Da li je posteno..?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nodi-wolf

Domaćin
Poruka
3.965
DA OSOBA KOJA ZA 5 MIN NAPISE SVE OVE PSOVKE I JAVNO VREDJANJE OSTANE NA FORUMU???
Ne znam kako si se slizao sa modom ali svaka ti cast,
da sam ja napisala ovako nesto dobila bih dozivotni ban...


NIXXXove reci

Јел си нормална ти, јел видиш ти шта пишеш несрећо једна!? Моја вера је ХРИШЋАНСКА ПРАВОСЛАВНА вера и то је вера већине Срба свиђало се то теби или не. Не знам шта си ти нити ме занима, али не видим зашто пљујеш овде по мојим уверењима...
Историју врло добро знам, не бој се за то...
Нисам никакв фенсер то сам ти већ рекао, опет лупаш глупости... Фенсер-хулиган (која контрадикција ј.бт), то ионако нема везе са хришћанством.
Мој деда НИЈЕ био комуниста, моја породица је увек славила славу и остале хришћанске празнике.
Мој прадеда НИЈЕ био политеиста, био је такође православни хришћанин као и сви из моје лозе. Можда мислиш на моје далеке претке старе Словене који су били многобожци, али мој прадеда (који је живео у 19. веку) сигурно није стари Словен...
Ја знам како је настало хришћанство и да су први хришћани били Јевреји, а какве то везе има!? Шта тебе боли к.урац у шта ја верујем да нећеш можда да ми намећеш своју (не)веру овде на форуму а!? Носи се бре у пичку материну више на к.урац си ми се попела са својим кретенским ставовима!
Због оваквог вређања на основу верске припадности треба да будеш банована са форума!


Исти сте ****** сва тројица бре, комуњаре одвратне!
И немам појма шта ти то жути значи и боли ме баш, ја сам аполитичан само вас црвену гамад мрзим!

с. пробај мало сексом да излечиш фрустрације, контам искулираћеш се мало...

Тито је био хрват који је Србију упропастио, који је слао људе на голи оток само јер су јавно говорили да су Срби, Стаљин је побио ко зна колико Руса итд...

Че Комуњара
Другови и другарице пионири, Тито вас је ОТПОЗДРАВИО!

MODU SVAKA CAST...
Meni si dao kaznu,
ali ovoga treba banovati...
 
Čovek je privilegovan kao još neki ovde...Ja sam dobijao ban ako bi se pokačili privilegovani korisnici samnom iako nisam kriv...(P.S.Zatvoriće ti temu jer su modovi njegovi lični pajtaši,jedino da pišeš administratoru).
 
I koliko sam shvatila ovaj momak je i pre bio dosta problematican,
ali iza njega stoji andjeo cuvar ocigledno je da neko ne obavlja svoje duznosti kako treba...
Ja sam dobila kaznu pre kad nisam cenzurisala *** od modova...
 
Е моја ти, ја имам казни више него ти длака на коси... Можда ме и банују (поново), није ни битно, написао сам оно у афекту али стојим иза сваке те речи написане! Прва си почела са свађом, имаш неке трипове у глави вређаш ме на верској основи ј.бг, шта друго да напише човек кад прсне!?
А и плус ја сам овде на форуму већ дуже време, па људи знају да немам обићај да пишем о српству и верама на овом подфоруму али кад прснем прснем...

Сад ме боли уво банујте ме ако хоћете, само под условом да се и ова ноди банује, па да ми барем није жао...
 
Čovek je privilegovan kao još neki ovde...Ja sam dobijao ban ako bi se pokačili privilegovani korisnici samnom iako nisam kriv...(P.S.Zatvoriće ti temu jer su modovi njegovi lični pajtaši,jedino da pišeš administratoru).

Ne necu pisati nikome neka zatvore temu dokazala sam da je nula od demokratije ovde...
BRAVO MODOVI SVAKA CAST NAJJACI STE!!!
5 bambija za vas...
 
Е моја ти, ја имам казни више него ти длака на коси... Можда ме и банују (поново), није ни битно, написао сам оно у афекту али стојим иза сваке те речи написане! Прва си почела са свађом, имаш неке трипове у глави вређаш ме на верској основи ј.бг, шта друго да напише човек кад прсне!?
А и плус ја сам овде на форуму већ дуже време, па људи знају да немам обићај да пишем о српству и верама на овом подфоруму али кад прснем прснем...

Сад ме боли уво банујте ме ако хоћете, само под условом да се и ова ноди банује, па да ми барем није жао...

Nemam razloga biti banovana,
mogu maksimalno dve kazne da dobijem zbog spama...
JER NISAM PSOVALA,
I NISAM VREDJALA...
 
I koliko sam shvatila ovaj momak je i pre bio dosta problematican,
ali iza njega stoji andjeo cuvar ocigledno je da neko ne obavlja svoje duznosti kako treba...
Ja sam dobila kaznu pre kad nisam cenzurisala *** od modova...

Јел видиш ти колико ја имам постова и кад сам учлањен!? Е за сво то време сам се нагледао прича и догађаја на овом форуму, са неким људима сам се и лично упознао, само са вама новим члановима не могу никако на крај да изађем јер сте тотално ненормални људи. Запитајте се мало, како могу са Аветом, Ненси, мојом женом, Саром, Електром, Софи, Довлом, Шинодом, Милицом бла бла бла да будем добар (који су сви учлањени 2006. или пре) а са вама новајлијама не могу!? Зато што сте индијанци који не контају која је поента свега овога овде, што радимо...
 
jos jedna uvreda


(који су сви учлањени 2006. или пре) а са вама новајлијама не могу!? Зато што сте индијанци који не контају која је поента свега овога овде, што радимо...

E kad bi ti znao od kada sam ja na ovom forumu pod drugim nikom,
ne bi tako pricao...
 
Ne branim ovog malog shlogera ;p al' ti Nodi-wolf si prva zapochela neq besmisleny raspravy...prvo oko fensera bla bla...prichash neshto skroz pogreshno o osobi kojy ne poznajesh...i shta ocheqjesh da tje neko da tjyti i chita tvoje postove...a skroz ne znam zashto si morala da kopirash onaj post vezano za pravoslavlje kad to yopshte nije bilo vezano za temy(oblachenje) i ty si prva pochela da prozivash i pokretjesh opet besmisleny raspravy o veri...tako da mislim da nisi ti ispala zrtva posle svega ovoga...ima ty josh modova pa nek' oni dele pravdy tj kazne ...ovo je moje mishljenje.
 
Свеједно, не познајем те док неке одавде знам скоро као да се сваки дан виђам са њима е о томе се ради... Само је проблем што су ти непознати одавно завладали овим форумом. Сећам се некада је било као да смо сви једна породица, нема више тога... Зато ме и боли уво дал ће ме бановати или неће...

пс. а ти настави да друкаш надлежнима, опуштено кад немаш шта друго да кажеш ;)
 
Ne branim ovog malog shlogera ;p al' ti Nodi-wolf si prva zapochela neq besmisleny raspravy...prvo oko fensera bla bla...prichash neshto skroz pogreshno o osobi kojy ne poznajesh...i shta ocheqjesh da tje neko da tjyti i chita tvoje postove...a skroz ne znam zashto si morala da kopirash onaj post vezano za pravoslavlje kad to yopshte nije bilo vezano za temy(oblachenje) i ty si prva pochela da prozivash i pokretjesh opet besmisleny raspravy o veri...tako da mislim da nisi ti ispala zrtva posle svega ovoga...ima ty josh modova pa nek' oni dele pravdy tj kazne ...ovo je moje mishljenje.

Da jesam na toj temi,
ali je prvo on mene poceo da kaci na drugoj temi OBUCA...
pa sam mu na toj temi odgovorila...
 
Da jesam na toj temi,
ali je prvo on mene poceo da kaci na drugoj temi OBUCA...
pa sam mu na toj temi odgovorila...

Јујују, само сам рекао како не волим црну обућу а ти си одма кренула са свађом и да ме називаш фенсером-хулиганом и да сам прост и да таквог имаш у кући и ко зна шта још, тад си ми још прикачила неке особине као да ме знаш 100 година :-| Ко да је мени стало до мртве обуће...
 
:roll::roll::roll:
Mene bi vise iznenadilo to da neko u postu u kom mi se obraca,
napise da pripadam prostom svetu...
znachi eo odavde si krenyla da provotzirash...

pa je ysledio odgovor:
Е извини девојчице, можда ти припадаш некој авангарди или урбаној елити града (Шапца :| ) али ја припадам простом, обичном свету и народу и нема шта да се срамотим.
И нисам јебени модни креатор да имам idee fix, да спајам неспојиво, црно и тегет и тако неке глупости, ја сам обичан лик који не носи црно и тегет јер то једноставно НЕ ИДЕ! :roll:
da li te je ovde iko yvredio da bi ti onda raspalila neki bzvz post:S
Ja nisam rekla da te treba biti sramota vec da bi te to vise iznenadilo,
ali tebe je pogodilo ono "fensic",
i nisam rekla da SELJACI pripadaju prostom svetu,
(seljaci u pravom smislu, a ne u zargonu...)
jos jedan izuzetno prost zakljucak...
P.S.A da pokusavas da ispadnes inteligentan i da ponizis nekoga sa ovim smajlijem pored Sapca,
a ispadas jadan,
jer da si citao ranije moje postove skontao bi koliko mrzim taj grad,
(da grad jer ima taj status...),
i da ni u jednom trenutku nisam ponizavala nikoga ko nije iz grada ili je iz manjeg grada nego ja,
sto ti upravo pokusavas,
dzabe ti i da si iz Londona, ako nemas nista u glavi,
sto si sam izjavo(da nemas ideje itd),

dakle definitivno spadas u prost svet,
ali je je lepo nasmejao tvoj argument,
do kog sam dosla citajuci izmedju redova tvoj prosli post
"E, devojcice meni da kazes da sam prost..?
Mislim ja sam iz NSa... Znas... to mi je jedini argument koji imam da nisam prost,
pa cu ga upotrebiti sad... Ti koja si iz grada(ako se to uopste moze nazvati gradom)
meni Novosadjaninu to da kazes, sramota prostakuso
(svako je prost ko je iz manjeg grada od mog)...
uh, ako te sretnem jednom sve cu pesnicama resiti kao pravi huligan, zvezdas..."

PS Sta li bi tek napisao da sam iz nekog sela...
PPS Dovoljno je da vidim tvoj avatar, procitam tvoju biografiju i dva posta da znam sa kojim tipom coveka imam posla...
Kazem ti imam isti takav primerak u kuci...

PPPS Inace, i ja navijam za zvezdu...

ni ja neam nikakvy idejy o tim stvarima znachi li to da sam glypa i da pripadam prostom svety...i yopshte otkad se svet deli na prost i slozen :S te tvoje rechenitze samo dokazyjy da ochigledno sebe smatrash nekom vishom klasom shto ti yopshte nije potrebno...forym nije mesto za to verovatno :roll:
besmisleno
i da svaka ti chast kada na osnovy svega toga ykapirash sa kim imash posla...tj ne znam ni ja shta ovde moze da se nazove poslom al' ae...
e ovde ste se bash nashli lepo ;p
 
Iju...gledala sam sve sto ste pisali,i ne verujem,znaci ne verujem kako ste se nalupali...
Mesali obucu,geografiju,kulturu,istoriju...alo...
1. Nodi-Wolf
Mislim da si malo preterala sa tim da sad svi iz vecih gradova nazivaju Sabac selendrom,a i mislim da Nixxx-ova namera nije bila da prezentuje svoje misljenje na taj nacin,a i ono

2.Nixxx
I ti preterujes.Jeste brate,kontam da si ukleti Pravoslavac(i ja sam),da volis Srbiju(mislim,ko ne voli),Zvezda,ovo ono(i to),ali ne mora sve da bude na ovakvim osnovama.
 
За овакве ствари постоји овај мали троуглић испод свачијег имена па се лепо кликне на то па се проблем директно предочи модератору, а не отвара се јавна расправа на форуму. Ова тема иде под кључ, вероватно ће бити и обрисана, а прекршиоци Правилника понашања ће бити кажњени.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top