depilacija, kapilari...

L

lara1

Gost
Pozdrav svima, a najvise dr koja mi uvek izadje u susret.Ovako, moj problem je sto imam IZUZETNO jake dlake na nogama i to otkad znam za sebe.Depiliram ih vec godinama, ali su, valjda zbog jacine dlaka poceli da mi pucaju kapilari po listovima i bojim se da cu morati da pocnem da brijem noge(o laseru ni da govorim, imam osetljivu kozu.Nego, cula sam za neki HAIRFREE gel na biljnoj bazi koji navodno vrsi neku prirodnu trajnu depilaciju.Da li neko zna nesto o njemu i generalno, sta biste mi preporucili za dalje/Hvala!
 
da ne bi ponovo pisali sve, idi na 2 stranu, topic se zove depilacija ili ne? i tu sve mozes procitati o hairfree gelu, a imas i link na kojem mozes procitati nesto vise! u svakom slucaju ovaj gel je jedinstven!
pozdrav... :wink: :wink: :wink:
 
Nista ne znam o tom gelu,bar ne vise od onoga sto sam procitala na forumu.
Ja ti samo mogu preporuciti upotrebu hepatrobin gela za kapilare i ako mozes probaj sa elektricnim depilatorom,moj favorit je philips.
Ovo ti govorim iz razloga sto je manji atak na samu kozu ,nema onog kidanja koje zna da izazove pucanje kapilara.
Vec je na jednom mestu dermatolog preporucila kremu iz domace radinosti,sama je pravis.Ako se dobro secam islo je 100 g hepatrombin masti+50 g masti od nevena+20 g pantenol masti+ 10 kapi AD vitamina(uljan rastvor),odlicno sredstvo za vene i kapilare.
 

Back
Top