Lora

M

MC ja

Gost
Hm...znate li za Loru? ako ne znate nije loshe da vidite, pogotovo ako imate neke problme koji su kao neresivi (tipa pesak u bubregu, slab vid...hm ne znam sta vise - ne ako je neki tezak oblik raka). Znaci nije zezanje, nije vracarenje, zena je iskusan doktor (Larisa Fotina Ruskinja). Sada se placa po danu (dadada oni ce meni,..uzimanje para.....!!!), uvodno je bilo besplatno.. Ja se osecam bolje ipak. : ) Ljudi su se javljali za vreme jeden metode da bolje vide!! (i meni se cini mada ja i ovako dobro vidim pa ne mogu bas jasno da kazem). Svratite vidite 17h Ruski dom, sad je neka polovina kursa ali vredi pogledati (Ne znam kada ce opet). Npr mogu oziljci da vam nestanu, ja za svoj jos ne mogu da kazem da li je od toga bledji, ali neki ljudi su se javljali.. MA nije glupo uopste. Postoji i knjiga ali treba videti uzivo. HEHEHE jel sam navatala nekog :) Rade se neke vezbice, lice na gimnasticke, ali su malko specificnije, i sve se zasniva na osluskivanju svog tela... Zamisli recimo, uhvatis svoje ushi (ne za resice) i vuces ih gore dole, cimas i kruzno. Recimo ;) eto

Procitajte ovo ^ nemoj da vas mrzi.
Aj uzdravlje :)
 
17h ruski dom sreda 22.

svrnite, i nemoj da kasnite. sutra je dz predavanje. posle traje 10 dana ali se placa..
ako imate neke boljke, vid, sluh, alergije, oziljci, nervoze,...nesto sto inace niste uspevali da reshite...u nekim slucajevima (jaki lekovi npr) ne pali pa proverite. ako ih i nemate, nije loshe da vidite.
nije zezanje mislim da je ok da ostavim ovaj info ? :I
meni se od tada stabilisala menstruacija
ima ljudi kod kojih su se javila bas jaka poboljsanja (tipa nestao oziljak, izlecili raznorazne stvari itd)...ako i sumnjate, uvek mozete da izadjete sa pred. nema veze iako ste mladi.
 
Nisam shvatila koja metoda je u pitanju?
Kako to nestaju oziljci? Ja imam jedan na nozi od pre 15 godina kad sam upala u ruzu, pa sam se izgrebala...jel to moze da prodje?
 
moze moze! ali dodji! znaci to traje 10 dana i sad se placa :? ali ja mislim da vredi..ako ti ne uspe odmah, uspece :I
600 din je po danu...ima i knjiga za 400..ali dodji vec sutra! ima i video kaseta
znaci moze i za ginekologiju! ako imate neke ciste i stha znam...ciscenje jetre...ma bolje cete se osecati u svakom sluchaju. u stvair neki ljudi su navodili bas drasticne primere(tipa ispekla je kozhu i nema oziljke i tako :) ) mislim da zavisi i koliko radis i koliko si u tome ali u svakom sluchaju mislim da treba videti.
sori shto nisam napisala ranije..
 

Back
Top