Kraj srpskog paradajz-turizma

Gold Fish

Zainteresovan član
Poruka
366
Crna Gora je i ovog leta spremna da dočeka voljenu braću iz Srbije,ali uz neke male izmene.. Ekološka taksa za automobile pri ulasku u zemlju iznosiće od 10 do 30 evra, autobuse od 50 i kamione od 150, kao i pravilnik o bezbednosti hrane, kojim su ogranične količina i vrsta prehrambenih proizvoda koje turisti mogu da unesu u zemlju. Turisti koji ulaze u Crnu Goru moći će da unesu sa sobom pet litara vode, dva litra bezalkoholnih i jedan litar alkoholnog pića, jedan kilogram sušenog voća ili povrća i jedan kilogram deklarisane hrane, spremne za upotrebu.

Kako stoje stvari,Ada Ciganlija će biti k'o šipak koštica.. :D
 
Nije nista strasno .Ko je pa nosio paradjaz odavde? marketi imaju iste cne kao ovde a ponesto iz Srbije i nize tako da nema problema .na kraju ne verujem da ce neko bas da stavlja torbe na vagu To je vise odluka edukativnog karaktera ..
 
jedan kilogram deklarisane hrane, spremne za upotrebu....

Ovo su mislili na serpu zamrznutih sarmi i na onoj zegi kad se raskrave taman da se calabrcne...a i dug je to put.

U ove takse za vozila jesu li uracunali i baksis za CG-policajce na granici ?
 
Crna Gora je i ovog leta spremna da dočeka voljenu braću iz Srbije,ali uz neke male izmene.. Ekološka taksa za automobile pri ulasku u zemlju iznosiće od 10 do 30 evra, autobuse od 50 i kamione od 150, kao i pravilnik o bezbednosti hrane, kojim su ogranične količina i vrsta prehrambenih proizvoda koje turisti mogu da unesu u zemlju. Turisti koji ulaze u Crnu Goru moći će da unesu sa sobom pet litara vode, dva litra bezalkoholnih i jedan litar alkoholnog pića, jedan kilogram sušenog voća ili povrća i jedan kilogram deklarisane hrane, spremne za upotrebu.

Kako stoje stvari,Ada Ciganlija će biti k'o šipak koštica.. :D

Da, ako zbog toga ljudi neće otići u Crnu Goru. Tamo se ne ide iz drugih razloga. Na primer, ja ne idem zato što je smaranje, doživela sam više puta neprijatnosti, neprofesionalni su, a povrh svega higijena nije na zavidnom nivou. Pre nekoliko godina sam se otrovala i ne samo ja već pola letovališta. Provela sam čitav jedan dan u krevetu i ambulanti. More je prljavo.
 
Da, ako zbog toga ljudi nee otići u Crnu Goru. Tamo se ne ide iz drugih razloga. Na primer, ja ne idem zato što je smaranje, doživela sam više puta neprijatnosti, neprofesionalni su, a povrh svega higijena nije na zavidnom nivou. Pre nekoliko godina sam se otrovala i ne samo ja već pola letovališta. Provela sam čitav jedan dan u krevetu i ambulanti. More je prljavo.
Meni je to i razumljivo, jer si se tih godina kupala u Srpskom Moru, pa ti nije toliko ni smetalo ;)
 
najbolju turisticku uslugu u ovom trenutku nudi egipat. tj najbolju uslugu za izdvojeni novac.

u crnu goru ako odete potrosicete sigurno 400-500 eura za letovanje u nekom sobicku dok u egiptu za isti novac ili 100 eura vise dobijate smestaj u hotelu 4 ili 5 zvezdica , i smestaj u normalnoj sobi...
 
Meni je to i razumljivo, jer si se tih godina kupala u Srpskom Moru, pa ti nije toliko ni smetalo ;)

Nisam se kupala u srpskom moru, pošto ga nemamo. Crnu Goru nikada nisam kapirala kao deo Srbije. Na pogrešna vrata laješ. Dole sam išla iz drugih razloga. Ja sam oduvek bila za slobodnu, samostalnu Srbiju u granicama koje poznajem, od malena, što znači u granicama Republike Srbije. Te tripove kako mi ne damo jadnim Crnogorcima da žive sebi pričajte ili Crnogorcima, ne znam šta si.
 
Nisam se kupala u srpskom moru, pošto ga nemamo. Crnu Goru nikada nisam kapirala kao deo Srbije. Na pogrešna vrata laješ. Dole sam išla iz drugih razloga. Ja sam oduvek bila za slobodnu, samostalnu Srbiju u granicama koje poznajem, od malena, što znači u granicama Republike Srbije. Te tripove kako mi ne damo jadnim Crnogorcima da žive sebi pričajte ili Crnogorcima, ne znam šta si.

Kad su u Srbiji pluju po svojima a kad dogu kod Mila pljuju po Srbiji!
 
najbolju turisticku uslugu u ovom trenutku nudi egipat. tj najbolju uslugu za izdvojeni novac.

u crnu goru ako odete potrosicete sigurno 400-500 eura za letovanje u nekom sobicku dok u egiptu za isti novac ili 100 eura vise dobijate smestaj u hotelu 4 ili 5 zvezdica , i smestaj u normalnoj sobi...
Jesi se interesovao za Burundi? Kakve su cijene tamo? Mozda je tamo jeftinije nego u Egiptu.

Da a ti si se kupao kod Tereze!
Ma cuj kupao - SPAVAO SA TEREZOM ! ;)

Nisam se kupala u srpskom moru, pošto ga nemamo. Crnu Goru nikada nisam kapirala kao deo Srbije. Na pogrešna vrata laješ. Dole sam išla iz drugih razloga. Ja sam oduvek bila za slobodnu, samostalnu Srbiju u granicama koje poznajem, od malena, što znači u granicama Republike Srbije. Te tripove kako mi ne damo jadnim Crnogorcima da žive sebi pričajte ili Crnogorcima, ne znam šta si.
Pa dobro, znam... ti spadash u one sto su prije 1001 godine ljetovi na cistom i urednom Hrvatskom Moru i u nedostatku takvog pocela si dolaziti u Crnu Goru. I sad evo dvije godine "smeta: ti nesto Crnogorsko More.:lol:
Razumijem i poznajem ja takve. :heart:
 
Naslov teme nije na mestu
to nije praksa srpskih turista, pitajte kolege forumaše iz hr to rade i Česi i Slovaci i Mađari i Poljaci....
to je nešto što nije srpski brend, već odraz astronomskih cena i želje ljudi da pokušaju da obezbede 10-dnevni odmor na moru
a Crna Gora nije turistička meka, već krš i voda, tako da njihovo izdrkavanje o nekim taksama i ostalim glupostima je neukusno
dovedi bre pijaću vodu u hotel i obezbedi da iste ima 24h, pa da pričamo dalje:roll:
 
Pa dobro, znam... ti spadash u one sto su prije 1001 godine ljetovi na cistom i urednom Hrvatskom Moru i u nedostatku takvog pocela si dolaziti u Crnu Goru. I sad evo dvije godine "smeta: ti nesto Crnogorsko More.:lol:
Razumijem i poznajem ja takve. :heart:

U Hrvatskoj sam bila kada sam bila baš mala i ne sećam se toga. Da moji ne pričaju o mojim gluparijama koje sam radila i da nije slika, ne bih ni znala da sam bila. Dakle, ne računam da sam bila. Na more sam išla u inostranstvo. U Crnu Goru sam dolazila par puta. Logično, u vreme velike krize. Ali zato sada, kada smo otvoreni nemam razloga da dolazim dole. A to nije od pre dve godine. :) Kako volite da mislite da smo kivni na vas. :lol: Smešni ste kao bioskop. :lol:
 
E pa filatelista,
objasni ti meni u kojoj to iole kulturnoj zemlji (drzavi) imash pijacu vodu na cesmi?
Voda se u svim normalnim drzavama kupuje u prodavnici kao - flasirana. E sad sto ti ni vodu ne zelish da kupish to je druga pricha ;) :lol:

.........
mora da si iz Pirot(a) !
 

Back
Top