Sta raditi?

LoveSpell

Zainteresovan član
Poruka
148
Sta radite kad se zaljubite na poslu?

Evo mene drma zestoko vec nekoliko meseci ( ne mogu da jedem, spavam, mislim) i pokusavam da nadjem resenje.
Prvo sam pokusala da ga izbegavam koliko mogu ali nije bas efikasno jer kad smo ponovo u kontaktu ja opet poludim :roll:.
Da dam otkaz, ne mogu, posto mi je ovo san snova posao, dobro placen, nema sanse da lako nadjem drugi slican.

Palo mi je na pamet da li bi pomoglo da mu kazem da imam problem jer mi se svidja i da mi pomogne da to prebrodim tako sto ce me maksimalno ignorisati. Mislim da bi mi zaista pomoglo kad bi znala da on ZNA I da je kooperativan s te strane. Mada…treba za ovo hrabrost koju nemam zasad.


Sta vi mislite? Iko imao iskustva i uspeha u odljubljivanju?

Samo da napomenem da bilo kakva veza ne dolazi u obzir.

Pozdrav
 
ma nismo slobodni ni on ni ja


yioim, to su mi fantazije u poslednje vreme

slobodno. znam dva primera....obe fantazije su se zavrsile tako sto je zdrav razum nadvladao nad picinim RAZUMOM....i nista i dalje imaju momke oni su najverovatnije i dalje najbolje tate na svetu....zivot ide dalje i sunce se opet radja....
oces od mene da ti aminujem fantaziju....SAMO NAPRED ali da niko ne bude povredjen ako je to uopste moguce
 
zaljoobiš se k. na poslu...nego je toliko smorno ...da umisliš da si kao zaljoobio...pa kao glertooješ sa nekom...pa se kresnete...pa te ogoovara svima...pa te tooži za mobing...ondak dobiješ otkaz i spavaš ispod nekog mosta i prođe neki šleper...odveze te do crnog mora.....i ubiju te toorci...
 
Jaooo... :lol:

Ne znam sta da ti kazem, moje se neslavno zavrsilo... :( :)

Mislis nista nije ispalo, eee to bi meni bilo slavno ...jos samo da se ja smirim ;)

Mada kad mi ga pitala a on odbio ...to bi bilo ko hladan tus, svi problemi bi nestali no bojim se drugacijeg ishoda


haha ja sam jedina koja prizeljkuje negativan ishod :D
 
zaljoobiš se k. na poslu...nego je toliko smorno ...da umisliš da si kao zaljoobio...pa kao glertooješ sa nekom...pa se kresnete...pa te ogoovara svima...pa te tooži za mobing...ondak dobiješ otkaz i spavaš ispod nekog mosta i prođe neki šleper...odveze te do crnog mora.....i ubiju te toorci...

ako me ovo ne oladi nista nece :mrgreen:
 
Sta vi mislite? Iko imao iskustva i uspeha u odljubljivanju?

Имао ја. Потребна ти је само снага воље и чврста решеност, и што си више у томе успешна, то ће подсвест више да те је*е и издаје. Не знам шта бих ти рекао, стварно... а то што се често виђате чини ствар само још гором. Знам само да та игнорисања и прекиди контакта не пале, као ни сви могући савети, док се цела ствар у теби самој не угаси. А кад мислиш да се угасила, и да си "излечена", опет нађе неки начин да те уздрма и пољуља, па опет све испочетка. Све док једном само од себе не престане, а да ли су за то потребне недеље, месеци, године или вечност, то ти нико не може рећи.
 

Back
Top