Teme o Tadiću

DraGo70

Iskusan
Poruka
6.561
Prosto je neverovatno koliko tema o Tadiću u poslednje vreme...

Stiče se utisak da je reč o dr. Džekilu i mr. Hajdu... a ne o predsedniku koji sasvim dobro (uzimajući sve faktore u obzir) predstavlja svoju zemlju...

Evo samo nekih tema...

TADIĆ ZAHLADNJUJE ODNOS SA RUSIJOM DA BI SRBIJA SLUŠALA AMERIKU
nesko101

Tadic: Izmedju EU i Kosmeta izabracu Kosovo i Metohiju! (Višestrana tema 1 2 3 4)
Markowac


Tadic uskoro u Hagu!
Tamna-je-Noc

TADIĆ SRAMNO BLAG PREMA EU (Višestrana tema 1 2 3)
nesko101

Hajde ljudi dogovorite se već jednom... je li izdajnik, je li dobar predsednik, da li je održao obećanje....
 
Demagogijom i propagandom odavno je prestigao radikale i Kostunicu, i ozbiljno ugrozava Slobim rezim koji i dalje drzi prvo mesto. Politika mu je nerealna sa stavovima "Iz EU cemo najbolje braniti Kosovo", "SPS nam je prihvatljiv", "SRS-sila mraka iz 90ih, SPS nije", "SSP garantuje integritet Srbije".......

Verovali ili ne pricao mi je burazer, koji je inace cetvrta godina gimnazije, da su na gradjanskom vaspitanju juce gledali film o coveku koji je izgubio sve zato sto je 90ih podrzavao Slobu i Seselja. Otisao kao sa sinom da se prijavi u dobrovoljce, sina primili, a njega odbili zbog problema sa kicmom, sin poginuo, zena ga ostavila, a sada kao radi kao taksista. Inace direktor skole je u DS, a na gradjanskom vaspitanju nisu nikada do sada odgledali niti jedan film.
 
A ova tema je o velikom kome?
Molim te da objasniš zašto misliš da Tadić 'sasvim dobro (uzimajući sve faktore u obzir) predstavlja svoju zemlju'? Gde tačno i na koji način?

Meni se čini da on, u poslednje vreme, zastupa prvenstveno interese DS-a a i to sasvim loše.
 

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6425539&postcount=99

Nije mi jasno šta vas toliko buni oko Tadića.

Zar nije čovek odavno govorio (i ostali iz DS-a) - "I Kosovo u Srbiji i Srbija u EU"
Zar se nije na sednici SB UN zalagao za ostanak KiM u Srbiji, za nastavak pregovora i zar njegov tim na čeli sa Vukom Jeremićem ne čini sve što je u našoj moći da ospori priznanje nezavisnosti KiM.
Zar, (suprotno očekivanju Šiptara i SAD), nisu do sada Kosovo priznale samo 37 države, iako se očekivalo (pod pristiskom SAD) da će za mesec dana "nezavisno Kosovo" biti priznato od bar 3/4 zemalja sveta...

Dakle, ne vidim nikakve nelogičnosti u tome što je Tadić zagovarao brži pristup EU sve dok niko iz EU nije uslovljavao ulazak Srbije u EU priznanjem Kosova.
Kada su se u toj istoj EU počeli pojavljivati neki koji iznose suprotne stavove, Tadić je reagovao kako bi reagovao i svaki drugi predsednik svake druge normalne zemlje na svetu...

Tako da ja uopšte ne vidim neke nelogičnosti u svemu tome, a po svemu sudeći DS će upravo zahvaljujući ovakvoj retorici dobiti pored svojih glasova i deo glasova DSS-a koji nisu bili za saradnju sa Radikalima.
Pored toga, politički obrazovaniji simpatizeri LDP-a će shvatiti da je njihov glas za LDP - bačen glas i glasaće za DS.

Meni se sve čini da će 90% glasova otići (podjednako) radikalima i DS-u, tako da će između njih biti mrtva trka.
Postoje čak i realne šanse da DSS koalicija, SPS koalicija i LDP koalicija ne pređu cenzus...
 
sta ti nije jasno drago? svako ima razlicito vidjenje delovanja borisa tadica shodno tome i te razlicite teme.

sta te boli drago?

jel te boli mozda sto ce tvoj DS od 11 maja biti u opoziciji?
 
DraGo70 Ništa mene ne buni oko Tadića ali ja više njegovu politiku da podržavam - neću.

Jadan Tadić naivčina mora da se zapanjio kada mu je Ren spomenuo priznanje Kosova kao uslov za pridruživanje... pa to smo i mi paceri ovde na forumu mogli da predpostavimo...
Ja sad tebe pitam kakav je to političar ako ne može malo i da predvidi poteze drugih političara? Dalekovid ili manipulator?

Kojeg se vraga i zbog čijih ministarskih fotelja ovog puta raspala vajna nam vlada? Jer zbog Kosova nije, to je svima jasno.
A i ja sam tebi već rekla na drugoj temi da to što Tadić zastupa jesu interesi DS, ne interesi zemlje.
 
Ko da je on toliko dobar politicar pa 100000000 tema o njemu...Mislim stvarno...On je pravi recitator iz prvog osnovne,i stalno pocinje istu pesmicu- Hajdemo da... Ide mi na zivce kad cujem kako to izgovara...
 
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6425539&postcount=99

Nije mi jasno šta vas toliko buni oko Tadića.

Zar nije čovek odavno govorio (i ostali iz DS-a) - "I Kosovo u Srbiji i Srbija u EU"
Zar se nije na sednici SB UN zalagao za ostanak KiM u Srbiji, za nastavak pregovora i zar njegov tim na čeli sa Vukom Jeremićem ne čini sve što je u našoj moći da ospori priznanje nezavisnosti KiM.
Zar, (suprotno očekivanju Šiptara i SAD), nisu do sada Kosovo priznale samo 37 države, iako se očekivalo (pod pristiskom SAD) da će za mesec dana "nezavisno Kosovo" biti priznato od bar 3/4 zemalja sveta...

Dakle, ne vidim nikakve nelogičnosti u tome što je Tadić zagovarao brži pristup EU sve dok niko iz EU nije uslovljavao ulazak Srbije u EU priznanjem Kosova.
Kada su se u toj istoj EU počeli pojavljivati neki koji iznose suprotne stavove, Tadić je reagovao kako bi reagovao i svaki drugi predsednik svake druge normalne zemlje na svetu...

Tako da ja uopšte ne vidim neke nelogičnosti u svemu tome, a po svemu sudeći DS će upravo zahvaljujući ovakvoj retorici dobiti pored svojih glasova i deo glasova DSS-a koji nisu bili za saradnju sa Radikalima.
Pored toga, politički obrazovaniji simpatizeri LDP-a će shvatiti da je njihov glas za LDP - bačen glas i glasaće za DS.

Meni se sve čini da će 90% glasova otići (podjednako) radikalima i DS-u, tako da će između njih biti mrtva trka.
Postoje čak i realne šanse da DSS koalicija, SPS koalicija i LDP koalicija ne pređu cenzus...


Cenim ja neke njegove postupke, ali npr. sto se tice SSP i pominanjanja rezolucije 1244 u istom(koja navodno garantuje ocuvanje Kosmeta) u potpunosti podrzavam Kostunicino tumacenje. Kakav je smisao potpisati nesto sto datira iz vremena pre proglasenja nezavisnoti Kosmeta, imajuci u vidu da je najveci deo EU priznao Kosmet, poslao misiju suprotnu onome sto treba da se potpise, a neki visoki funkcioneri EU govore da je "Kosovski ustav evropski" i da "Kosovo treba sto pre ukljuciti u EU integracije". To su ozbiljni signali. Tu njegova politika nema smisla, jer menjanje rezolucije je minimalna stvar koja mora da se uradi i tek onda eventualno potpisati SSP. Druga stvar je ako EU sa SSP(po Tadicevom tumacenju) potvrdjuje integritet Srbije, zasto je problem to samo ponoviti sa jednom tackom u sporazumu, jednostavnom recenicom MEDJUNARODNO PRIZNATI INTEGRITET SRBIJE SE MORA POSTOVATI.

Onda smatram da ulazak u EU bez dela svoje teritorije znaci odricanje tog dela teritorije, sto u principu i znaci njegova parola "Prvo u EU, pa iz EU zalaganje za Kosmet".

Jeremiceve napore najvise cenim i smatram da je on daleko najveca perspektiva DSa.

Tadic igra i sa Rusima dvostruku igru, jer kako navodno vlada moze(kako Tadic kaze) da potpise SSP, a ne moze gasni sporazum. Nelogicno, zar ne.

O propagandi sam dosta napisao u prethodnom postu, a najvise me nervira prica o 90im koja ne pije vodu, makar ne kod mene, ali na zalost to je jedini argument koji Tadicu moze omoguciti pobedu.
 
Ko da je on toliko dobar politicar pa 100000000 tema o njemu...Mislim stvarno...On je pravi recitator iz prvog osnovne,i stalno pocinje istu pesmicu- Hajdemo da... Ide mi na zivce kad cujem kako to izgovara...

Setim se samo njegovog i Nikolicevog duela za predsednicke izbore kad je pavijan poceo da recituje...

"Ja ZNAM bla bla bla..
Ja ZNAM bla bla bla..
i ZNAM bla bla bla..."

covek da mu umre od smeha....

...iako bi voleo da i SRS dodje na vlast (u kojoj ce da odlucuje) pa da vidimo sta oni imaju da ponude. Da kradu vise ne mogu kako su ovi sve sto je valjalo prodali, ovima i nije ostalo mnogo, a mislim da je Kostunica kao politicar TATA za sve ove majmune sto su se nakotili na politickoj sceni Srbije.
 
Citat:
----"Ako pobedi Tomislav Nikolic,istog trenutka Kosovo ce da proglasi nezavisnost!"----
Boris Tadic,februar 2008.

Grese ljudi :mrgreen: Ali pazi da je stvarno pobedio Nikolic i Kosovo proglasi nezavisnost,svi bi napali i pljuvali radikale,mozda bi ih i u zatvor stavljali posto su oni "izgubili jos jednu bitku"...Dosta su ljudi u Srbiji licimurni...
 
Really? A sto?:|

Zbog doticnog

Ceda-super.jpg
 

Back
Top