da li prevariti ili ne prevariti........

Moja iskustva sa prevarama, a nije da ih nije bilo, su da prevare obicno dolaze kada nedajem dovoljno paznje i vremena toj nekoj osobi. Kada je nesusam kada mi tu nesto prica i kada dozvolim da neke stvari stanu izmedju nas.

Npr. ona je ljuta pa se na to ja naljutim jos vise zato sto ona nebi trebala da bude ljuta vec da razume i tako se jedno na drugo kalemi tako da covek postane jos usamljeniji nego da je stvarno sam i onda naidje neko ko je pazljiv simpatican vedar i eto ga desi se :|
 
Brak ili veza nije samo sexualna ili ekonomska zajednica vec prvenstveno osecajna zajednica dvoje ljudi. Ako je tako a tako bi trebalo biti nema ni govora o izletima van braka ili veze koji bi bili dopušteni,moralni i normalni. Svi ti izleti su prevara i emocionalno vredanje partnera a bogami i veze. Znam da je nekada tesko biti veran ali onda ni ne treba biti u vezi.kada govorimo o prijevari u vezi..
prevariti znaci povrediti tudje osecaje.. ako neka osoba voli samo tebe.. i spava samo sa tobom.. prevara je ne uzvratiti toj osobi na isti nacin.. prevara je, na taj nacin kako se voli jedna osoba (partner), voleti i drugu, prevara je pofukati se sa drugom osobom osim partnera (ako znas da partner to nebi tebi napravio - a cak i da znas da te prevarila, prevara bi bila pofukati zauzvat neku.. a ne prekinuti pre toga).. prevara je lagati u vezi, lagati o osecajima i ne odrzati rech.. ta je najveca prevara...Toliko od mene.
 
svalerka:
Sta se to desi u glavi pa covek -zena posegne za prevarom emotivne vrste?

Ma bre ne verujem da je iko ostao imun na to...da nam Bog nije dao ovo shto imamo, parili bi se s`vremena na vreme, a izmedju ne bismo imali volje da razmishljamo ni o fizichkoj, a kamoli o emotivnoj prevari...al` ovako kada smo stalno spremni i ona(skoro uvek) i ja i kad hormoni se uskomeshaju...ma gulimo isto pitanje koje ce nam ostati neresheno :arrow: I NE TREBA DA SE RESHI I TACHKA...TAKI SMO LJUDI SVI...ma kad bi chovek po svom mishljenju nashao idealnog partnera, opet bi neshto iskrslo...ne postoji idealan partner( AL` AKO CEMO FILOZOFSKI- IDEALNO POSTOJI SAMO U GLAVI-KA MOGU DA ZAMISLIM KOCKASTU SFERU U GLAVI I TAMO ONA IMA IDEALNE PROPORCIJE AL` DA VAM JE OPISHEM :arrow: CVRC)...Ajd` nek neko opishe idealnog partnera do tanchina.... :arrow: CVRC...
 
*Mihal*:
svalerka:
Sta se to desi u glavi pa covek -zena posegne za prevarom emotivne vrste?

Emocije, prevara- pa same emocije su laz. Treba tu i malo pameti. A ko kaze da je 'jos nekog' zavoleti prevara? Pa jel to u pitanju neka vrsta emotivnog zatvora?
Nije vrsta emotivnog, zatvora, verovatno da je tu nesto falilo, ko bi ga znao, to je trenutak, ako je sve lepo popunjeno onda je manji rizik, ali i tada se desava ko bi ga znao zbog cega....
 
iggymag:
svalerka:
Sta se to desi u glavi pa covek -zena posegne za prevarom emotivne vrste?

Ma bre ne verujem da je iko ostao imun na to...da nam Bog nije dao ovo shto imamo, parili bi se s`vremena na vreme, a izmedju ne bismo imali volje da razmishljamo ni o fizichkoj, a kamoli o emotivnoj prevari...al` ovako kada smo stalno spremni i ona(skoro uvek) i ja i kad hormoni se uskomeshaju...ma gulimo isto pitanje koje ce nam ostati neresheno :arrow: I NE TREBA DA SE RESHI I TACHKA...TAKI SMO LJUDI SVI...ma kad bi chovek po svom mishljenju nashao idealnog partnera, opet bi neshto iskrslo...ne postoji idealan partner( AL` AKO CEMO FILOZOFSKI- IDEALNO POSTOJI SAMO U GLAVI-KA MOGU DA ZAMISLIM KOCKASTU SFERU U GLAVI I TAMO ONA IMA IDEALNE PROPORCIJE AL` DA VAM JE OPISHEM :arrow: CVRC)...Ajd` nek neko opishe idealnog partnera do tanchina.... :arrow: CVRC...

Iggy... svidja mi se ovo tvoje - CVRC :wink:
 

Back
Top