Najbolji srpski politicar

Najbolji srpski politicar?

  • Z. Djindjic

    glasova: 12 44,4%
  • N. Pasic

    glasova: 4 14,8%
  • Knez Mihajlo

    glasova: 2 7,4%
  • S.Milosevic

    glasova: 1 3,7%
  • V.Seselj

    glasova: 3 11,1%
  • Knez Milos

    glasova: 2 7,4%
  • V.Kostinica

    glasova: 2 7,4%
  • V.Draskovic

    glasova: 0 0,0%
  • Knez Aleksandar 1

    glasova: 0 0,0%
  • Kralj Petar 1

    glasova: 1 3,7%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
Mozda ovaj sto sa plakata uplaseno gleda sta mu se sprema...
 

Prilozi

  • Thumb_04ceda-legija-arhiva.jpg
    Thumb_04ceda-legija-arhiva.jpg
    16,1 KB · Pregleda: 10
@DeteSunca
Кнезови ,Краљеви се не рачунају ..ако је тако онда и Деспот Стефан Лазаревић и Кнез Михајло Обреновић

Pa on ih je stavio u anketu. A i pored toga, što se ne bi računali?
Mislim, ni meni to nekako ne ide, ali i oni su bili političari, samo što su bili krunisane glave.
 
Никола Пашић ,Кнез Михајло,Кнез Милош,Краљ Петар Први

а не знам како је то Слободан Милошевић српски политичар...мада и осталима из деведесетих није ту место....
 
Ova anketa je totalno odokativna. Mnogo ljudi u njoj nedostaje a ima i viškova, a ako si već ubrojao i kraljeve kao političare mogao si da se vratiš dalje u prošlost do Nemanjića...
Plus, skroz si preskočio komuniste.

U čast istraživačkih sposobnosti mog idola IronLorda a u spomen one: 'naša OZNA svašta dozna' ja evo dajem glas Aleksandru Rankoviću.

I Kralju Petru Prvom :)
 
Ova anketa je totalno odokativna. Mnogo ljudi u njoj nedostaje a ima i viškova, a ako si već ubrojao i kraljeve kao političare mogao si da se vratiš dalje u prošlost do Nemanjića...
Plus, skroz si preskočio komuniste.

U čast istraživačkih sposobnosti mog idola IronLorda a u spomen one: 'naša OZNA svašta dozna' ja evo dajem glas Aleksandru Rankoviću.

I Kralju Petru Prvom :)

Slažem se da je anketa poprilično navrat-nanos skuckana.
 
Ova anketa je totalno odokativna. Mnogo ljudi u njoj nedostaje a ima i viškova, a ako si već ubrojao i kraljeve kao političare mogao si da se vratiš dalje u prošlost do Nemanjića...
Plus, skroz si preskočio komuniste.

U čast istraživačkih sposobnosti mog idola IronLorda a u spomen one: 'naša OZNA svašta dozna' ja evo dajem glas Aleksandru Rankoviću.

I Kralju Petru Prvom :)
Leka.......:shock::shock::shock::shock::shock: :shock:

tema je najbolji srpski politicar;)a ne najgori:smile:
 

Back
Top