Pobegao sa vencanja ...

Fifpif

Zainteresovan član
Poruka
298
Nedavno sam cuo pricu o jednom paru koji nakon nekoliko godina zabavljanja i po svemu sudeci stabilnoj vezi odluci da se venca, (tim pre sto je ona bila u trecem ili cetvrtom mesecu trudnoce). Ugovori se vencanje, obavestava rodbina, kupuje vencanica i sve to ... Na sam dan vencanja, u zakazanom vremenu on se ne pojavi ... ispostavilo se da je pobegao kod nekog ortaka u Nemacku... od tada se nije javljao niti ona zna ista o njemu.
Mozete li zamisliti takvu situaciju, i sta bi ste uradili da vam se slicno dogodi?
 
Nedavno sam cuo pricu o jednom paru koji nakon nekoliko godina zabavljanja i po svemu sudeci stabilnoj vezi odluci da se venca, (tim pre sto je ona bila u trecem ili cetvrtom mesecu trudnoce). Ugovori se vencanje, obavestava rodbina, kupuje vencanica i sve to ... Na sam dan vencanja, u zakazanom vremenu on se ne pojavi ... ispostavilo se da je pobegao kod nekog ortaka u Nemacku... od tada se nije javljao niti ona zna ista o njemu.
Mozete li zamisliti takvu situaciju, i sta bi ste uradili da vam se slicno dogodi?

nije jedini
a ja žalim što nisam
zapalio
 
Nedavno sam cuo pricu o jednom paru koji nakon nekoliko godina zabavljanja i po svemu sudeci stabilnoj vezi odluci da se venca, (tim pre sto je ona bila u trecem ili cetvrtom mesecu trudnoce). Ugovori se vencanje, obavestava rodbina, kupuje vencanica i sve to ... Na sam dan vencanja, u zakazanom vremenu on se ne pojavi ... ispostavilo se da je pobegao kod nekog ortaka u Nemacku... od tada se nije javljao niti ona zna ista o njemu.
Mozete li zamisliti takvu situaciju, i sta bi ste uradili da vam se slicno dogodi
?

А шта ту може да се уради...:roll:
 
Ništa. On će sam sebe dovoljno sj.ebati kada se opasulji. Savest je čudna stvar. Proradi kada smo najslabiji. Ostavio je dete.
Da se meni dogodi, daleko bilo, naravno da bih bila očajna neko vreme, ali bih mu zatvotila vrata za vjek u vjekov. Mogao bi dete da vidi samo ako dete to želi, kada poraste i gledala bih da li mogu nekako da ga sj.ebem. To je siguno. A što kažu, osveta se servira hladna, pa bih imala vremena da smislim kako i šta, a taman bih se i smirila, pa bih udarila gde je najtanji, a ne onako u besu kada ljudi počnu sebe da zezaju i uništavaju bez računa.
 
dešava se to.....mogu da zamislim...mislim, ni sam nisam načisto da bih više poota pomislio...na dan venčanja...nako uštogljen da begam negde kood me noge nose..........malo zaebato šo je troodna...malo više..al razoomem čoeka..........ima u psihologiji ta predbračna trema......kao kad vozač zapali sa mesta nesreće koju se sam prouzrokovao...........mislim da lažu svi oni koji kažu da su tih dana bili kool i opoošteno prihvatili nove okolnosti....
 
Kako možete da se zezate sa ovakvim stvarima? Ne mogu takve gluposti da pravdam, čak ni u šali.

Sta mi znamo njihovu situaciju i zasto je to uradio. Mozda je i opravdano, zamisli slucaj da je 3 dana pre vencanja saznao da ga ona vara sa nekim ili nesto tako. Mozda je i to njegova "hladna osveta". U svakom slucaju ne opravdavam taj cin i mislim da je idiotalan ali opet ne znamo celokupnu situaciju.
 
Sta mi znamo njihovu situaciju i zasto je to uradio. Mozda je i opravdano, zamisli slucaj da je 3 dana pre vencanja saznao da ga ona vara sa nekim ili nesto tako. Mozda je i to njegova "hladna osveta". U svakom slucaju ne opravdavam taj cin i mislim da je idiotalan ali opet ne znamo celokupnu situaciju.

Ma da. Sve je super, a ona će da ga vara pred venčanje. Ništa vi en kapirate ili ne želite da ukapirate. Da je saznao tako nešto ne bi bežao u Nemačku, već bi je pred svima, ili barem najbližima, ostavio, kako ne bi on bio smrad, već da se opravda. Ovo je čist primer nezrelog idiota.
 
Ma da. Sve je super, a ona će da ga vara pred venčanje. Ništa vi en kapirate ili ne želite da ukapirate. Da je saznao tako nešto ne bi bežao u Nemačku, već bi je pred svima, ili barem najbližima, ostavio, kako ne bi on bio smrad, već da se opravda. Ovo je čist primer nezrelog idiota.

Bravo Treca! Mozda joj i ne treba takav muskarac.. Cni humor, ali mozda ce joj biti bolje bez njega...
 
Nedavno sam cuo pricu o jednom paru koji nakon nekoliko godina zabavljanja i po svemu sudeci stabilnoj vezi odluci da se venca, (tim pre sto je ona bila u trecem ili cetvrtom mesecu trudnoce). Ugovori se vencanje, obavestava rodbina, kupuje vencanica i sve to ... Na sam dan vencanja, u zakazanom vremenu on se ne pojavi ... ispostavilo se da je pobegao kod nekog ortaka u Nemacku... od tada se nije javljao niti ona zna ista o njemu.
Mozete li zamisliti takvu situaciju, i sta bi ste uradili da vam se slicno dogodi?

Bedna kukavica! I slabić. Nije imao hrabrosti da kaže da ne želi dete, da ne želi da se vezuje, da se boji odgovornosti, da je egoista. Ali je đubretarski i što je sve one zvanice doveo u zabludu i troškove, a oni nisu baš ništa imali sa tom vezom. Grdno se izbrukao. Ako mu je već bilo do bežanja, mogao je da pobegne čim je čuo da je trudna, bio bi joj manji šok. A ona bolje da nikad i ne sazna ništa o njemu, i da zaboravi da je i postojao. Izvići će se ona, samo joj nije baš trebao takav šok u trudnoći.
 
Georgejune, isto bih rekla i da je žena u pitanju. Nimalo feminizma nema u mom stavu. Jednako prezirem žene koje se ponašaju sebično i nezrelo, pa na primer abortiraju a da nisu rekle ocu deteta ili nešto urade, pa on ne možeda se brine o detetu, a želeo bi. Ovde je situacija da je muškarac pobegao. Ne mogu da govorim o ženi da je to uradila, kada nema pitanja. A takve pretpostavke, da sam ovde branila žensku stranu, su sasvim neprimerene u najmanju ruku.
A Psycho_girl, sasvim sigurno će joj biti bolje bez njega, samo će morati dobro da se izmuči zbog stresa koji joj je napravio. Gmaz.
 
Kako možete da se zezate sa ovakvim stvarima? Ne mogu takve gluposti da pravdam, čak ni u šali.
Ко смо то ми да овде нешто правдамо или не...:roll:

И какав је утицај нашег мишљења на читаву ту ситуацију?

Неко ће имати користи од наше осуде или одобравања...:mrgreen:
 

Back
Top