dali je moguce da zavolite nekog preko interneta?!

sHoReX:
dali se nekom od vas deslio da neprestano misli na osobu koju je upoznaop na chatu i video samo jednom u zivotu?

Slucaj 1. Devojka, 30-tk godina odavde, upoznaje inzenjera informatike koji zivi u SAD. Dopisuju se, dopisuju, catuju, salju bezbroj fotografija jedan drugom...
Konacno, on dolazi u Evropu, srecu se negde u Madjarskoj, sve prolazi glatko... Poklanja joj kameru, tako da sad imaju i sliku i ton...
Dolazio je jos dva puta u proteklih nekoliko meseci... Posto nije fasciniran Amerikom, zeli da predje negde u Evropu... delom i zbog nje. Nastavak cemo videti.

Slucaj 2. Moj dobar "Internet prijatelj" iz Hrvatske(nikad se nismo videli), inace tih, povucen,a li jako zanimljiv i pametan momak, na catu upoznaje devojku koja zivi u Francuskoj. Nedavno mu je bila u poseti... Razgovarali smo "utroje" i stalno su se nesto kikotali, sto vec dovoljno govori... Nisam ga jos "cula" nasamo, ali rekao mi je da je sve toliko lepo da jedva moze verovati kako se to njemu desava...
 
zenski muskoljubac:
sHoReX:
dali se nekom od vas deslio da neprestano misli na osobu koju je upoznaop na chatu i video samo jednom u zivotu?

Slucaj 1. Devojka, 30-tk godina odavde, upoznaje inzenjera informatike koji zivi u SAD. Dopisuju se, dopisuju, catuju, salju bezbroj fotografija jedan drugom...
Konacno, on dolazi u Evropu, srecu se negde u Madjarskoj, sve prolazi glatko... Poklanja joj kameru, tako da sad imaju i sliku i ton...
Dolazio je jos dva puta u proteklih nekoliko meseci... Posto nije fasciniran Amerikom, zeli da predje negde u Evropu... delom i zbog nje. Nastavak cemo videti.

Slucaj 2. Moj dobar "Internet prijatelj" iz Hrvatske(nikad se nismo videli), inace tih, povucen,a li jako zanimljiv i pametan momak, na catu upoznaje devojku koja zivi u Francuskoj. Nedavno mu je bila u poseti... Razgovarali smo "utroje" i stalno su se nesto kikotali, sto vec dovoljno govori... Nisam ga jos "cula" nasamo, ali rekao mi je da je sve toliko lepo da jedva moze verovati kako se to njemu desava...

jeste jeste i ja gledam Spanske serije
 
Gazdarica:
Ana-Marija:
Gazdarica:
Meni se desilo da sam neprekidno mislila na osobu koju nijednom nisam vidjela u zivotu... :roll:
I ja sam neprekidno mislila na jednu osobu dok je nisam videla :roll: Od tad imam nocne more...
Hehehe, znaci dobro je sto ja nisam imala susret oci u oci... Ko zna kakve bih more imala od toga... :lol:

Shta prichash bre, videla si me jednom... :D :D :D
 
U "pravoj ljubavi" upoznajemo nekog na zabavi, u discu, u školi, na fakultetu, na poslu, na odmoru. Pažnju ce nam privuci neka izvanjska manifestacija: glas, oci, osmeh, hod, figura, kosa. O njemu ili njoj ne znamo ništa, ali osecamo fizicku privlacnost. VANJSKO, FIZICKO je pocetni, odlucujuci faktor selekcije. Na temelju privlacnog detalja, naša MAŠTA vodena našim željama gradi osobnost koja nam se svidja. U vecini slucajeva upoznavajuci tu osobu trazimo, u stvari, za dokazima da je osoba koja nas je privukla, upravo onakva kakvom smo je sami/e zamislili/e. Mašta je neizostavni faktor svake ljubavi. Preteramo li u korist izmaštanog na štetu stvarnog, naci cemo se u situaciji neugodnog "budjenja" koje mnogi i mnoge doživljavaju nakon što su bili/bile uvereni/e da su pronašli/e onog "pravog" i onu "pravu".

U virtualnoj ljubavi, upoznajemo nekog pišuci i primajuci e-mail poruke, sudelujuci u nekoj raspravi ili igri. Pažnju nam privlaci odraz necije licnosti: stil izražavanja, reci kojima se koristi, duhovitost, šarm, znanje, informiranost i uzbudenje zbog zajednickih interesa. O njemu ili njoj saznajemo brzo i mnogo na osnovu izrecenih ideja, misli, stavova, mišljenja. UNUTARNJE, OSOBNO je onaj pocetni, odlucujuci faktor selekcije. Neretko se dopisujemo sa više "srodnih duša" da bismo na kraju ipak odabrali samo jednog ili jednu. Zašto? Na osnovu cega? Baš kao i u "pravoj ljubavi", na osnovu neceg nedefiniranog, što spada u sferu znanja srca, a ne uma. MAŠTA ispunjava nepotpuna mesta izmedju recenica. Opasnost da ostanemo "zavedene" vlastitom maštom jednaka je kao i u "stvarnom" životu. Nadam se da ste me razumeli:)
 
rastamann:
Gazdarica:
Ana-Marija:
Gazdarica:
Meni se desilo da sam neprekidno mislila na osobu koju nijednom nisam vidjela u zivotu... :roll:
I ja sam neprekidno mislila na jednu osobu dok je nisam videla :roll: Od tad imam nocne more...
Hehehe, znaci dobro je sto ja nisam imala susret oci u oci... Ko zna kakve bih more imala od toga... :lol:

Shta prichash bre, videla si me jednom... :D :D :D
Nda, i sliku tvoju ljubim, svaki dan u svom profilu... :mrgreen:
 

Back
Top