sjekloća Miler,
Numerologija-Boris Kazinci, Dr. Irena Sjekolća Miler,
Numerologija 1-Boris Kazinci, Dr. Irena Sjekloća Miler,
Numerologija 2-Boris Kazinci, Dr. Irena Sjekloća Miler,
Moć brojeva-Colin Baker,
Numerologija - moć brojeva-Rut Drejer,

ovo ti je dosta za pocetak.pozzdrav
 
Imam taj program i to latinicnu verziju,mnogo olaksava posao nego dok sam to radio iz knjiga i na rucni nacin proucavao i pisao,medjutim nije bas lak za pocetnike,nemojte misliti kupio sam ovaj program i postao sam numerolog,za numerologiju je potrebno iskustvo i proucavanje,program je tu da nam olaksa posao i da neke smernice.Svima koji hoce da se bave numerologijom preporucujem ovaj program da kupe,ali takotje ne samo program vec i gomilu knjiga trebace vam.

Nije baš u direktnoj vezi sa temom, ali opet daje mustre ličnosti od 1 do 9 i bavi se tipologijom ličnosti. Radi se o ENEAGRAMIMA da li neko nešto zna o tome?

Na Visokoj strukovnoj školi za odnose s javnošću i propagandu sam na prvoj godini (06) dobila knjigu Komunikologija biznisa, autor mr Anđela Mikić i koautor njen suprug dipl. ing Vlajko Mikić koji je odlično objasnio Eneagrame, koliko mi vrijeme dopušta bavim se time, zanima me i da li Vi smatrate da eneagramska mustra ja sam npr. tu 7. sto posto, ima veze sa ličnim brojem gdje sam takođe 7 (6+1) . Da li znate nešto o tome, i recite mi kako da jedna 7. preživi ovu odvratnu stvarnost :dash::p
 
Poslednja izmena:
Ja sam totalni laik za ovakve stvari. Slucajno sam sada naleteo na "Numerolosku analizu" na krstarici i moj broj je 4. Sve je tacno. Pa me je malo zainteresovalo sve ovo... Mada... Ako iz ovoga mogu samo da vidim neke svoje osobine, kako mi je isao zivot itd. Ne vidim svrhu. Pa bi hteo neko da me prosvetli i objasni pojam Numerologije
 
Love Number Calculator.

love_number-397271-1282283725.jpeg


http://www.brothersoft.com/love-number-download-397271.html
 

Back
Top