Tadicevci prebijaju gradjane Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kada neki klinac vidi kako vi (i sta vi) opravdavat a ne deli isto politicko misljenje sa vama i naleti na neku "volonterku" koja SIRI DALJE ili bi precicom U EVROPU i polomi joj nos , onda cete da se pitate sta je to prouzrokovalo. Inaravno kukati u sav glas, i kriviti druge.
 
Covek je samo prebijen a to je mogao svako da uradi.
Sad moze bilo ko koga su prebili da kaci svoju sliku i tvrdi da su to uradili radikali ili demokrate. Gde su njemu dokazi? Ko je to video?

Videli su policajci koji nisu reagovali znaci da je neko zbog koga nisu smeli , ako tako moze da se kaze.I da li neko iz DS-a ili policije demantuje tvrdne ovog "lazova" ili je sve na tvoju rec.
 
Ma niko ovde ništa ne opravdava sem vas radikala radikale. Vi opravdavate taj radikalno-batinaški predizborni marketing :mrgreen:

Ovo si dugo smisljao, jos samo da nam kazes sta si hteo da kazes. Predsednikov telohranitelj pretuce nekoga zbog uvrede upucene kandidatu DS za gradonacelnika i Radikali su krivi .E to ima smisla ! Predsednik nije imao pametnija posla nego da posecuje predizborne skupove i salje ljude da biju gradane, pa to ni u Kolumbiji ne rade. Jedno pitanje za Evropejce (sta god to bilo) sta bi bilo sa bilo kojim predsednikom u EU da je napravio nasto ovako?
 
Ovo si dugo smisljao, jos samo da nam kazes sta si hteo da kazes. Predsednikov telohranitelj pretuce nekoga zbog uvrede upucene kandidatu DS za gradonacelnika i Radikali su krivi .E to ima smisla ! Predsednik nije imao pametnija posla nego da posecuje predizborne skupove i salje ljude da biju gradane, pa to ni u Kolumbiji ne rade. Jedno pitanje za Evropejce (sta god to bilo) sta bi bilo sa bilo kojim predsednikom u EU da je napravio nasto ovako?

U Italiji gde sam ja (još uvek kao žensko) predsednik je nestranačka ličnost, prema tome, ovo pitanje otpada :)
A taj zaključak da su radikali krivi za ovaj incident je samo posledica preuzimanja obrasca ponašanja. Mene kzv. demokrate od vas kzv. radikala...
 
U Italiji gde sam ja (još uvek kao žensko) predsednik je nestranačka ličnost, prema tome, ovo pitanje otpada :)
A taj zaključak da su radikali krivi za ovaj incident je samo posledica preuzimanja obrasca ponašanja. Mene kzv. demokrate od vas kzv. radikala...

Sta bi bilo i sa Đorđom Napolitanom da je njegov telohranitelj uradio ovako nesto. I ubuduce budi razumljivija, preuzimanje sablona i obrazaca? Covek je defakto pretucen , okrivio je Predsednikovog telohranitelja nema demantija ni iz Pred. kabineta i iz DS-a ci je skup bio. Niko nikoga ne sme da bije kako kod tebe u Italiji tako ni ovde u Srbiji , ma koliko rec bila teska .Postoje sudovi koji to treba da rese.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top