Тадић: Нећемо тражити од Хрватске одштету за злочине у 2. Светком рату

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
У Њујорку где позира за камере као председник Србије који се брине о Косову, тадић је изјавио медијима да Србија неће тражити одштету од Хрватске за злочине које је починила над Србима у току другог светског рата.
Он је репортерима на паузи седнице о Косову изјавио да би тај захтев само продубио ране из рата 1991-1995 и отежао статус српске мањине у Хрватској.
Тадић је у изјави за "Јутарњи лист" изјавио да је потребно да се видају ране из претходног рата 1991-1995 и да је "Потраживање од Хрватске на преживелима".
Наводи се да је тадићев рођак убијен од стране усташа у другом светском рату.
http://www.balkaninsight.com/en/main/news/9579/
 
У Њујорку где позира за камере као председник Србије који се брине о Косову, тадић је изјавио медијима да Србија неће тражити одштету од Хрватске за злочине које је починила над Србима у току другог светског рата.
Он је репортерима на паузи седнице о Косову изјавио да би тај захтев само продубио ране из рата 1991-1995 и отежао статус српске мањине у Хрватској.
Тадић је у изјави за "Јутарњи лист" изјавио да је потребно да се видају ране из претходног рата 1991-1995 и да је "Потраживање од Хрватске на преживелима".
Наводи се да је тадићев рођак убијен од стране усташа у другом светском рату.
http://www.balkaninsight.com/en/main/news/9579/

Pa gde ih sve ne istrebise, ali izgleda da g0vna uvek ostaju, pa tako i ti "njegovi" :twisted:
 
У Њујорку где позира за камере као председник Србије који се брине о Косову, тадић је изјавио медијима да Србија неће тражити одштету од Хрватске за злочине које је починила над Србима у току другог светског рата.
Он је репортерима на паузи седнице о Косову изјавио да би тај захтев само продубио ране из рата 1991-1995 и отежао статус српске мањине у Хрватској.
Тадић је у изјави за "Јутарњи лист" изјавио да је потребно да се видају ране из претходног рата 1991-1995 и да је "Потраживање од Хрватске на преживелима".
Наводи се да је тадићев рођак убијен од стране усташа у другом светском рату.
http://www.balkaninsight.com/en/main/news/9579/

Zna se da bi traznjem odstete za 2 ww kostalo milione a nista ne bi smo dobili kao sti niko i nije dobio. Ne opravdavam nicije zlocine pa ni hrvatske ali zna se da od toga nece biti nista, kao ni sto mi necemo dobiti odstetu od nato pakta za bobmbarovanje.
 
Zna se da bi traznjem odstete za 2 ww kostalo milione a nista ne bi smo dobili kao sti niko i nije dobio. Ne opravdavam nicije zlocine pa ni hrvatske ali zna se da od toga nece biti nista, kao ni sto mi necemo dobiti odstetu od nato pakta za bobmbarovanje.

a zasto hrvatska tuzi srbiju za 91-95 ? a ako oni tuze nas zasto da mi ne tuzimo njih za drugi svetski rat?

inace u WW2 nije postojala drzava izrael niti su ti jevreji bili drzavljani izraela pa opet nacisticka nemacka je morala da pristane da plati odstetu prezivelima holokausta.

zasto srbija ne bi tuzila hrvatsku tako da hrvatska drzava plati odstetu zrtvama hrvatskog genocida kao i njihovim potomcima?
 
Zna se da bi traznjem odstete za 2 ww kostalo milione a nista ne bi smo dobili kao sti niko i nije dobio. Ne opravdavam nicije zlocine pa ni hrvatske ali zna se da od toga nece biti nista, kao ni sto mi necemo dobiti odstetu od nato pakta za bobmbarovanje.

Најбоље је да не учиниш ништа- јер ако не учиниш ништа, ништа нећеш моћи да учиниш погрешно.
Мото Демократске Странке
 
Realno,nece traziti odstetu jer je nemoguce izvuci odstetu.Danasnja Hrvatska nije naslednica NDH,i nema nikakve veze sa NDH.Na osnovu cega onda traziti odstetu?Kao sto ce Bosna i Hrvatska dobiti maunu od Srbije za 90e,tako nesto bi mi dobili ovakvim zahtevom.
Ah taj Tadic sto netrazi nemoguce,bar da proba pa da izgleda kao patriota. Bez obzira koliko to uzaludan posao bio.
 
sad sam bacio pogled na jedan hrvatski forum i tamo vec Tadicu tapsu zbog ove izjave, isti oni koji su ga koliko do juce nazivali "obrijanim cetnikom" :lol:

IZVINI SE BORISE :(
Треба да се извини сместа Хрватској што су му убили рођака!
Ајде, на колена!:lol:
 
Realno,nece traziti odstetu jer je nemoguce izvuci odstetu.Danasnja Hrvatska nije naslednica NDH,i nema nikakve veze sa NDH.Na osnovu cega onda traziti odstetu?Kao sto ce Bosna i Hrvatska dobiti maunu od Srbije za 90e,tako nesto bi mi dobili ovakvim zahtevom.
Ah taj Tadic sto netrazi nemoguce,bar da proba pa da izgleda kao patriota. Bez obzira koliko to uzaludan posao bio.



ni DDR Nemacka nije bila pravna naslednica nacisticke nemacke a ni jevreji koje su pobili nisu bili drzavljani drzave izrael (u 99% slucajeva) pa su opet pored toga morali placati odstetu zrtvama holokausta i njihovim potomcima.
 
мислим да Тадија треба да предложи да ми Немцима и Аустријанцима платимо одштету у ратној техници коју смо уништили у Првом Светском рату а и треба да се извини Турској због побијених обрезаних глава приликом ослобођења Ниша..ипак је то и више него дупло у односу на сребру....
од свих генијалаца на политичкој сцени овде Тадићу треба дати да води неку хумористичку емисију као максовизија а не државу...мада и они Ф117 много боле..треба да нас је срамота
 
evo sta kaze hrvat povodom ove tadiceve izjave:

Za relevantne povjesničare sve je odavno jasno. U Jasenovcu je ubijeno 80 000 ljudi. U Srbiji još uvijek vjeruju u cifru 1 000 000 ,pa je ovo vrlo značajno što je rekao predsjednik Tadić.

Ja se sjećam kada je Tadić prvi puta biran za predsjednika u srazu s Nikolićem da je većina nas u Hrvatskoj strepila nad ishodom tih izbora. Nato nam nije tada davao nikakve signale o suradnji,a Nikolić je spominjao Karlobag. Odahnuo sam kada je Tadić izabran. Isto,s malo manje euforije,bilo je i ove godine..


Kada predsjednik Srbije na pitanje o milijun ubijenih Srba u Jasenovcu odgovori s "prestanimo se obazirati na te dane prošlosti" onda je to za mene razlog za slavlje,jer se pitanje zločina u Jasenovcu napokon stavlja tamo gdje mu je mjesto-u povijest.


suma sumarum, ustase vole Tadica :)
 
У Њујорку где позира за камере као председник Србије који се брине о Косову, тадић је изјавио медијима да Србија неће тражити одштету од Хрватске за злочине које је починила над Србима у току другог светског рата.
Он је репортерима на паузи седнице о Косову изјавио да би тај захтев само продубио ране из рата 1991-1995 и отежао статус српске мањине у Хрватској.
Тадић је у изјави за "Јутарњи лист" изјавио да је потребно да се видају ране из претходног рата 1991-1995 и да је "Потраживање од Хрватске на преживелима".
Наводи се да је тадићев рођак убијен од стране усташа у другом светском рату.
http://www.balkaninsight.com/en/main/news/9579/

Ово је страшно, ово је ужасно, па ко је тог психопату ОВЛАСТИО ДА ДОНОСИ ОВАКВУ ОДЛУКУ.........КО? Јбт ---------одох мало........разбићу екран......:cool:
 
ni DDR Nemacka nije bila pravna naslednica nacisticke nemacke a ni jevreji koje su pobili nisu bili drzavljani drzave izrael (u 99% slucajeva) pa su opet pored toga morali placati odstetu zrtvama holokausta i njihovim potomcima.

Nesto sasvim drugo ja kad odmah po okoncanju neke odredjene situacije preduzmes pravne mere.Nemacka je odmah po slomu pocela da placa ratnu reparaciju.Da je Srbija 1945e nije usla u FRNJ i da je Neka "demokratska" Hrvatska nasledila NDH tad bi tuzba Srbije bila validna.Ovako smo mi i niko drugi preveli NDH u FRNJ, kasnije SFRJ sve u ime bratstva i jedinstva.Znaci da se raspala SFRJ 2025e mogli bi da tuzimo Hrvatsku za zlocine iz WWII.Ajd,malo ozbiljnosti.Ziveli smo sa njima 50 godina i nismo pokretali takvo pitanje,znaci MI smo im OPROSTILI
Ali nema veze BUUUUU TADIC
 
evo sta kaze hrvat povodom ove tadiceve izjave:





suma sumarum, ustase vole Tadica :)

бољи бисер има на форум.хр мрзи ме да тражим линк где неки фрик тврди да није нико убијен у Јасеновцу него је само умрло од тифуса 50 000 Срба и лоших услова у логору....стави ти ово са Тадијом под пдф-здравље ментална заосталост и обољења;)
 
Ово је страшно, ово је ужасно, па ко је тог психопату ОВЛАСТИО ДА ДОНОСИ ОВАКВУ ОДЛУКУ.........КО? Јбт ---------одох мало........разбићу екран......:cool:
Пола Срба га је овластило, колико се сећам изборних резултата.
То што Срби не користе све мождане капацитете него свршавају када им помене "евроатланске интеграције" (аааах...аааааххх...ааааааахххх!!!!) је- њихов проблем.
То ти је као кад купиш половни ауто. Купио си све заједно и немаш права да се жалиш што је реч о мерцедесу са Трабантовим моторем...
 
Ne budi smesan, vidim da ti je inteligencija na nuli. Nazvao je ceo narod ustasama.
не сећам се да је споменуо Хрвате у опште.
У ствари то је твој проблем и твоја подсвест је реч "УСТАШЕ" повезала са речју "ХРВАТИ"...и знаш шта....био си у праву.
 
Ne budi smesan, vidim da ti je inteligencija na nuli. Nazvao je ceo narod ustasama.

nisam nazvao sve hrvate ustasama nego sam rekao ono sto sam napisao da ustase vole tadica.

ovaj sto je pisao one komentare je dokazani ustasa i srbomrzac i do juce je tadica na istom tom forumu nazivao "obrijanim cetnikom" . e sad taj koji je tadica pljuvao ga hvali na sva usta zbog ove izjave i kaze da ga voli.

zakljucak ustase vole tadica. mozda nisu svi hrvati ustase ali su zato sve ustase hrvati.
 
Uvredio je Hrvate a i svagog razumnog coveka.

боли ме qрац за исте они многи више нас вређају него ми њих а какве су злочине чинили у протеклом веку 3 пута и сатана би повратио ..ако ти се свиђају води их кући...
 

Back
Top