povratak otpisanih

Meda Božanin

Ističe se
Poruka
2.440
Moze li poljubac, sam po sebi, zenu da vrati u davna, pradavna, vremena kad je volela i bila voljena?
Kako?
Zasto?
Kada?


Fali mi prevod i titlovi za ovaj film... dzebaj ga, musko sam.
Molim svakog ko ima svoj prevod da mi da kopiju svog fajla.
 
Moze li poljubac, sam po sebi, zenu da vrati u davna, pradavna, vremena kad je volela i bila voljena?
Kako?
Zasto?
Kada?


Fali mi prevod i titlovi za ovaj film... dzebaj ga, musko sam.
Molim svakog ko ima svoj prevod da mi da kopiju svog fajla.

Može.
Čak i sećanje na poljubac može da vrati magiju prošlosti ... i da je pretvori u sadašnjost.;)

Kako? - Pa spontano, Medo... Nežno. I zaljubljeno, of course.
Zašto? - Zato što uspomene na lepa osećanja zapravo nikad ne iščile; čak i onda kada nam se čini da je u pitanju već prežaljena prošlost /bolna, slatka ili slatko-bolna/, te uspomene, ma koliko duboko bile arhivirane u našem biću, očas se probude... inicirane nečim - ponovnim susretom, pogledom, osmehom, rečju.
Kada? - Nema pravila. Danas, sutra, posle deset godina... Rok upotrebe emocija nije ograničen. I zavisi od mnogo čega.

p.s. Ako sam uopšte dobro razumela...
 
Može.
Čak i sećanje na poljubac može da vrati magiju prošlosti ... i da je pretvori u sadašnjost.;)

Kako? - Pa spontano, Medo... Nežno. I zaljubljeno, of course.
Zašto? - Zato što uspomene na lepa osećanja zapravo nikad ne iščile; čak i onda kada nam se čini da je u pitanju već prežaljena prošlost /bolna, slatka ili slatko-bolna/, te uspomene, ma koliko duboko bile arhivirane u našem biću, očas se probude... inicirane nečim - ponovnim susretom, pogledom, osmehom, rečju.
Kada? - Nema pravila. Danas, sutra, posle deset godina... Rok upotrebe emocija nije ograničen. I zavisi od mnogo čega.

p.s. Ako sam uopšte dobro razumela...


Jos nisi omanula... cisto sumnjam da mozes sve i da hoces ;)
 
Moze li poljubac, sam po sebi, zenu da vrati u davna, pradavna, vremena kad je volela i bila voljena?
Kako?
Zasto?
Kada?


Fali mi prevod i titlovi za ovaj film... dzebaj ga, musko sam.
Molim svakog ko ima svoj prevod da mi da kopiju svog fajla.

E, ја сам тотална проза и не разбирам ове поетске теме...:neutral:

Оно као, одавно више никог не воли и није вољена....а са ким се онда љуби? И чему треба да је ''врати'' пољубац са тим неким који је не воли и кога не воли? Да јој оживи љубав према оном бившем?

Боље ми иде она тема о дрању живих мачака...:roll:
 
shift Medo...pa moze to, znas, al ce ti trebat...i neko sredstvo za...otapanje leda;
bolje hemijsko nego mehanicko...
Vi's, sta dve zene kazu, 100 mudraca muskih ne moz' da smisli za 2 godine vecanja.
Oprosti, ako kazes da ce "trebat" da bi moglo, osecam kao da se radi o planu i programu predizborne kampanje... znam da nisi mislila na to.

A jel to znaci da ako postoji (istovremena) zelja i strah od poljupca da je zena svesna da leda vise (odavno) nema i da je nju strah ustvari od povratka otpisanih?

ovu zenu poljupci ne vracaju nazad, nego vuku napred.

mirisi i muzika me vracaju nazad.
nekad, da bi posla napred mora malo da se vratis, zar ne..?

Moze na trenutak..secanja su u nama ali ne zelim da me vraca u davna..pradavna vremena..zelim sadasnjost sa tim poljupcem i ..buducnost..poljubac buducnosti..:heart:
Povratak u buducnost ;).
 
Може музика да врати у неко време, као и мирис, укус..

Зашто онда пољубац не би могао... Пољубац има мирис и укус... и свашта нешто...:-)
 
Vi's, sta dve zene kazu, 100 mudraca muskih ne moz' da smisli za 2 godine vecanja.
Oprosti, ako kazes da ce "trebat" da bi moglo, osecam kao da se radi o planu i programu predizborne kampanje... znam da nisi mislila na to.

A jel to znaci da ako postoji (istovremena) zelja i strah od poljupca da je zena svesna da leda vise (odavno) nema i da je nju strah ustvari od povratka otpisanih?

znaci.:-(
 

Back
Top