Tadic se pozdravio sa Hasimom Tacijem?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Autor: Beta | 23.04.2008 - 10:54 Premijer Kosova Hašim Tači je potvrdio da se tokom sednice Saveta bezbednosti UN-a u Njujorku susreo i pozdravio sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem, piše danas prištinski dnevnik "Expres".

"Na sednici Saveta bezbednosti predsednik Tadić i ja smo se pozdravili i razmenili kratke poruke, ja u svojstvu premijera Republike Kosova ,a on u svojstvu predsednika Srbije",kazao je Taci.
Kosovski premijer je rekao da su obojica odaslali "optimističke poruke", kao i da je Beograd postepeno počeo da menja odnos prema Kosovu, piše prištinski dnevnik.
U ponedeljak 21. aprila održana je zatvorena sednica Saveta bezbednosti UN posvećena Kosovu.

------------
23. april 2008. | 11:49 | Izvor: B92 Beograd -- Kabinet predsednika Srbije demantovao je da se predsednik Boris Tadić rukovao i komunicirao sa premijerom Kosova Hašimom Tačijem na sednice Saveta bezbednosti UN.

---------------

istina ili trac? sta mislite?
 
Ne, ti ipak nisi u zabludi...
Ti si zadojena i fanaticki nastrojena...
Kažeš im istinu direktno u lice, ne mogu da je podnesu, i, onda, naravno, kakva druga reakcija sledi, nego neka nebuloza. Ne znam, stvarno ko je ovde "zadojen i fanatički nastrojen". Ljudi, o čemu to vi uopšte pričate? Ne razlikujete bitno od nebitnog, tračeve od istine... Stvarno, ko je ovde "zadojen, i fanatički nastrojen ..."? Otvarate 14698 tema na dan, sve protiv DS, Tadića, i imate obraza da nekog drugog nazivate "fanatikom".
 
Kažeš im istinu direktno u lice, ne mogu da je podnesu, i, onda, naravno, kakva druga reakcija sledi, nego neka nebuloza. Ne znam, stvarno ko je ovde "zadojen i fanatički nastrojen". Ljudi, o čemu to vi uopšte pričate? Ne razlikujete bitno od nebitnog, tračeve od istine... Stvarno, ko je ovde "zadojen, i fanatički nastrojen ..."? Otvarate 14698 tema na dan, sve protiv DS, Tadića, i imate obraza da nekog drugog nazivate "fanatikom".

Mislim da je nepotrebno postavljati ovde pitanje, ko je "zadojen i fanaticki nastrojen", dovoljno je obratiti paznju na Avater Gospodje Savic....Gledam taj Avater i paralelno mi se jasno pokazuje slika Benita Mussolini...
Toliko o demokratiji i obrazu.
 
ako je ovo tacno ovo je stvarno sramota :mad:

Lijepo vam Cheda objasnio kako je jedino moguce i zasto je to tako a vi odma da ubijete kurira koji donosi lose vijesti. Ljepse je valjda kad vas lazu.
Uhapsili Vlasija ni za sta, drzali Rogovu kao taoca, sad valja sa Tacijem tikve sadit. I dobro je da je na ovome stalo, jer ko zna sta bi se cetvrto pojavilo da vas zapad nije sprijechio da izvrste Seseljevu prijetnju o eliminaciji Albanaca na Kosovu.

Slichne probleme i Izrael ima. Napravili su Hezbolah i Hamas pa sad kukaju na sav glas. Samo u njihovom sluchaju jos nije kraj spirali uzasa, moze to jos puno gore tamo.
 
Lijepo vam Cheda objasnio kako je jedino moguce i zasto je to tako a vi odma da ubijete kurira koji donosi lose vijesti. Ljepse je valjda kad vas lazu.
Uhapsili Vlasija ni za sta, drzali Rogovu kao taoca, sad valja sa Tacijem tikve sadit. I dobro je da je na ovome stalo, jer ko zna sta bi se cetvrto pojavilo da vas zapad nije sprijechio da izvrste Seseljevu prijetnju o eliminaciji Albanaca na Kosovu.

Slichne probleme i Izrael ima. Napravili su Hezbolah i Hamas pa sad kukaju na sav glas. Samo u njihovom sluchaju jos nije kraj spirali uzasa, moze to jos puno gore tamo.

A, ti se nadaš da će Ahmadinedžat da ispuni svoje pretnje. Pa da. Morate ići da braći mudžahedinima vratite dug.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top