U postelji su najvredniji…

Amateracu

Zainteresovan član
Poruka
493
Ljudi u proseku seksaju 103-puta godišnje
Manchester – U osvrtu na obsežno svetsko istraživanje Durexa o spolnom ponašanju Zemljana, su se po broju vođenje ljubavi Hrvati našli na zavidnom drugom mestu. Na prvom mestu su stali Grci, a na trećem Srbi i Crnogorci.

U istraživanju Durexa učestvovalo je više od 317.000 ljudi iz 41 države. Ako u proseku ljudi seksajo 103-puta godišnje, pobednici su Grci prebacivši rekord na 138-puta godišnje, Hrvati pa 134-puta. Najmanje, 45- puta godišnje, seksaju Japanci.

Drage moje cure, a šta vi kažete na ovo. Rekla bih da, ima i boljih!
 
Ljudi u proseku seksaju 103-puta godišnje
Manchester – U osvrtu na obsežno svetsko istraživanje Durexa o spolnom ponašanju Zemljana, su se po broju vođenje ljubavi Hrvati našli na zavidnom drugom mestu. Na prvom mestu su stali Grci, a na trećem Srbi i Crnogorci.

U istraživanju Durexa učestvovalo je više od 317.000 ljudi iz 41 države. Ako u proseku ljudi seksajo 103-puta godišnje, pobednici su Grci prebacivši rekord na 138-puta godišnje, Hrvati pa 134-puta. Najmanje, 45- puta godišnje, seksaju Japanci.

Drage moje cure, a šta vi kažete na ovo. Rekla bih da, ima i boljih!
Ja pročitala stari Grci, pa reko'...ima logike :lol:
 
Ljudi u proseku seksaju 103-puta godišnje
Manchester – U osvrtu na obsežno svetsko istraživanje Durexa o spolnom ponašanju Zemljana, su se po broju vođenje ljubavi Hrvati našli na zavidnom drugom mestu. Na prvom mestu su stali Grci, a na trećem Srbi i Crnogorci. !

i mi bi trebali da povjerujemo....:lol:
ipak...:think: kad malo bolje razmislim, ovi na zapadu (+ japanci) i nemaju vremena za to, jelte...a kod nas...:whistling:
 
Poslednja izmena:
Zato kod Japanaca ima najviše samoubistava:mrgreen: A vade se na neku čast:roll:

Ali svejedno, i moj prosek za poslednjih pet godina jeste možda takav. U drugoj godini je bilo i po tri puta dnevno ( u proseku!). A ove godine jednom nedeljno:(

Statistika je čudo... MJeso, sarma, kupus; svi to znate
 

Back
Top