Licemerje Demokratske stranke !!! Na delu.

Vanja R.

Aktivan član
Poruka
1.331
ds.jpg

Demokratska stranka poziva "mrske" penzionere da im meri pritisak i secer u krvi , naravno i da lekarski savet kako da glasaju.A samo do juce su te iste "mrske" "Slobine crkotine" pljuvali i psovali gde su stigli ! Jednostavno nemogu da verujem koliko su ljudi licimeri? Dokaz da je DS skup lopova i licimera koji ne samo da ne drzi datu rec (B.T.) nego se u kampanji sluzi svim i svacim samo da ostanu na vlasti.
Uzgred postavili su i omanji grad na naduvavanje za klince i binu za koncerte (prvi je odrzan sinoc) a sve je otvorio predsednik opstine Rakovica licno rekavsi da ce sve to da bude tu do kraja leta .Za cije pare LOPINE !!! Opstinske pare u predizbornoj kampanji !!! Sliku tobogana i bine cu postaviti samo da slikam (verovatno sutra).
 
To je redovna pojava već dugo vremena. Mobilne laboratorije stalno idu po Srbiji, nekad organizuju jedni, nekad drugi.
Dakle, bez lupetanja ubuduće.

Neznam kako je po celoj Srbiji (evo prilike da kazu ljudi) ovo je drugi put u mojoj zgradi oba puta pred izbore . :lol: Kakvog lupetanja zar ovo nije licimerno pred izbore i zar Djelic nema 11.000.000e to je lopovluk.Sklop tobogana zute boje kod maksi diskonta na Vidikovcu je postavila opstina Rakovica o opstinskom trosku , ja licno malo nize placam sedam minuta 40 dinara nekim privatnicima za 15 puta manji tobogan , zar to nije lopovluk .Sta mi imamo para za bacanje na njihove kampanje . Obicno nisam ovakav ali me ovo stvarno naljutilo.:x
 
ma demokrate su u panici vidite sta svepricaju u kampanji ovo je strasno.

dinkic se u strahu od robije tako promenio ne moze covek uopste da ga prepozna :)

umesto da otima gradjanima pare kao sto je to radio ovih 8 godina on poceo da obecava da ce pare davati :lol:

konkretno obecao je trudnciama 30.000 dinara mesecno pomoc drzave. a sad se postavlja pitanje sta ga je u ovih 8 godina sprecavalo da tako nesto realizuje?

sve je to jedna ista ekipa lazova i lopova koja ce vam obecati i kucu sa bazenom na mesecu samo da ga ih glasate.
 
ds.jpg

Demokratska stranka poziva "mrske" penzionere da im meri pritisak i secer u krvi , naravno i da lekarski savet kako da glasaju.A samo do juce su te iste "mrske" "Slobine crkotine" pljuvali i psovali gde su stigli ! Jednostavno nemogu da verujem koliko su ljudi licimeri? Dokaz da je DS skup lopova i licimera koji ne samo da ne drzi datu rec (B.T.) nego se u kampanji sluzi svim i svacim samo da ostanu na vlasti.
Uzgred postavili su i omanji grad na naduvavanje za klince i binu za koncerte (prvi je odrzan sinoc) a sve je otvorio predsednik opstine Rakovica licno rekavsi da ce sve to da bude tu do kraja leta .Za cije pare LOPINE !!! Opstinske pare u predizbornoj kampanji !!! Sliku tobogana i bine cu postaviti samo da slikam (verovatno sutra).
Pa nije to licemerno samo oce da vide koliko im je jos ostalo ,ne znaci da su promenili misljenje :mrgreen:
 
pa kod nas u Novom Sadu partije to rade i kad nisu izbori ,periodicno organizuju te medicinske preglede ili pruzaju besplatnu pravnu pomoc ,jes da je to sve otuzno i da sluzi svrsi kampanje ali opet bolje je i to jer bar ima neke koristi nego beskonacno davljenje plakatama ,flajerima i bilbordima u koje se utuku ogromne pare.
 
Brate , od stranackih para neka rade sta god hoce , ali ovo sto oni rade je strasno .
nezahvalni biracu, DS od tvojih para finansira svoju predizbornu kampanju, a sve za tvoje dobro -i ti se jos zalis!

umesto da glasas za njih i sacekas 4 godine, do narednih lokalnih izbora i nove prilike da DS opstinskim novcem ucini nesto za stanovnike opstina na kojima ima vlast!
sta su 4 godine, za cas proleti :)
 
pa kod nas u Novom Sadu partije to rade i kad nisu izbori ,periodicno organizuju te medicinske preglede ili pruzaju besplatnu pravnu pomoc ,jes da je to sve otuzno i da sluzi svrsi kampanje ali opet bolje je i to jer bar ima neke koristi nego beskonacno davljenje plakatama ,flajerima i bilbordima u koje se utuku ogromne pare.

Ovo sto sam ja postavio je plakat ,a garantujem da je onaj sklop tobogana na naduvavanje skuplji nego stampanje plakata za opstinu Rakovicu jer se o njoj pojedinacno govori. Onaj zuti luna park sigurno nece uci u stranacke troskove za kampanju kada ih budu podnosili RIK*-u ili vec kome nego nama u racun za infostana.
 
nezahvalni biracu, DS od tvojih para finansira svoju predizbornu kampanju, a sve za tvoje dobro -i ti se jos zalis!

umesto da glasas za njih i sacekas 4 godine, do narednih lokalnih izbora i nove prilike da DS opstinskim novcem ucini nesto za stanovnike opstina na kojima ima vlast!
sta su 4 godine, za cas proleti :)

Ovaj tvoj crnjak necu ni da komentarisem !
Ipak e da su izbori svakih 4 godine , cini mi se da sam juce glasao.
 
...a sve u sklopu proslave dana Beograda koja je u toku.
Neki dan je slična stvar bila na Dorćolu.

E pa predsednik opstine Rakovica rece da ovo ostaje celog leta (kao sto sam i napisao u prvom postu da ne reces da izmisljam ). Ako ga budu postavljali u svakoj opstini , pa lepo bogami ... duboko nema sta. Nego vidim da si informisan o razlozima postavljanja , molimte kad odes reci neku lepu dako nas puste da sami proslavimo sa nasim parama :lol:
 
Ovde smo da pokazemo ko radi i sta radi ,ako znas postavi dokaz da komentarisemo i osudimo .

Ma nemam ja ništa protiv, samo imam druga posla nego da hvatam ovako stranke. Ako nekoga obrlate na ovakav način i treba da rade to. Zaista, koliko neko treba da bude ograničen, pa da glasa zato što mu je neko izmerio pritisak ili šta znam šta uradio pred izbore? :lol: Nebitno.
 
Ma nemam ja ništa protiv, samo imam druga posla nego da hvatam ovako stranke. Ao nekoga obrlate na ovakav način i treba da rade to. Zaista, koliko neko treba da bude ograničen, pa da glasa zato što mu je neko izmerio pritisak ili šta znam šta uradio pred izbore? :lol: Nebitno.

Ne pricamo samo o tome iskreno to me i manje interesuje nego placanje predizborne kampanje iz opstinskog budzeta . postravicu sutra sliku cim slikam , iskreno neznam ni kako cu slikati koliko je.
 
ds.jpg

Demokratska stranka poziva "mrske" penzionere da im meri pritisak i secer u krvi , naravno i da lekarski savet kako da glasaju..
To rade - odavno, mnogo puta je bilo, i nema veze s predizbornim kampanjama.

A samo do juce su te iste "mrske" "Slobine crkotine" pljuvali i psovali gde su stigli !
Ništa drugo se na ovo ne može reći nego - čista... pardon - prljava - LAŽ. DS nikada nikog nije "pljuvao i psovao". To je osobina vas radikala i vama sličnih.
 

Back
Top