• Najneobicnije mesto na kome ste vodili ljubav?

Posebno volim one sto krenu da ke.naju kako su se yebali u wc-u aviona.
Treba cesto leteti, otici nekad u taj wc pa shvatiti da je to tesko izvodljivo a i veoma, veoma primetno.
Ah, da...mozda su se oni vozili u avionu sultana od bruneja....da, da...ne kao mi, obican svet u onim kantama :)

Joj, kad letim nagutam se bensija, seks mi nije ni kraju pameti tada... :|
 
Posebno volim one sto krenu da ke.naju kako su se yebali u wc-u aviona.
Treba cesto leteti, otici nekad u taj wc pa shvatiti da je to tesko izvodljivo a i veoma, veoma primetno.
Ah, da...mozda su se oni vozili u avionu sultana od bruneja....da, da...ne kao mi, obican svet u onim kantama :)

Bas tako...i dalje ..krevet je najneobicnioje mesto za vodjenje ljubavi....ko zna shvatice..:D
 
Kad letim moram sve da propratim kroz prozor. Ne mogu da radim nešto što mogu i na zemlji kada mogu da vidim stvari ispod sebe sa visine koju ne mogu na zemlji da nađem. Prozor je sve što me zanima u avionu.

Ma usla bi ti kod pilota u kabinu da te stjuardese zele pustit.

Zamisli taj sex, on te torba a ti (stelas navigaciju) radis sa avionom sve sto zelis.:lol:
 
Posebno volim one sto krenu da ke.naju kako su se yebali u wc-u aviona.
Treba cesto leteti, otici nekad u taj wc pa shvatiti da je to tesko izvodljivo a i veoma, veoma primetno.
Ah, da...mozda su se oni vozili u avionu sultana od bruneja....da, da...ne kao mi, obican svet u onim kantama :)

ma nista teze nego u zastavi 750 fici
i nije bas toliko primetno, putujem cesto i vec nekoliko puta mi se desilo da sam maltene uleteo u wc u kome je bila jos jedna osoba ali se iz ko zna kog razloga nije zakljucala
par puta si mogao da se sexujes na poslednjim sedistima jer je avion leteo vise nego poluprazan ....


p.s. pozdravio te sultan :mrgreen:
 

Back
Top