Realni takt AMD X2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja samo zelim da kazem i da se nadam da ce AMD ispraviti svoje greshke i biti BEST BUY do kraja godine ...Zashto????

pa da bi INTELU pala cena,konkurencija, da bih ja mogao da kupim malo jachi C2Q za svoje potrebe i za ono cime se bavim jer je Intel svakako bolje reshenje

ovo je poenta svih mojih postova u ovoj temi ;)
 
Pa jel Intel skup mozhda o.O pa na istim taktovima C2D duva svoje kolege iz X2 tabora... uostalom videcemo kraj godine... a ovaj novi Phenom je q rac od ovna u poredjenju sa Q6600, a tek kad izadje Q9550 ROFL...
 
phenom x4 9850 je u rangu Extrema c2q qx6700 i bolji od q6600 ,a jeftiniji od q6600 za soma ...
imam q6600 ,intelovi cpu nisu ponudjeni za oc vec na default nude neverovatnu stabilnost i duzi radni vek... klokovanjem ti te default karakteristike smanjujes ,dobijas samo na brzini ali u nichemu drugome
klokovao sam moj q6600 u nadi da ce renderovati bolje ,i jeste ali ne stabilnije ,gushio se u vecim rezolucijama ,umislim da blokira ali ne ,nastavi posle min ili dva i tako skracuje rendering vreme ...na taj nachin je i sporiji nego za rendering vreme koje ima na default ... default Phenom se grca u renderingu kao oc Intel ...Amd krsh ako to nije neka gaming aplikacija
OC je skup sport ,u startu gubljenje garancije i nesigurnosti ali sto da ne ako imash kinte

i jeste sve to qratz od ovna ,Strajo ..ako nije Extreme c2q 9650 koji planiram da kupim ali dok mu ne padne cena za 15soma pojavom q9xxx procesora istih karakteristika kao i ovog extreme-a sa 12mb kesha tako da ce oni biti jeftiniji 10soma ali u performansama 50% sporiji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top