Fenomen "Koka-Kola"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AllEyesOnMe

Domaćin
Poruka
4.979
coca-cola_1.jpg

coca-cola.jpg

Pored čokolade , tu je i najnezdraviji sok "kola" ..Prije sam negdje procitao da preko 90% stanovnistva je culo za ovaj sok.. vase misljenje :mrgreen:
 
To nije sok,vec gazirani napitak.

Bas sam se navukla na to pice,i jaaako brzo se od istog nevidjeno ugojila...:roll::-| kamo srece da je nikad nisam ni probala.

Puno secera,nezdravo totalno,a kao da stvara zavisnost ,od tolikog kofeina valjda.
 
Aaaaaaaaaah da coca-cola moje omiljeno pice....
Jednom sam previshe pila pepsi pa sam povracala,zato vishe nikad nisam popila chashu tog sr.anja...ali zato coca-colu OBOZAVAM!!!!Chitala sam u Politikinom Zabavniku neke glavne chinjenice o tom picu,pa kad nadjem taj broj neshto cu da napishem i ovde...
 
Puno secera,nezdravo totalno,a kao da stvara zavisnost ,od tolikog kofeina valjda.

Pa probaj ovu novu Zero kolu koja nema šećera... ukus joj se gotovo i ne razlikuje od obične koka-kole...

Ja recimo više volim Pepsi ali u poslednje vreme sve ređe nalazim frižidere s njim pored trafika... svuda Koka-kola... pa kad je već tako onda uzmem šta bude.
 
Koka kola je jedno od najvecih zla napravljeno danas.Znate li koliko samo ima aditiva,emulgatora, secera, kofeina...ma uzas.Bash se secham jednog slucaja iz komshiluka kada je klinka neprestano pila Coca Colu godinama limenku 3-4 limenke nedeljno i na kraju je imala oshtecenje jetre.Pijte ljudi đuseve, oni su manje veshtacki od Cole.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top