idealan muskarac...

ko je on... sta je on... sta ce da ti da?

  • muskarac koji radi u telenoru...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
ko nema raso? samo sto se u mom selu to zove 'rasol' il' 'rasonica'... znaci, kiseo kupus je zakon... kamen se, bre, sa mora pre nosio da se kupus pritisne... posle ima, kad je zima, kiseo kupus.... pun vitamina C... nema da se razboli covek... kao stena jak...
mili... ti si mlada jos pa zato nisi razumela... to je pitanje u vezi promotera...
 
drage forumasice, sta mislite vi, ko je po vama najidealniji muskarac od ovih idealnih?

za mene je idealan kad zna da pravi podvarak, ali samo kako ja volim. e sad, ako ume proju uz to, super, onda je jos idealniji, ako ne ume nije strasno ukoliko zna da okaci moju haljinu na ofinger tako da se ne napravi nijedan nabor. i da me ceka postavljan sto kad dodjem s posla. cvece na stolu obavezno. kad dodjem, masaza stopala mmmmmmm. poslek masaza vrata. onda da me pusti da jedem na miru i da se tiho povuce u kuhinju da sve to sredi dok ja gledam seriju. i kad ga pozovem: evo serija gotova, da doleti iz kuhinje i razbije me od kurrca. s tim da mobilni bude iskljucen od trenutka kad sam dosla s posla.:rolleyes:
 
za mene je idealan kad zna da pravi podvarak, ali samo kako ja volim. e sad, ako ume proju uz to, super, onda je jos idealniji, ako ne ume nije strasno ukoliko zna da okaci moju haljinu na ofinger tako da se ne napravi nijedan nabor. i da me ceka postavljan sto kad dodjem s posla. cvece na stolu obavezno. kad dodjem, masaza stopala mmmmmmm. poslek masaza vrata. onda da me pusti da jedem na miru i da se tiho povuce u kuhinju da sve to sredi dok ja gledam seriju. i kad ga pozovem: evo serija gotova, da doleti iz kuhinje i razbije me od kurrca. s tim da mobilni bude iskljucen od trenutka kad sam dosla s posla.:rolleyes:

IDEALNO
 
za mene je idealan kad zna da pravi podvarak, ali samo kako ja volim. e sad, ako ume proju uz to, super, onda je jos idealniji, ako ne ume nije strasno ukoliko zna da okaci moju haljinu na ofinger tako da se ne napravi nijedan nabor. i da me ceka postavljan sto kad dodjem s posla. cvece na stolu obavezno. kad dodjem, masaza stopala mmmmmmm. poslek masaza vrata. onda da me pusti da jedem na miru i da se tiho povuce u kuhinju da sve to sredi dok ja gledam seriju. i kad ga pozovem: evo serija gotova, da doleti iz kuhinje i razbije me od kurrca. s tim da mobilni bude iskljucen od trenutka kad sam dosla s posla.:rolleyes:

a koji mobilni koristi?
 

Back
Top