Nema vecih nasilnika od demokrata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Setimo se samo sta su radili posle 5. oktobra.

upadali u firme, isteravali iz firmi legalno izabrane direktore, prebijali legalno izabrana rukovodstva u firmama i preduzecima, proglasavali nekakve "krizne stabove" gde su sami sebe birali/proglasavali za rukovodioce u tim preduzecima. Isteravali ljude sa posla, ostavljali ih bez egzistencije, hleba...

Naoruzani heklerima upali u narodnu banku okupirali trezore sa novcem i prisiljavali legalno izabranog guvernera narodne banke da podnese ostavku i pretili mu smrcu ako to ne uradi.

Naoruzani heklerima upali u trgovinski sud predvodjeni bracom kljajevic i pretili legalno izabranoj predsednici trgovinskog suda mileni arezini smrcu ako ne podnese ostavku.

Primera ima koliko hocete koji svedoce o nasilnistvu demokrata. Dodajte i vi neko ako se setite.
 
evo da se podsetimo sta su sve radile demokrate

SREDNJI PRST

Bivša predsednica Trgovinskog suda Milena Arežina u više navrata je govorila o preuzimanju ovog suda, 6. oktobra 2000. godine, kada su u njen kabinet upali šefovi surčinsko-zemunske mafije i braća Kljajević:
- Marko i Goran Kljajević su sa Miletom Lukovićem bili u mom kabinetu i postavili mi tri uslova, a jedan je bio da odmah upišem u sudski registar preduzeće "Difens roud" (vlasništvo Ljubiše Buhe Čumeta, tadašnjeg šefa "surčinsko-zemunskog klana", prim. aut.). Kada sam upitala šta će biti ako ne ispunim njihove uslove, Luković je kratko rekao da će za jedan sat goreti ceo sud. Kljajevići su tada počeli da prete, a Marko me je psovao i pokazao mi srednji prst, na šta sam mu ja bacila fasciklu u lice. Tada je Luković izašao, a ja sam dala nalog za evakuaciju suda - ispričala je Arežina.

http://arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2006/oktobar/04/V-05-04102006.shtml
 
evo za gledaoce sa jeftinijim ulaznicima da prikazemo kako izgleda automat marke heckler & koch mp5 sa kojim su pripadnici demokratskog rezima upadali u mnoga preduzeca u Srbiji kao i u narodnu banku srbije i uz ciju su pomoc postavljali svoje "krizne stabove" i "demokratska rukovodstva" uz pomoc kojih su posle razvlacili imovinu preduzeca, rasprodavali je a radnike isterivali na ulicu

FDF_HK_MP5A3.jpg


za pomenutu automatsku pusku marke heckler & koch MP5 nije moguce nikako u nasoj zemlji pribaviti legalnu dozvolu i za njeno posedovanje sleduje 1 do 3 godina robije...
 
Nasilnika ima u svim partijama. Ja ne branim nijednu stranku. Ali ko je najgori bio i ostao, ko je pravio ratove i inflaciju, vršio atentate, ubijao ljude koji su se prestali baviti politikom (Stambolić), ubijao novinare itd - najgori su politički pigmeji. Zna se - SPS.
 
Nasilnika ima u svim partijama. Ja ne branim nijednu stranku. Ali ko je najgori bio i ostao, ko je pravio ratove i inflaciju, vršio atentate, ubijao ljude koji su se prestali baviti politikom (Stambolić), ubijao novinare itd - najgori su politički pigmeji. Zna se - SPS.

tacno. nasilnika ima svuda i to je tako.

al poenta je da je tvoja stranka, Demokratska Stranka, organizovano NASILNO preuzimala firme i institucije drzave Srbije a to je kao sto znas kriminalno delo!

to sta je milosevic radio, vas ne abolira od krivicne odgovornosti za ono sto ste vi radili.
 
evo za gledaoce sa jeftinijim ulaznicima da prikazemo kako izgleda automat marke heckler & koch mp5 sa kojim su pripadnici demokratskog rezima upadali u mnoga preduzeca u Srbiji kao i u narodnu banku srbije i uz ciju su pomoc postavljali svoje "krizne stabove" i "demokratska rukovodstva" uz pomoc kojih su posle razvlacili imovinu preduzeca, rasprodavali je a radnike isterivali na ulicu

FDF_HK_MP5A3.jpg


za pomenutu automatsku pusku marke heckler & koch MP5 nije moguce nikako u nasoj zemlji pribaviti legalnu dozvolu i za njeno posedovanje sleduje 1 do 3 godina robije...

имају кобре и падобранци
http://www.63padobranska.co.yu/slike/padobranac2.jpg
а истина јесте да су упадали ..случај НАРОДНЕ БАНКЕ и Млађе....познато
 
имају кобре и падобранци
http://www.63padobranska.co.yu/slike/padobranac2.jpg
а истина јесте да су упадали ..случај НАРОДНЕ БАНКЕ и Млађе....познато

imaju oni to znam, jer ovi automati su prvenstveno naoruzanje jedinica za specijalne , diverzantske, teroristicke i protivteroristicke aktivnosti.

poenta mojeg posta je bila da se za ovo naoruzanje ne moze nikako dobiti legalna dozvola za posedovanje u nasoj zemlji i da za njegovo posedovanje i koriscenje se u nasoj zemlji krivicno odgovara i ide u zatvor od 1 do 3 godine.
 
imaju oni to znam, jer ovi automati su prvenstveno naoruzanje jedinica za specijalne , diverzantske, teroristicke i protivteroristicke aktivnosti.

poenta mojeg posta je bila da se za ovo naoruzanje ne moze nikako dobiti legalna dozvola za posedovanje u nasoj zemlji i da za njegovo posedovanje i koriscenje se u nasoj zemlji krivicno odgovara i ide u zatvor od 1 do 3 godine.

у овој земљи не можеш да поседујеш легално ни М-21 и Мастер произведен у Крагујевцу а имају их ликови код Чеде у обезбеђењу....мислим на мастер..српска копија узија
 
Poenta je da sve opisano i pripisano DS-u nije gore od onoga što je radio SPS - i zaključak je da demokrate nisu najveći nasilnici.

pa cekaj jesu spsovci kao vi iz dsa upadali u firme, proglasavali sebe za rukovodioce, jel su upadali u policijske stanice i odnosili automatsko naoruzanje , jesu upadali u narodnu banku?

nije da nesto branim sps al ja se nesto toga ne secam...
 
у овој земљи не можеш да поседујеш легално ни М-21 и Мастер произведен у Крагујевцу а имају их ликови код Чеде у обезбеђењу....мислим на мастер..српска копија узија

nisam znao da ti cedini imaju uzije . a m-21 je jurisna puska (assault rifle) i koliko znam takve se isto kao i automati mp5 marke hekler i koh mogu nalaziti iskljucivo u vlasnistvu vojnih jedinica i specijalnih policijskih jedinica.
 
nisam znao da ti cedini imaju uzije . a m-21 je jurisna puska (assault rifle) i koliko znam takve se isto kao i automati mp5 marke hekler i koh mogu nalaziti iskljucivo u vlasnistvu vojnih jedinica i specijalnih policijskih jedinica.

можда ме ниси разумео добро М-21 је аутоматска пушка навео сам без везе као пример
а мастер је друго..то је нешто између шкорпиона и узија..користи пушчану муницију..сасвим друга ствар...а има онај линк курира о Чединим екс-телохранитељима
па прочитај не снабдевам ја Чеду са оружјем па да знам одакле му дозвола ;)
 
A da nisu umešani i u atentat premijera Đinđića? Ajde bre sram vas bilo!

Pnovo se ponavljam i to mislim ponovo zbog tebe .Iz koje stranke je izbaceno najvise visokih funkcionera , sa kojim i cijim funkcionerima od tada ne komunicira porodica Djindjic . I ciji su funkcioneri isli u Silerovu i kupali se sa Dusanom i Bagzijem. Ciji su ih funkcioneri posecivali i pustali posle svakog pokusaja atentata (Zlatibor i Limes ). Sram IH bilo se kaze. Reko da dodam , sta o tim ljudima kaze majka pokojnog premijera.
 
Pnovo se ponavljam i to mislim ponovo zbog tebe .Iz koje stranke je izbaceno najvise visokih funkcionera , sa kojim i cijim funkcionerima od tada ne komunicira porodica Djindjic . I ciji su funkcioneri isli u Silerovu i kupali se sa Dusanom i Bagzijem. Ciji su ih funkcioneri posecivali i pustali posle svakog pokusaja atentata (Zlatibor i Limes ). Sram IH bilo se kaze.

Thumb_04ceda-legija-arhiva.jpg (16,1 KB)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top