pdf LJUBAV i seks...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lilu

Elita
Poruka
16.671
Ovaj podforum se zove Ljubav i seks a na prvoj strani ovog podforuma postoji samo jedna jedina tema o ljubavi. Nisam okretala drugu ali verujem da ja takva situacija i na drugoj strani. Htela sam da pitam, gde se izgubila ljubav? Da li je toliko bezveze diskutovati o ljubavi? Da li se ovaj pdf pretvrorio samo u pdf seks? Da li smo mi nacija koja je opterecena seksom? Da li je kul iznositi svoju intimu na stranice ovog foruma? Da li... bla bla bla... Ja licno ne mogu da pisem o tome, sto ne znaci da ne odobravam ili pljujem po onima koji mogu, zato nemojte da shvatite ovaj post kao kritiku. I evo pitanja, recimo zaljubljeni ste, volite nekoga iz sve snage i njemu se desi recimo da (pu pu pu) postane ipotentan... ili sta ja znam ako je zena u pitanju, razboli se i ne sme da ima odnose sa vama... Da li cete je i dalje voleti? Da li cete zanemariti sex i ostati sa voljenom osobom?
 
Da li cete je i dalje voleti? Da li cete zanemariti sex i ostati sa voljenom osobom?

Каква је то љубав која може да нестане ако се партнер разболи... то не би била љубав...

Нигде на форуму нисам срела дефиницију љубави.
Нигде разлике између љубави и заљубљености...
Нигде разлике између ''живети са неким онако како вера или свет налаже'' и волети некога...
Нема разлике између зависности од некога и љубави према некоме...

Шта пре свега значи волети некога?
 
Каква је то љубав која може да нестане ако се партнер разболи... то не би била љубав...

Нигде на форуму нисам срела дефиницију љубави.
Нигде разлике између љубави и заљубљености...
Нигде разлике између ''живети са неким онако како вера или свет налаже'' и волети некога...
Нема разлике између зависности од некога и љубави према некоме...

Шта пре свега значи волети некога?

dati mu bubreg, pola jetre, litar krvi... celo srce...
 
Nema veze ljubav sa ovim podforumom. Ljubav se preselila na romantiku.
Važan mi je sex, ali sex sa mužem. Ako bi se razboleo, bila bih uz njega i odrekla se sexa. zauvek ako treba.
I dala bih mu bubreg, krv, srce sam mu već dala... Sve dok nije nešto što ugrožava i mene, a njemu ne pomaže sto posto; i to samo od kad imamo dete - zbog njega je potrebno da mu neko bude zdrav i siguran 100%
 
dati mu bubreg, pola jetre, litar krvi... celo srce...
Да. Лепо речено. Али се односи на љубав сваке врсте... и према брату, мајци, детету...

Моје питање је.

Зашто је немогуће остати са вољеном особом, волети је, а не занемарити секс?
 
Nema veze ljubav sa ovim podforumom. Ljubav se preselila na romantiku.
Važan mi je sex, ali sex sa mužem. Ako bi se razboleo, bila bih uz njega i odrekla se sexa. zauvek ako treba.
I dala bih mu bubreg, krv, srce sam mu već dala... Sve dok nije nešto što ugrožava i mene, a njemu ne pomaže sto posto; i to samo od kad imamo dete - zbog njega je potrebno da mu neko bude zdrav i siguran 100%

A ne, nje se ljubav preselila na Romantiku... Na romantici se pisu romanticni stihovi... blablabla... ovaj pdf se zove LJUBAV i seks... a od ljubavi ni traga ni glasa....
 
e nekad asam mislila da bih umrla zbog ljubavi prema muskarcu...vise nemislim tako, cak sta vise....otkada imam dete sve uklapam sa njim pa i to...ako osetim da mi ljubav prema muskarcu ugrozava situaciju u porodici, da ne mogu da funcionisem kako treba, da sam lose raspolozena, nervozna vrlo brzo se cupam....nisam vise sposobna za velike zrtve radi ljubavi.....
 
Dano, tesko da mogu da ti poverujem, ovo sto si rekla nema veze s vezom... To mora da je neki drugi forum... Krstarica nikako... Dve strane samo o ljubavi a od seksa ni traga ni glasa??? Nikada se nije to desilo.
 
e nekad asam mislila da bih umrla zbog ljubavi prema muskarcu...vise nemislim tako, cak sta vise....otkada imam dete sve uklapam sa njim pa i to...ako osetim da mi ljubav prema muskarcu ugrozava situaciju u porodici, da ne mogu da funcionisem kako treba, da sam lose raspolozena, nervozna vrlo brzo se cupam....nisam vise sposobna za velike zrtve radi ljubavi.....

Objasni kiselini.
 
Meni je logicno da ne mozes nekoga zavoleti ako niste stupili u sexualne odnose..realno iz tog razloga ste i poceli vezu.
Види реалности. :D

Дакле реалност је једно а љубав је друго.

Осим ако не волимо некога зато што задовољава наше сексуалне потребе...:roll:
Ма не... то не може бити љубав... то је себичлук...;-)
 
Mislim da velika vecina na ovaj ili onaj nacin ima oziljke od tamo neke tamo ljubavi. Ljudi koji ovde obitavaju svakodnevno su uigrana ekipa koja radi na nekoj svojoj frekvenciji i razglabaju se svakakve teme koje su usko ili nisu uopste povezane sa ljubavlju(verovatno bi se samoubili da svakodnevno pricaju o ljubavi i sreci i nesreci u istoj). Mislim da je ljubav izgubila prednost u odnosu na egzistenciju
i zelju za samoodrzanjem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top