Šta da radi Vojvodina ako pobedi pakt Koštunica-Šešelj?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li mi normalni ljudi u evropskoj Vojvodini treba sve to mirno da gledamo i trpimo ili da započnemo neku akciju?

Најбоље да се иселите за Румунију и Бугарску, па да живите у ЕУ, кад већ нисте за неке заједничке акције са Београђанима и Србијанцима за добробит државе, него се само нешто сепаратишете и автономишете.
 
Zamislite scenario: Koštunica premijer,Šešelj komanduje iz Haga,prekid komunikacije sa EU,izolacija,mrak,Kosovo,kolektivno ludilo,incidenti..

Da li mi normalni ljudi u evropskoj Vojvodini treba sve to mirno da gledamo i trpimo ili da započnemo neku akciju?

Ja nebi cekao, vec kao nacionalne manjine i ljudi od akcije, pocnite ubrzano da se spremate i iseljavate na vreme ;) ...a ne posle da placete kad Skorpioni krenu da vas smiruju zbog frke koju pravite u stranoj vam drzavi :P
 
А можете и простест самоубиствима - сваких сат времена по неко од вас да се самоубије, док изабрана власт не поднесе оставку, а на власт дођу они које ви желите, а не они који су изабрани на изборима.

То је најбоље решење.
icon14.gif
 
А можете и простест самоубиствима - сваких сат времена по неко од вас да се самоубије, док изабрана власт не поднесе оставку, а на власт дођу они које ви желите, а не они који су изабрани на изборима.

То је најбоље решење.
icon14.gif

A možda je još bolje rešenje da tebe posadimo na traktor i pošaljemo onima ispod Dunava na poklon.. :lol:
 
Ja nebi cekao, vec kao nacionalne manjine i ljudi od akcije, pocnite ubrzano da se spremate i iseljavate na vreme ;) ...a ne posle da placete kad Skorpioni krenu da vas smiruju zbog frke koju pravite u stranoj vam drzavi :P

Какве "националне мањине"? :confused:

Ти би неког по националној основи у Србији да прогањаш? :mad:

Човек те лепо пита, шта да раде нормални људи попут њега, ако победи онај за кога нису гласали. Дај му неки леп предлог, а не овакве будалаштине...
 
A možda je još bolje rešenje da tebe posadimo na traktor i pošaljemo onima ispod Dunava na poklon.. :lol:

Који си ти к... да мене шаљеш на трактор? Питаш ме шта да радиш ако победе они за које ти не гласаш? Па цркни од муке, ако немаш ништа паметније, то ти је мој савет.
 
Какве "националне мањине"? :confused:

Ти би неког по националној основи у Србији да прогањаш? :mad:

Човек те лепо пита, шта да раде нормални људи попут њега, ако победи онај за кога нису гласали. Дај му неки леп предлог, а не овакве будалаштине...

Pa vidis da je covek pripadnik neke nacionalne manjine, 99% Srba koje sam upoznao, a zive u severnoj Srbiji misle isto kao i svi ostali Srbi i znaju kolika je Srbija :) ... rekao sam 99%, jer ostavljam tih 1% kao statisticku gresku mada ih jos nisam upoznao, ali recimo da ih ima :roll:, sto cisto sumnjam da ova Pokvarena Riba spada u tu grupu :) smrdi na neku manjinu, eventualno mesanca :D a posto riba uvek smrdi od glave, red bi bio da je odatle pocnemo i cistiti ;)
 
Grešiš.. Moja porodica živi u ovim krajevima stotinama godinama,a ti si obično gastarbajtersko go*no i svi se razbeže kada čuju odakle si.

Ti i tvoja porodica cete uz takav jezik i razmisljanje boraviti u toj zemlji (crnici) jos stotinama godina ;) a za vas smestaj ce se pobrinuti kao sto sam rekao, nekakvi Skorpioni, Tigrovi ili neka druga opasna/krvolocna zivotinja :P

p.s. ajde sada djubre imigrantsko nadji adekvatnu rec za englesko govorno podrucje umesto toga "gastarbajter" ;) :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top