Drvo,staklo,dijamant.....

Peta W.

Veoma poznat
Poruka
10.038
....danas opet brishem prashinu sa kutijom u kojoj je zhuto zlato,pa mi pade na pamet da vas pitam...
Nosi li ga josh uvek neko?
Chini mi se da je zaista retkost videti ga,pogotovo na mladim devojkama.
Ja sam pre vishe od 5 god prestala da ga nosim....preshla na belo zlato,posle na srebro....
Sad nosim uglavnom neke drvene gluposti,koje su u bojama i za svaki dan.
Za posebne prilike nekoliko komada Swarovski,koje sam dobila na poklon od mame :D... za veliku maturu,za 18.sti rodj i josh neke prilike...
Koliko para troshite na nakit?
Na koji komad najvishe..prstenje,narukvice,ogrlice...?
Postoji li neshto za shta ste posebno emotivno vezani i nikako ne skidate sa sebe?.....
 
Прво сам волела бакар, онда је био у моди, кад сам имала 14-15 година.
Онда прешла на бижутерију.
Па онда на сребро, све до удаје.
Онда, на веридби и венчању добила много жутог злата, носила лепу класичну танку златну бурму....па логично прешла на жуто злато... А и приличило ми је у тим годинама кад сам се сматрала тако одраслом и озбиљном 8)...(Оно као - удала се, запослила, време да се уозбиљим! :mrgreen:)
Е, а кад престадох да носим своју лепу танку златну бурму - онда се, ко и сви ми млади :mrgreen:, преоријентисала на сребро!
И једино сребро и купујем. (А и баш скоро сам га добила за рођендан! :D)

Што се сребра тиче, волим да носим по један велики набуџени прстен на свакој руци, и волим минђуше, алке најчешће...и волим ланчић на нози лети...:)

Понекад носим нешто дрвено, кад иде уз гардеробу... Бижутерију врло ретко...
 
Ja sam mindjushe bila prestala da nosim jedno vreme,a onda sam se oshishala na pazh i prvi put u zhivotu mi se doplao da vidim na sebi visece mindjushe... Uglavnom je to bizhuterija,sa detaljima u boji ili nekim ludim cvetovima i sl.
Prstenje uglavnom nosim po dva tri tanka na jednom prstu,ali samo na jednom. Ne volim guke prepune prstenja. Ako imam neki malo veci,onda samo njega. Svo prstenje mi je belo zlato, sa bizhuterijom imam jako losha iskustva.
 
Vecita zenska tema..Nakit..Volim ga i nosim..jedino i iskljucivo zlatan nakit..mindjuse,narukvice i ogrlice..prstenje manje vise..imam nekoliko komada zlatnog nakita koji sam nasledila..i veoma sam vezana ..i sada dok kuckam imam na sebi dok ne podjem na spavanje..zlatne visece mindjuse starog dizajna i rada, ogrlicu i lancic na nozi..
 
images

Ovo srce je jedan komad za posebne prilike...
A i slabo nosim crveno,pa me interesuje koji bi detalj sa njim mogla da uklopim,a da nije josh neshto crvenog nakita ili garderobe...ima neko ideju? :?
 
ja sam kasno pocela da nosim nakit,bila sam nekada pravi minimalista(crna ili bela garderoba,nista nakit,nista ukrasi za kosu)
sad kao stidljivo pocinjem,najvise volim alke na usima-klasika ali uvek efektno
bizuterija,jer nema sanse da duze drzim u kuci
za rodju sam dobila minjduse i ogrlicu svarovski i to ponekad stavim al me nervira jer ne mogu da se namirisem posle toga,pa sve pazim
 
images

Ovo srce je jedan komad za posebne prilike...
A i slabo nosim crveno,pa me interesuje koji bi detalj sa njim mogla da uklopim,a da nije josh neshto crvenog nakita ili garderobe...ima neko ideju? :?

E to je ono kod nakita..nikada ( po meni ) ne idu i mindjuse i ogrlica zajedno...
Ili jedno, ili drugo...sve ostalo je suvisno.
Sto se tvoje ogrlice tice, crveno jako lepo ide sa zelenom...pa na bilo koju zalenu majicu moze s super da ga nosis...
( Ja bi i na rozu, ali ja sam kozU pa mi se mozU...:mrgreen:)
 
@Hani
Uh...kazhu da je njihov nakit "poslednja stvar koju stavljash pre nego shto izadjesh i z kuce i prva koju skidash kad se vratish".
@Treca
Na slici je crveno srce od kristala na crnoj kozhici.:)
@Djura
Narukvice su PRELEPE! ;)
Zeleno,ha?... dooobro..a neshto malo manje excentrichno...chisto da me mama ne izbaci iz kuce? :lol: :) :)
 
Uh...kazhu da je njihov nakit "poslednja stvar koju stavljash pre nego shto izadjesh i z kuce i prva koju skidash kad se vratish".

Па, ја иначе тако радим: накит последњи ставим, а чим стигнем кући, пре изувања (:arrow: види тему Изување по кућама, прим. а.:mrgreen: ) прво скинем сат, минђуше и прстење...па тек онда остало...
 
E *** hani,nemam crvene baletanke...
A koju torbicu onda,jel isto crvenu? ....mnogo mi je to crveno sve....
@Hellen
Ajd slikaj neshto od tog nakita od bakra ako josh uvek imash...ili neshto od bizhuterije,volela bih da vidim. :)
@kuchka
Jel zhuto zlato..?
 
Ма, много даавно беше тај бакар, мислим да ми је само пар ствари остало...ко зна где, ако ми деца нису развукла... Видећу баш.
 
E vidish...ljubichasto...toga se nisam setila...
Nego...prevrcem po netu sliku..nikako da je nadjem....
..da vam pokazhem komplet koji sam dobila za maturu od mame i tate.... neshto zaista zaista...uh....
...najvredniji komad nakita (tachnije,tri komada) koje imam... :)
 
obozavam nakit i mindjuse,ne izlazizm iz kuce bez njih,pojma nema zasto..ne nosim zlato...nikada nisam ni nosila,samo srebro i drangulije raznih boja,materijala i oblika...a ono za sta sam vec 14 godina vezna i nikada ga ne skidam bukvalno je minijaturni srebrni prstencic delfina koji sam dobila od mame i koji je bukvalno srasao sa mnom...
 

Back
Top