o cemu razmisljate dok trcite?

ja se cesto zamislim dok trcim na olimpu pa ne znam koliko sam krugova istrcao...

Sto bih ja voljela da mi se ovo jednom desi:lol:

Obicno se jako umorim pri privodjenju svakog kruga kraju, cim vidim liniju od koje sam krenula uhvati me neopisiv umor.....tada pokusavam da odvucem sebi paznju, ali, razmisljam samo o tome kako prezivjeti do te linije....

Prije sam razmisljala o muzici koju slusam, kao zavaravam misli pjevuseci to, ali sada mi nekako crpi snagu.....
 
ni o chemu... iskljuchim se... jer pochnem li da razmishljam o nechemu, uglavnom mi se desi da pochnem da gubim korak i ritam disanja, i onda nastaje haos...
al to je uglavnom zato shto ne podnosim trchanje, i vrlo retko ga praktikujem... :)
ja imam druge metode :D
 
Poshto trchim sa psom onda mi ona odwlachi misli.. Dal ide pored noge, dal hoce da pishki (mada to zawrshimo pre trshanja da ne bude zabune, jer ona je nawikla na dzoging i lepo se ponasha-ljubaw moja...:heart:)itd.. Mada nekad i slusham muziku, pa se iskljuchim.. trenutno mi je ziwot dosta komplikowan, pa razmishljam o problemima.. Mada me trchanje ispuni pa sam hepi.. z:)
 
Ja na sreću nemam takav problem jer imam u stanu komplet teretanu ,pa i traku za trčanje tako da pustim dobru muziku glasno a na tv pustim obično neki film.Znam da je to često problem jer sam celog života trenirao fudbal i svaki put kad krene dugo trčanje ako se dobro ne zamisliš nikad kraja!
 
O tome da li cu stici na autobus ili ce da ode u poslednjem trenutku :D

O tome kako sva nervoza izlazi iz mene prvim udarcem patike o beton. :)
Pa sledecim ... pa sledecim ...
I sve brze i sve jace, dok ne crknem i sve me ne zaboli. :D
I kad se umorim i vratim kuci, to sto me je mucilo izgleda manje strasno jer dok sam trcala, sve mi je proslo kroz glavu i postavilo se na svoje mesto. ;)
Ne mogu da ne razmisljam. Stalno razmisljam. Cak i kad jedem. O.O
 
O tome kako sva nervoza izlazi iz mene prvim udarcem patike o beton.

a sad ja neshto da ti umetnem u glavu :)
prvim, i svakim sledecim 'udarcem' patike u beton (posebno josh i ako patike nisu bash adekvatne), unishtavash svoje zglobove i kolena...
tako da ako je moguce, i ti a i savet svima ostalima, izbegavajte da trchite po betonu, i probajte da ga zamenite nekom malo mekshom podlogom (npr trava, ili malo tvrdja zemlja ako trchite pored keja nekog ili tako neshto...)

;)
 

Back
Top