BEOfašisti = maloGrađani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

markeiurke

Početnik
Poruka
7
Beofašizam je lokal-fašizam.
(Fašizam je državno uređenje ekstremne desnice koje radikalno ograničava ljudska prava radi veće stabilnosti i bržeg napretka.)

Kakav je vaš stav po pitanju beofašizma?
Kakvo je vaše mišljenje o ovim/ovakvim ljudima?
 
Beofašizam je lokal-fašizam.
(Fašizam je državno uređenje ekstremne desnice koje radikalno ograničava ljudska prava radi veće stabilnosti i bržeg napretka.)

Kakav je vaš stav po pitanju beofašizma?
Kakvo je vaše mišljenje o ovim/ovakvim ljudima?

ko tebi drma kavez?
da nije slucajno ovo tema za pdf politika?
ako sam te razumeo hoces da kazes da se BEOGRADJANI i "beogradska uprava" ponasaju fasisticki naspram ostatka Srbije.
koji su to ljudi beofasisti PROSVETLI ME (NAS)
 
Uopšte nije preveliki. Problem je centralizacija.
Meni se gade oni koji imaju nekakve fašističke ideje. Mislim da je Beograd fantastičan grad i da je dobrodošao svako ko se vidi u njemu i želi da ga voli. A ko ga ne voli i sve mu smeta, bez obzira da li je tek stigao ili je tu generacijama, treba da ide. Takvim nikogovićima se naružava slika grada koji je fantastičan. Nisam nerealni lokal patriota.
A treba praviti razliku između fašizma, odnosno onih koji mrze sve ono što smatraju lošim, a to po pravilu uopšte ne mora biti loše i onih koji mrze ono što jeste loše. Ja bih iz grada isterala sve one koji ga ne vole, bez obzira od kada su ovde.

I da, ispravan je naslov. Jesu malograđani.
 
Uopšte nije preveliki. Problem je centralizacija.
Meni se gade oni koji imaju nekakve fašističke ideje. Mislim da je Beograd fantastičan grad i da je dobrodošao svako ko se vidi u njemu i želi da ga voli. A ko ga ne voli i sve mu smeta, bez obzira da li je tek stigao ili je tu generacijama, treba da ide. Takvim nikogovićima se naružava slika grada koji je fantastičan. Nisam nerealni lokal patriota.
A treba praviti razliku između fašizma, odnosno onih koji mrze sve ono što smatraju lošim, a to po pravilu uopšte ne mora biti loše i onih koji mrze ono što jeste loše. Ja bih iz grada isterala sve one koji ga ne vole, bez obzira od kada su ovde.

I da, ispravan je naslov. Jesu malograđani.

Nije :heart:
 
cekajte malo, zar ne hrle MNOGI da dodju u "prestonicu" i da studiraju i da se situiraju i steknu porodice? zar nije MNOGIMA imperativ da dodju u BEOGRAD?
i onda kad ih pojedu svetla velegrada, kad se ne snadju kako su sanjli onda im je BEOGRAD i beogradjani krivi za sve i dodjemo do teme BEOfasizam?
ili sam ja malo pogresno protumacio temu?
:heart::heart::heart:BEOGRAD:heart::heart::heart:

P.S. za razliku od MNOGIH ja nemam rezervni grad !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top