Koja poznata licnost vam se svidja?

pakleni andjeo:
SisaDaPimp:
pakleni andjeo:
SisaDaPimp:
Nisam u tom fazonu da se lozim na poznate licnosti.
pa dobro,ali sigurno nekad vidis nekog na TV-u i pomislis kako dobro izgleda

Ne gledam TV.
Divno.Vidis onda naprimer sliku neke poznate face i ...

Ne gledam po nettu slike poznatih faca niti surfujem, samo posecujem ovaj i jos 3 foruma, jedan HH na kom sa moderator, druga dva su kompjuterski, i nekad skocim na neki linux sajt. Obicno skidam potrebne programe ili radim neke gluposti, na masini.. E da i ponekad pogledam neki horror film u nadi da ce da se razlikuje od prethodnih ali uvek razocaranje jer nisu vredni pomena, to obicno cim neki novi se pojavi skinem ga..
 
SisaDaPimp:
Ne obracam paznju na izgled glumica, nego vec na sam scenarijo i radnju filma, u tome je razlika od vecine. Dosta ljudi gleda zbog glumaca/ica, dok meni je totalno svejedno dal ce neka fet chick da bude, ili 20modela, samo da je film vredan protracenog vremena..
OK,slazem se,ali ti nisi bas razumeo ovu temu...
Sigurno znas kako izgleda J.Lo,Angelina Jolie...
I sigurno za neku mislis da dobro izgleda,a ona je...
 
pakleni andjeo:
SisaDaPimp:
Ne obracam paznju na izgled glumica, nego vec na sam scenarijo i radnju filma, u tome je razlika od vecine. Dosta ljudi gleda zbog glumaca/ica, dok meni je totalno svejedno dal ce neka fet chick da bude, ili 20modela, samo da je film vredan protracenog vremena..
OK,slazem se,ali ti nisi bas razumeo ovu temu...
Sigurno znas kako izgleda J.Lo,Angelina Jolie...
I sigurno za neku mislis da dobro izgleda,a ona je...

Da J Lo izgleda dobro posle onih operacija, i dva kila sminke na telu, e ken*jam se na takav izgled, a i ona angelina kako je pre izgledala, a kako sad, mislim ma nije primetno da je radila plasticnu operaciju.. ma daj.. a i svaka druga nna tv-u od tih "boljih riba" je riba sa kojom uzivo sigurno ne bi bio i da mogu.. e tako.. tako da ne razmisljam o tome ko je kakva riba, jednostavno gledam film, bilo da je akcija, komedija, ili horor ili sta vec u nadi da nije jos jedna od izlizanih tema, i losih kopija nekog od prejasnjih naslova..
 

Back
Top