Kako je moguce?

Onda ja propustam poentu.
Opet ponavljam ZNAM da se na drugom mestu traze ozbiljni saveti ali i dalje mislim da ima dosta onih koji ga traze bas OVDE.
Ako je to glupo s njihove strane onda da definisemo to.
Ako vec ustanovite da je neko zaista potrazio savet bas na forumu (bilo to glupo ili ne) cemu onda takav stav?

Ima takvih koji nikad nisu odgovorili na temu..vec ce se javiti..pocnu lupati i ljudi bez stava..pameti..svog identiteta se na njih nadovezuju..takodje ima dosta tema gde se postavljac sprda i izmislja razne situacije.
 
sad tebi tvoj rikan da kaze nesto... u zivotu nekome jeste sve crno i belo... al', sad... svako tera na svoj nacin... imas jedan zivot koji samo ti zivis i ne razumem sto bi se ti bilo ko nervirao zbog tamo nekih likova na forumu... ovde su svi mnogo jaki... svi sve znaju... imaju uspeha kod osoba suprotnog pola... kod osoba istog pola... svi su tako liberalni... svi su visoki 4 metra... ma... treba samo malo citati i sve ce biti jasno... i svi vrte jedno te isto... na sto hiljada nacina... i iznova... iznova... a ono... sve se opet svede na kes, sponzoruse i brckanje po mobilnim telefonima... i eventualno neki 'slobodnije' napisan post neke forumasice koji ce prvi put izgledati provokativno, al' ce vrlo brzo izgubiti svoju prvobitnu 'draz' jer ce biti jos 150 puta ponovljen... samo zato sto je slucajno mog'o da bude interesantan... i tako...

Upravo to je poenta moje price.
A cim se pojavi neko ko je mozda u nesavrsenom braku iz ko zna kog razloga, ili je nekad zakazao u krevetu, ili mozda oprosti prevaru, ili mozda laz, ili se ne daj Boze nakon raskida pomiri sa osobom sa kojom je raskinuo...taj je automatski IDIOT i pojedini na forumu to NIKADA ne bi uradili jer su ipak SAVRSENI!
Na zenskom kutku sam napisala nekoliko knjiga koje volim da citam i napali su me kako je moguce voleti dela Andrica i Koelja! IZVINJAVAM SE!
 
Pa ja iskreno ne verujem da je neko dovoljno pametan da potrazi pravi savet na forumu. Ovde se samo pricaju neke price.

Ne mislim savet koga ce se slepo pridrzavati ali ipak neku vrstu misljenja...da mislim da ima onih koji ga traze!
Ne mozemo da znamo u kakvoj je neko situaciji, mozda mu je ovo jedini izlaz, mozda zaista nema od koga da zatrazi savet!
Ako to nije poenta ovog foruma (izmedju ostalog) onda sam ja pogresila i svima se duboko izvinjavam :)
 
Upravo to je poenta moje price.
A cim se pojavi neko ko je mozda u nesavrsenom braku iz ko zna kog razloga, ili je nekad zakazao u krevetu, ili mozda oprosti prevaru, ili mozda laz, ili se ne daj Boze nakon raskida pomiri sa osobom sa kojom je raskinuo...taj je automatski IDIOT i pojedini na forumu to NIKADA ne bi uradili jer su ipak SAVRSENI!
Na zenskom kutku sam napisala nekoliko knjiga koje volim da citam i napali su me kako je moguce voleti dela Andrica i Koelja! IZVINJAVAM SE!

E, draga, Onaj, Ona,ili Oni koji su te napali zbog toga ne treba da te deprimiraju, jer ako su im stavovi takvi, znaci da ne znaju nista o knjizevnosti...
Najbolje da i mi uplivamo u to more i da pocnemo citati bestselere u kojima glavne junakinje pricaju o tome koliko su puta svrsile dok ih je ebao super tip na zadnjem sedistu nekog mercedesa, ferarija, sta god... :roll:
 
Upravo to je poenta moje price.
A cim se pojavi neko ko je mozda u nesavrsenom braku iz ko zna kog razloga, ili je nekad zakazao u krevetu, ili mozda oprosti prevaru, ili mozda laz, ili se ne daj Boze nakon raskida pomiri sa osobom sa kojom je raskinuo...taj je automatski IDIOT i pojedini na forumu to NIKADA ne bi uradili jer su ipak SAVRSENI!
Na zenskom kutku sam napisala nekoliko knjiga koje volim da citam i napali su me kako je moguce voleti dela Andrica i Koelja! IZVINJAVAM SE!


konkretno, to o cemu pricas je jako individualno. ja licno ne volim andrica iako sam sva njegova dela procita po vise puta. dakle, kompletno njegovo delo. ali ga ne volim. koelja volim.
sta sada s tim? ja volim crvenu boju, neko voli ljubicastu, pa??? ako cujem da neko ima drugaciji ukus od mog, treba da ga bacim na lomacu? neee, treba malo jaci razlog za to:P.

ps. opusti se malo. delujes mi malo napeta, necim ogorcena, nicim izazvana a opet iziritirana. ja ne volim pljuvanja po forumu, ne volim ih ni u zivotu. s tim sto forum ipak nije zivot pa se ovde valjda lakse i popljuju, ne znam.
 
Upravo to je poenta moje price.
A cim se pojavi neko ko je mozda u nesavrsenom braku iz ko zna kog razloga, ili je nekad zakazao u krevetu, ili mozda oprosti prevaru, ili mozda laz, ili se ne daj Boze nakon raskida pomiri sa osobom sa kojom je raskinuo...taj je automatski IDIOT i pojedini na forumu to NIKADA ne bi uradili jer su ipak SAVRSENI!
Na zenskom kutku sam napisala nekoliko knjiga koje volim da citam i napali su me kako je moguce voleti dela Andrica i Koelja! IZVINJAVAM SE!

Могуће је.
И то доста говори о теби...
 
[/B]

konkretno, to o cemu pricas je jako individualno. ja licno ne volim andrica iako sam sva njegova dela procita po vise puta. dakle, kompletno njegovo delo. ali ga ne volim. koelja volim.
sta sada s tim? ja volim crvenu boju, neko voli ljubicastu, pa??? ako cujem da neko ima drugaciji ukus od mog, treba da ga bacim na lomacu? neee, treba malo jaci razlog za to:P.

ps. opusti se malo. delujes mi malo napeta, necim ogorcena, nicim izazvana a opet iziritirana. ja ne volim pljuvanja po forumu, ne volim ih ni u zivotu. s tim sto forum ipak nije zivot pa se ovde valjda lakse i popljuju, ne znam.

Ajd kad sam se vec umesala, da idem do kraja. U pravu si da je ovo individualno. Iako tvoj post nije upucen meni, ipak bih da kazem - ok je da pomenutog Andrica ne volis, ali potpuno je druga stvar reci da njegova dela ne vrede, a cini mi se da je ona o tome govorila, da su napisali "Kako je moguce voleti Andrica/Koelja?". Po milioniti put od nastanka sveta: ukusi su razliciti, i o njima ne treba raspravljati. Jos manje ih vredjati.
 
[/B]

konkretno, to o cemu pricas je jako individualno. ja licno ne volim andrica iako sam sva njegova dela procita po vise puta. dakle, kompletno njegovo delo. ali ga ne volim. koelja volim.
sta sada s tim? ja volim crvenu boju, neko voli ljubicastu, pa??? ako cujem da neko ima drugaciji ukus od mog, treba da ga bacim na lomacu? neee, treba malo jaci razlog za to:P.

ps. opusti se malo. delujes mi malo napeta, necim ogorcena, nicim izazvana a opet iziritirana. ja ne volim pljuvanja po forumu, ne volim ih ni u zivotu. s tim sto forum ipak nije zivot pa se ovde valjda lakse i popljuju, ne znam.

Mozda nisam bas bila precizna...primedba se odnosila na to da je nemoguce voleti njihova dela istovremeno...tacnije jedan iskljucuje drugog. :roll:
A otvoricemo temu Koliko volite ljubicastu boju? pa ako je neko eventualno ne voli odmah cu mu reci da je debil, jer mislim stvarno ko jos ne voli ljubicastu boju, meni to ne bi moglo da se desi?

Stvarno nisam (bar trenutno) ovo je bilo nesto sto sam zaista morala da napisem. Licno nemam losih iskustava na forumu (bar ih nisam imala do ove teme, sad sledecu necu smeti ni da pomislim da otvorim).
 
Zivot je cudan i nikada ne treba biti iskljuciv i osuditi nekog ko ipak predje preko takvih stvari!
E sad, kako ti je drugarica? :-)

dakle, ovo je ipak samo forum. ni psiholoska ordinacija ( sa licencom), ni obrazovna ustanova niti pedagosko savetovaliste. samim tim, sve ovo ima mnogo lezernije dimenzije i prilicno neozbiljnu konotaciju. tako treba shvatiti ovaj forum.
Ne znam zašto insistiraš na toj neozbiljnosti, ranije je ovde moglo prilično ozbiljno da se razgovara.
I ne smatram da je to loše, naprotiv.
 
E sad, kako ti je drugarica? :-)


Ne znam zašto insistiraš na toj neozbiljnosti, ranije je ovde moglo prilično ozbiljno da se razgovara.
I ne smatram da je to loše, naprotiv.

Udaje se u septembru...ostavicu da procenite na osnovu toga kako je!
Salim se, nenormalno je srecna ali zaista, ja to nikad nisam osetila u zivotu :-(
 
Ne mislim savet koga ce se slepo pridrzavati ali ipak neku vrstu misljenja...da mislim da ima onih koji ga traze!
Ne mozemo da znamo u kakvoj je neko situaciji, mozda mu je ovo jedini izlaz, mozda zaista nema od koga da zatrazi savet!
Ako to nije poenta ovog foruma (izmedju ostalog) onda sam ja pogresila i svima se duboko izvinjavam :)

A zar se na bilo kojoj ozbiljnoj temi ne da prilican broj takvih odgovora?
Ne mozes ocekivati da ce svi podrzati postavljaca!
Tvoje je da razmislis i uvidis ko se zeki a ko ozbiljno govori!
I moras biti spremna da ce te neko potapsati po ramenu a neko oplesti najstrasnije...........jer nisi ti ta koja postavlja pravila, i koja ce nekome reci kako da se ponasa.................
 
Druze, mislim da si je "krivo" shvatio, sto bi rekli, hehe...
Nije tako mislila, samo se pogresno izrazila...

Другарице,
па ти знаш да читаш мисли...
Не верујем да сам је погрешно схватио...
Типичан представник савременог добра, еклетичар по ооредељењу...
Уосталом, то нам је једини избор у данашње време...:roll:
 

Back
Top