Homoseksualci u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa CITAJ(valjda si isao u skolu).:mrgreen:
Evo ti i ovde(400000-2004 godine):
http://arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2004/novembar/24/V-02-24112004.shtml

Znas sta da na tarabi pise ***** ti ces ,...jer tako pise ,znas da citas:mrgreen:Misli malo, koliko ima populacije u Srbiji starije od 16 godina kad vec stices neku predstavu o sexualnoj orjentaciji?,5-6miliona.Ispada da je 10%populacije homo.Znas da citas,ali od razmisljanja ni trag ni glasa.Po toj logici svaka familija ima bar jednog clana koji je homo.Ko ti je u familiji homic,znas li ga?Bitno je da znas da citas,sta napise neki homoretard
 
Nemam ništa protiv homosa. Ne razmišljam o njima. Ne ugrožavaju me, pa neka ih bude koliko žele, ali me iritira, sve više, ovo insistiranje na priči o njima. Čemu? Da li ja idem unaokolo i govorim da sam strejt? Hoću svoja prava. :) Seksualno opredeljenje je intimna stvar, kao i religijsko. Ne volim da me bilo ko gnjavi tim pitanjima. Imamo bitnije stvari da rešavamo.
A ovaj broj mi je čudan.

Pošto pretpostavljam da će neko napisati kako ipak ima stvari koje oni ne mogu, a mi možemo (brak i deca), da napišem. Nemam ništa protiv gej brakova. Ali nisam sigurna za decu. Tu ne bih ništa komentarisala sem da se dete rađa od žene i muškarca, prirodno, pa ne znam koju osnovu za traženje prava usvojenja dece imaju. Osim one ljudske da vole i čuvaju živo biće. Ne znam. Uostalom, deca se ne daju ženama i muškarcima koji nisu u braku, pa zašto bi gej brak imao veća prava? Eto tako na primer.
 
u USA/Kanada/Australija i EU je procenat oko 10posto

istočna Europa (dakle mi exYugosi) oko 2-3posto

ostali manje od 1%

muslimanske zemlje manje od 0,001%

-------------
dakle homofobi...znate kamo morate da idete:mrgreen::lol:
 
uuuuu, sledbenicima:mrgreen:
mnogo jako, nešto kao Dalaj lama:lol::lol:

pa ja i nisam govorio iz ženskog već iz muškog ugla, nekako mi je više stalo baš do tog ugla:mrgreen:

Ako zanemarimo ovu tvoju mušku provokaciju protiv koje žestoko ustajem svim revoltom svoje nežne ženske duše - šta zar ne znaš da ti imaš ovde sledbenike? :shock:
Mogli bismo bez problema da otvorimo fan-club Filateliste...
Pa šta? ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top