NESTO LEPO

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
sve sto je za vas lepo, nezno, romanticno, seksi, sve sto bi ste priredili osobi sa kojom ste kao iznenadjenje, ili ne bas kao inenadjenje ali svakako kao jedno lepo popodne, vece, noc..ono kako vi to zamisljate i sve ono sto znate da on/ona voli. da cujemo, od obicne cokoladice do gajbe piva :wink:
 
Da se šetamo nekom šumom kroz kijamet, te da se grlimo i ljubimo sa ciljem da se zagrejemo...

...a onda da nas napadnu banditi, te da ja odbranim moju dragu od njih, te da mi kralj u znak zahvalnosti da titulu pošto sam uklonio gadove koji ga smaraju već dugo godina i koji su mnogo štete mu naneli, te da tu moju dragu otrujem i oženim neku mladu plemićkinju... te da kujem zaveru protiv kralja i da ga zbacim za prestola te da ja budem glavni, eto!
 
Letnje vece, kolima odlazimo do avale ili neke druge planinice, vedro nebo, vino, teleskop, akustara, gledamo zvezde pa malo pevamo, cirkamo...volimo..i tako....
 
Da se šetamo nekom šumom kroz kijamet, te da se grlimo i ljubimo sa ciljem da se zagrejemo...

...a onda da nas napadnu banditi, te da ja odbranim moju dragu od njih, te da mi kralj u znak zahvalnosti da titulu pošto sam uklonio gadove koji ga smaraju već dugo godina i koji su mnogo štete mu naneli, te da tu moju dragu otrujem i oženim neku mladu plemićkinju... te da kujem zaveru protiv kralja i da ga zbacim za prestola te da ja budem glavni, eto!

aj za pocetak pojedi krem bananicu :D
 
a onda ce otomanska imperija u jednom trenutku pokleknuti i tako dati sansu drugim kraljevstvima da osvoje taj deo zemlje... a sta bi radili sa tim i da ga osvoje? ne mogu da nose nigde... ono je tu, pa je tu... i najbolji hmelj se gaji tu gde se gaji... jedino, mozda, ako neka azdaha dodje iz nebuha i dune vatru i tako ujedini sve ljude iz kraljevstva... godinama tlacenih od strane surovog kralja... i tada se vitez svetla srca pojavi i osvoji srce kraljeve cerke svojom hrabroscu, dobrotom i postenjem... u to ime, dizem ovu casu medovine...
 
300px-Cincinnatus-toga.jpg
 
...nista lepse u zivotu nisam doziveo nego kada sam video na travnjaku ispred njene zgrade upaljene svece u obliku srca sa natpisom "volim te"...to volim,iznenadjenje na prvu...mislim da nema nista bolje od toga...jeste to sve lepo izlazak,vecera,afrodizijaci,spasavanje od bandita:)..itd (radim i ja sve to:D)...ali iznenadjenje na brzinu,neocekivano...to je pun pogodak za oboje:heart:...dugo se pamti...
 
a onda ce otomanska imperija u jednom trenutku pokleknuti i tako dati sansu drugim kraljevstvima da osvoje taj deo zemlje... a sta bi radili sa tim i da ga osvoje? ne mogu da nose nigde... ono je tu, pa je tu... i najbolji hmelj se gaji tu gde se gaji... jedino, mozda, ako neka azdaha dodje iz nebuha i dune vatru i tako ujedini sve ljude iz kraljevstva... godinama tlacenih od strane surovog kralja... i tada se vitez svetla srca pojavi i osvoji srce kraljeve cerke svojom hrabroscu, dobrotom i postenjem... u to ime, dizem ovu casu medovine...

hoces reci pehar, medovina se pije iz srebrnog pehara, oo, kako je to divno, vitestvo, oklopnici, jurisanja na zapenusalim konjima, kopljanici i vrsni macevaoci, eeh..:rolleyes:
 
sve sto je za vas lepo, nezno, romanticno, seksi, sve sto bi ste priredili osobi sa kojom ste kao iznenadjenje, ili ne bas kao inenadjenje ali svakako kao jedno lepo popodne, vece, noc..ono kako vi to zamisljate i sve ono sto znate da on/ona voli. da cujemo, od obicne cokoladice do gajbe piva :wink:

kad mi dodje na vikend da sa safatam odmah sa vrata i da ga posle zestokog sexa pozdravim i upitam kako je i da mu kao svaka dobra domacica pozelim dobrodoslicu :lol:.....
 
e chuj, znamo mi tebe...
prvo krene romantika...
onda se tu negde uplete i alkohol i op!
odma` zatim ti kukash o bivshem....

ja rek`o da odma to prekinemo u startu... :D

(shalim se, da znash. reko` da naglasim. necu da se ljutish)

sve je tacno. ovo za alkohol tu i tamo, ne bas al ajde. znaci da odma` krenem da kukam o bivsem? bez romantike :P
 

Back
Top