The Sopranos

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Nedavno je na Fox crime pocela da se emituje popularna americka serija Porodica Soprano, i to od samog pocetka, prve sezone. Serija se emituje radnim danima u 14:00, odnosno 22:00. Kakav je vas stav o seriji, da li vam se dopada i slicno? Glumci, radnja koja prati mafijaske porodice i njihove sukobe, ali i sukobe unutar samih porodica su odlicni. Sta vi mislite?
 
Ubedljivo najbolja serija koju sam gledao zadnjih 5-6 godina. U pocetku sam odbijao da gledam jer mi se po prici drugih koji su gledali nije svidela radnja, ali kada su me konacno naterali da odgledam, mislim da 7 dana nisam izlazio iz kuce ( negde proslog leta na +45). Takodje, nije mi se svidela ova kako je nazivaju 6 sezona -2 deo ( od 78 do 86 epizode), ali verovatno su morali nekako da privedu seriju kraju....Naravno i sam kraj koji je toliko otvoren, da me ne bi cudilo da za koju godinu ponovo snimaju..ko nije odgledao preporuka!
 
serija je odlicna! glumci su stvarno fenomenalni i prica je originalna. odgledala sam celu seriju i jedino sto mogu da im zamerim je sto je pri kraju postala malo providna, previse je bilo ubistva likova za koje smo se svi vezali ali dobro... tako je valjda u mafiji ;)
 
A ubedljivo najbolja serija u zadnje vreme.Bez konkurencije je.

qp3408.jpg


Da ne zaboravim moju miljenicu ;)

29elrpt.jpg
 
Serija mi je postajala sve bolja i bolja kako sam prolazio kroz sezone, i shvatio sam da je jednostavno savršena.Nikada se nisam tako u životu uneo u likove serije kao u Soprano porodicu.Ta gluma, režija, izbor ekipe je prosto savršen.Oduševljen sam, polako se približavam kraju serije, ostalo mi je možda još 6 epizoda do kraja.Ako vas mrzi da čekate i vi javite mi se.

Samo sam čuo da su kraj serije loše priveli, ali da su ostavili mesta da se seirje može vrlo lako nastaviti, voleo bih da ih opet vidim sve zajedno.
 
Realan prikaz zivota jedne mafijske porodice.10/10
Nego...
Sad gledam finalnu sezonu,poslednjih 7-8 epizoda ali sam propustio nesto.
1.Sta se dogodilo sa Moltisantijevom ribom Adrijan?
2.Sta se dogodilo sa Ralfom,onim nasilnim plavusanom?Mnogo me nervirao.
 

Back
Top