Preporuka igrice

filipos

Ističe se
Poruka
2.066
Jel mozete da mi preporucite neku igru tipa Return to Mysterious island, Destination tresure island i Secrets of Da Vinci, znaci da ima vise skupljanja i kombinovanja nego dijaloga. Dakle ne bih avanturu poput Boneville-a, Monkey islanda itd. Hvala unapred
 
Znam da nema veze sa avanturama i ako ne vidis napisao sam da je RPG....pa naravno da me nes pitati koliko godina imam kad mi pise u profil...:lol::lol::lol::lol:
Covek trazi pointi-klik avanture, a jedna od njih je Syberia 1 i 2, ovo ti je otprilike kao Secret Files Tunguska.:)
 
CURSE : The eye of Isis ...
Ime ide tako nekako , zaboravio sam ga tachno ... pogledaj na IGN-u o njoj ...
Inache da bi igro igricu moras imati FABRIKU u glavi ...
Al zato je igrica KEVA !!!
preporuchijem je ...
 
Ovo su avanture ali sa primesama hack & slash-a i sa dobrim puzzle-ama
Moje preporuke:
-Indiana Jones & Emperor's Tomb
-Legasy Of Cain - Soul Reaver 2 (Prince of Persia - Warrior Within su ceo uradili po ovoj fantasticnoj hack & Slash avanturi)
-Prince Of Persia - 3 , 2, 1
-Tomb Raider - Legend
-Tomb Raider - Anniversary
-Constantine
 
Znam da nema veze sa avanturama i ako ne vidis napisao sam da je RPG....pa naravno da me nes pitati koliko godina imam kad mi pise u profil...:lol::lol::lol::lol:
Covek trazi pointi-klik avanture, a jedna od njih je Syberia 1 i 2, ovo ti je otprilike kao Secret Files Tunguska.:)

I u syberii imas puno dijaloga, ali ja bih rekao da je to najbolja p&c avantura svih vremena...ziveo sokal...:)
 
za pocetak google mi nije izbacio ovakvu temu i neznam da li ovakva postoji ako da modovi ce je zakljucati


@tema preporucite mu neku igru za komp slicnu DMC-u.nemora biti sa demonima ali nesto slicno tome posto mi se veoma svidela pa mi sad dosadno zato sto sam je presao.


P.S.zamolio bih spamere,pametnjakovice i smarace da ako nemaju da kazu nesto pametno ne kazu nista svaka preporuka je dobrodoslaz:)
 
za pocetak google mi nije izbacio ovakvu temu i neznam da li ovakva postoji ako da modovi ce je zakljucati


@tema preporucite mu neku igru za komp slicnu DMC-u.nemora biti sa demonima ali nesto slicno tome posto mi se veoma svidela pa mi sad dosadno zato sto sam je presao.


P.S.zamolio bih spamere,pametnjakovice i smarace da ako nemaju da kazu nesto pametno ne kazu nista svaka preporuka je dobrodoslaz:)


1. Teme se ne traze preko google-a xD
2.A da kazes konfiguraciju tvog kompa
3.Ako vec koristis google , sto nisi sam potrazio
4. Imas previse gresaka u pravopisu
5. Evo ti : http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fighting_games#Hack_and_slash

pa trazi do mile volje xD
 

Back
Top