O cemu razgovarati sa devojkom...

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Na temu prilazenja devojkama u kaficu je pisano vec dosta na ovom forumu i mislim da to vise nikome ne predstavlja problem, medjutim sada sledi drugo pitanje...
Sta posle prilazenja? 8)
Prisli smo, servirali neku smesnu pricicu, iskazali zelju da se bolje upoznamo...I sad o cemu pricati? Posebno ako je devojka cutljiva, a sve su uglavnom (osim ako nisu pijane, a tada je i nemoguce razgovarati :smile:).

Obicno kada smo sa drustvom koje dugo poznajemo pricamo o nasim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd...Medjutim sve ovo naravno ne pije vodu kada treba pricati sa nekim potpuno nepoznatim, pogotovu devojkom koja nam se svidja i jos u kaficu gde je muzika preglasna, bilo kakav "ozbiljniji" razgovor otpada...

Kako onda saznati kakva je, cime se bavi, sta voli, sta ne...Uopste sve ono sto nas zanima o nekoj osobi...:confused:
 
Kako onda saznati kakva je, cime se bavi, sta voli, sta ne...Uopste sve ono sto nas zanima o nekoj osobi...:confused:
Napraviš upitnik i poturiš joj formular da popuni. Iskreno, čime se bave i šta vole možeš jednostavno da ih pitaš, da bi saznao kakav je neko treba mnogo više truda i vremena. I ne moraš sve odmah, ako si je upoznao u nekoj čađavoj mehani i dovoljno je zainteresovao da se iole pretvara da te čuje pored sve buke, pod uslovom da je nisi vatao za sisu, a ti lepo pitaj da se nađete na nekom mirnijem mestu gde se nesmetano možete dalje upoznavati. I o čemu misliš da bilo koja devojka (bilo koja osoba) može pričati, sem o nekim njenim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd... Tako da se i ti drži toga, samo se trudi da to što pričaš da bude zanimljivo i drugima

Ja kao savetujem o upoznavanju devojaka :confused: Odo da se samokaznim.
 
Ne nisi beba, i to moze da se nauci garantujem.Ok je pitanje...bilo koje pitanje je ok.

Imas dosta informacija o tome na :http://www.budi-moja.com/zavodnici/index.php

Ovde neces naci bas mnogo ljudi koji znaju te stvari - a jos manje koji mogu da te nauce.

Ja nisam u fazonu klubova ,al te mogu posavetovati onako generalno.

0)Pricas je ono sto tebe zaista zanima.

1)Trebas da je gledas u oci dok pricas - dakle pravo u oci i da "zahtevas" - druga stvar ako ti ne odgovori(ali ti pretpostavljas da hoce - i onda 99% verovatnoce da hoce).

2)Koristis dodirivanje....prvo slucajno - npr slucajno jos dodirnes ruku...zatim ides namerno npr zagrlis je

3)Ako nemas sta da kazes - onda koristis nadovezivanje....pokupis temu njene recenice i onda se nadovezes na to.
Ako nje nesto pitas,a onda ne odgovori na to pitanje onda ti odgovoris (naravno za sebe) i postavis drugo neko slicno pitanje...

b)Odes na minanovu ili neki drugi torrent sajt i trazis: mystery method...super knjiga za klub prilike
 
Na temu prilazenja devojkama u kaficu je pisano vec dosta na ovom forumu i mislim da to vise nikome ne predstavlja problem, medjutim sada sledi drugo pitanje...
Sta posle prilazenja? 8)
Prisli smo, servirali neku smesnu pricicu, iskazali zelju da se bolje upoznamo...I sad o cemu pricati? Posebno ako je devojka cutljiva, a sve su uglavnom (osim ako nisu pijane, a tada je i nemoguce razgovarati :smile:).

Obicno kada smo sa drustvom koje dugo poznajemo pricamo o nasim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd...Medjutim sve ovo naravno ne pije vodu kada treba pricati sa nekim potpuno nepoznatim, pogotovu devojkom koja nam se svidja i jos u kaficu gde je muzika preglasna, bilo kakav "ozbiljniji" razgovor otpada...

Kako onda saznati kakva je, cime se bavi, sta voli, sta ne...Uopste sve ono sto nas zanima o nekoj osobi...:confused:

Ajde ovako,..ako ti je do price ne prilazi pijanim devojkama.. ako ti je do ozbiljnog razgovora..tada je pozovi na date u neki mirniji kafic.. evo i Karlito trazi isti takav kafic..mozes da se informises kod njega..tada ces uz laganu pricicu sve saznati o njoj..ako ona uopste izadje sa tobom ..pazi pitanja ..sta da pricam sa devojkom posle prilaza..pitaj je koji faks studira..pocni od toga..
 
Ima bezbroj pitanja koja mozes da postavis. :lol: Pocevsi od osvetljenja u kaficu "Jel se meni cini ili je ovde bas svetlo/mracno?" i od muzike "Jel se meni cini ili je ovde muzika preglasna/previse tiha?" pa do seksa "Znas li sa koliko si devojaka spavao do sada?" :) To je mala pomoc od mene za pocetnike u kaficima i diskotekama.
 
Ima bezbroj pitanja koja mozes da postavis. :lol: Pocevsi od osvetljenja u kaficu "Jel se meni cini ili je ovde bas svetlo/mracno?" i od muzike "Jel se meni cini ili je ovde muzika preglasna/previse tiha?" pa do seksa "Znas li sa koliko si devojaka spavao do sada?" :) To je mala pomoc od mene za pocetnike u kaficima i diskotekama.
A pre svega -
''Koji si znak u horoskupu?''

Daj modelsice, smatram te mastovitijom od ovoga... Na ovo tvoje bih odgovorio sa -
''Pa ne znam... onako... dovoljno mi je da vidim gde sam ostavio flasu.
... Pa mogla bi da bude malo tisa muzika.
Joj, stvarno ne znam to za broj devojaka...
Ej, pocinje mi serija, moram da palim. Vidimo se.''
 
Nije to nikakva masta, to je sve spontano. Odjednom mi dodju reci niodakle.
Znam, ali ti si harizmaticna i izgledas tako da momci uglavnom i ne cuju ono sto im govoris.
Moras da vodis racuna da ovo sto si sad predlozila treba da izgovori neko sasvim prosecnog izgleda i seksipila, a ne ti.
Slozices se da, kad bih ti prisao sa pricom o osvetljenju, jacini muzike i broju partnera, ne bih imao nikakve sanse kod tebe; kao uostalom kad bih ti prisao i sa bilo kakvom drugom pricom.
 
ako ne znas sta da kazes,uvek mozes da postavis par pitanja,kao na primer:
sa koliko tipova si se trpala do sada?
volis analni sex?
prcas li se u prirodi?
da li te tvoj bivsi mlatio kitom po faci i tako.Probaj na taj nacin,sigurno ces osvojiti neku,ne boj se,probaj
 
Ne nisi beba, i to moze da se nauci garantujem.Ok je pitanje...bilo koje pitanje je ok.

Imas dosta informacija o tome na :http://www.budi-moja.com/zavodnici/index.php

Ovde neces naci bas mnogo ljudi koji znaju te stvari - a jos manje koji mogu da te nauce.

Ja nisam u fazonu klubova ,al te mogu posavetovati onako generalno.

0)Pricas je ono sto tebe zaista zanima.

1)Trebas da je gledas u oci dok pricas - dakle pravo u oci i da "zahtevas" - druga stvar ako ti ne odgovori(ali ti pretpostavljas da hoce - i onda 99% verovatnoce da hoce).

2)Koristis dodirivanje....prvo slucajno - npr slucajno jos dodirnes ruku...zatim ides namerno npr zagrlis je

3)Ako nemas sta da kazes - onda koristis nadovezivanje....pokupis temu njene recenice i onda se nadovezes na to.
Ako nje nesto pitas,a onda ne odgovori na to pitanje onda ti odgovoris (naravno za sebe) i postavis drugo neko slicno pitanje...

b)Odes na minanovu ili neki drugi torrent sajt i trazis: mystery method...super knjiga za klub prilike

zzaš ..je l da..??...pričaš o koopu šampiona........sa posebnim osvrtom na to kako igra ove sezone barsa.......onda, vatneš je tu i tamo da sisu.......ili ako stojite...staviš joj do znanja da si dignoot.....onda se nadovežeš na njeno......idem kod droogarice da koopim šminku.....a ti se nadovežeš.....pitaš je da li joj je bilo prijatno...ona ne odgovori...a ti kažeš...nikad se nisi lepše provela............ i uspoot gledaš na gedžet ša ima na torentu........pa ne da bi ispoošio..nego ne bi htela više nikad da me vidi..........
 
Изабери неку лаку тему, нпр. причај о руским класицима, словенској души, ...
Још боље ако она почне да прича. Ти онда само климај главом, смешкај се и повремено кажи: ''То си баш лепо рекла.'' Обавезно је гледај у очи и немој да чачкаш нос.
 
Na temu prilazenja devojkama u kaficu je pisano vec dosta na ovom forumu i mislim da to vise nikome ne predstavlja problem, medjutim sada sledi drugo pitanje...
Sta posle prilazenja? 8)
Prisli smo, servirali neku smesnu pricicu, iskazali zelju da se bolje upoznamo...I sad o cemu pricati? Posebno ako je devojka cutljiva, a sve su uglavnom (osim ako nisu pijane, a tada je i nemoguce razgovarati :smile:).

Obicno kada smo sa drustvom koje dugo poznajemo pricamo o nasim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd...Medjutim sve ovo naravno ne pije vodu kada treba pricati sa nekim potpuno nepoznatim, pogotovu devojkom koja nam se svidja i jos u kaficu gde je muzika preglasna, bilo kakav "ozbiljniji" razgovor otpada...

Kako onda saznati kakva je, cime se bavi, sta voli, sta ne...Uopste sve ono sto nas zanima o nekoj osobi...:confused:

e tu smo mi panduri da sve sto te zanima izvucemo i napisemo u njen dosije :mrgreen:
kakvo je ovo pitanje?
bolje reci da li ti imas ikakvu "pricicu" da posle starta nastavis sa ribom?da li imas maste da je "odvojis"?
eto zbog takvih kao ti ostali muskarci koji imaju i pamet i mastu i mooda da nastave sa devojkom dobijaju kojekakve epitete u smislu "vi muskarci ono vi ovo vi samo na pi...ku mislite" i sl.
pitaj Ricarda Gira sta posle ili Bred Pita....:shock:
 

Back
Top