Upoznavanje u kaficu...

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Recimo stojim u kaficu sa jos jednim drugarom i pivom naravno, i slucajno naletim na jos jednog koji nas vodi za njihov sto. On me predstavi dvojici drugih momaka, ali zbog muzike niti ja cujem njihova imena niti bi oni culi mene, tako da se samo rukujemo...bez da ista govorimo. On mi pokazuje na jos dve devojke koje su sa njima sa kojima se takodje rukujem (ili bih mozda trebao da ih poljubim u obraz? ali mislim da ne ide jer se prvi put srecemo...). Jedna od njih ima stisak kao Chuck Noris :razz:, a druga mi dugoooo drzi ruku i gleda pravo u oci, verovatno da vidi da li cu skrenuti pogled...Pritom njih dve ne piju nista.
Vidim da ova dvojica nista ne pricaju sa njima, a i muzika je strasno glasna, tako da i mi samo pijuckamo pivo i povremeno se pogledamo i tako...Prodje celo vece i njih dve odlaze bez nekog zvanicnog pozdrava, malo posle i mi...Niti znam ko su, sta su, kako se zovu, niti sam rec progovorio :roll:
Da li je ovo normalno? Mislim moze li se uopste neko upoznati u kaficu ili diskoteci i kako zapravo to izgleda?
 
Recimo stojim u kaficu sa jos jednim drugarom i pivom naravno, i slucajno naletim na jos jednog koji nas vodi za njihov sto. On me predstavi dvojici drugih momaka, ali zbog muzike niti ja cujem njihova imena niti bi oni culi mene, tako da se samo rukujemo...bez da ista govorimo. On mi pokazuje na jos dve devojke koje su sa njima sa kojima se takodje rukujem (ili bih mozda trebao da ih poljubim u obraz? ali mislim da ne ide jer se prvi put srecemo...). Jedna od njih ima stisak kao Chuck Noris :razz:, a druga mi dugoooo drzi ruku i gleda pravo u oci, verovatno da vidi da li cu skrenuti pogled...Pritom njih dve ne piju nista.
Vidim da ova dvojica nista ne pricaju sa njima, a i muzika je strasno glasna, tako da i mi samo pijuckamo pivo i povremeno se pogledamo i tako...Prodje celo vece i njih dve odlaze bez nekog zvanicnog pozdrava, malo posle i mi...Niti znam ko su, sta su, kako se zovu, niti sam rec progovorio :roll:
Da li je ovo normalno? Mislim moze li se uopste neko upoznati u kaficu ili diskoteci i kako zapravo to izgleda?

Pa zašto bi se naročito i pozdravljale kada ste ih ignorisali celo veče. Nevaspitanje. Ako devojke sede za stolom, onda znači da su u društvu. Ako neko ne razgovara sa nekim, znači da je taj nepoželjan. Ta dvojica koja su sedela sa njima, a nisu razgovarala sa njima su sirovine. A vi koji se tome pridružujete ste mlakonje. Izvini na teškim rečima, ali primećujem taj sindrom čopora kod muškaraca, pa moram da budem gruba.
Ako oni ne razgovaraju, zašto ti nisi razgovarao, ako te već interesuju?
Naravno da tao nećeš nikoga upoznati.
Verujem da su se devojke osetile izopšteno iz grupe i prosto se sklonile. Sasvim normalno. Ja bih samo ustala i rekla ćao, pa ko čuje čuo je. Čemu naročito opraštanje, ako sve vreme niko nije konstatovao da su tu.
A ko je prema tvom mišljenju tu postupio ispravno, a ko loše i čudno?
 
Stojim ja u nekoj..... ma ne mogu ni opisati šta je ono, ali svejedno, dovoljno sam popila a u ovoj seljani više ni vikendom nema nikakav izbor... avaj, nekad ga je bilo ustvari..... upoznamo se drugarica i ja sa likom (ustvari ja se upoznam), on nas pozove da sednemo sa njim i drugom u separe, ja pomislim "wow mračni ćošak, divno i za priliku i za mesto i za mene :) " a drugarica kaže da ga poznaje i da je "bezopasan". Ja sednem on mi zabode jezik u uvo.
Otišla sam bez zvaničnog pozdrava.
 
Stojim ja u nekoj..... ma ne mogu ni opisati šta je ono, ali svejedno, dovoljno sam popila a u ovoj seljani više ni vikendom nema nikakav izbor... avaj, nekad ga je bilo ustvari..... upoznamo se drugarica i ja sa likom (ustvari ja se upoznam), on nas pozove da sednemo sa njim i drugom u separe, ja pomislim "wow mračni ćošak, divno i za priliku i za mesto i za mene :) " a drugarica kaže da ga poznaje i da je "bezopasan". Ja sednem on mi zabode jezik u uvo. Otišla sam bez zvaničnog pozdrava.

:shock:
 
Recimo stojim u kaficu sa jos jednim drugarom i pivom naravno, i slucajno naletim na jos jednog koji nas vodi za njihov sto. On me predstavi dvojici drugih momaka, ali zbog muzike niti ja cujem njihova imena niti bi oni culi mene, tako da se samo rukujemo...bez da ista govorimo. On mi pokazuje na jos dve devojke koje su sa njima sa kojima se takodje rukujem (ili bih mozda trebao da ih poljubim u obraz? ali mislim da ne ide jer se prvi put srecemo...). Jedna od njih ima stisak kao Chuck Noris :razz:, a druga mi dugoooo drzi ruku i gleda pravo u oci, verovatno da vidi da li cu skrenuti pogled...Pritom njih dve ne piju nista.
Vidim da ova dvojica nista ne pricaju sa njima, a i muzika je strasno glasna, tako da i mi samo pijuckamo pivo i povremeno se pogledamo i tako...Prodje celo vece i njih dve odlaze bez nekog zvanicnog pozdrava, malo posle i mi...Niti znam ko su, sta su, kako se zovu, niti sam rec progovorio :roll:
Da li je ovo normalno? Mislim moze li se uopste neko upoznati u kaficu ili diskoteci i kako zapravo to izgleda?
Pa trebali ste pricati nesto. Mada ako ti je situacija bila takva, zabole te, sutradan ce biti bolja situacija.

A konkretna greska ti je ta sto kad je nisi cuo nisi pitao da ti ponovi da je cujes, jer tako bi i mogao da nastavis razgovor. Malo se potrudite da se cujete.
 
Stojim ja u nekoj..... ma ne mogu ni opisati šta je ono, ali svejedno, dovoljno sam popila a u ovoj seljani više ni vikendom nema nikakav izbor... avaj, nekad ga je bilo ustvari..... upoznamo se drugarica i ja sa likom (ustvari ja se upoznam), on nas pozove da sednemo sa njim i drugom u separe, ja pomislim "wow mračni ćošak, divno i za priliku i za mesto i za mene :) " a drugarica kaže da ga poznaje i da je "bezopasan". Ja sednem on mi zabode jezik u uvo.
Otišla sam bez zvaničnog pozdrava.


Akako bi po tebi trebala da se razvija dalje ta tvoja situacija? Mozes li da opises, sta bi volela da je uradio/da ste uradili, kako...Uopste ispricaj mi tok kojim bi volela da se cela stvar razvijala.
 
Mogao je da odvede devojku negde gde je tiho, da bi mogli da pricaju, a pre toga ona je trebala njemu to da predlozi, da se seti bar ona ako se on nije setio...

Samo da pricamo? :-P
Mislim ja nemam nista protiv ni same price, ali vecini devojaka se jave odmah one misli u glavi, tako da ne znam da li bi bilo dobro da sam predlozio?? Sta da kazem fakat, ajmo izaci iz kafica i idemo negde da pricamo, mislim...
A opet kao sto vidis nema ni od cekanja nista :mrgreen:
Kako god okrenes ne valja.
 
:lol: betmene
Akako bi po tebi trebala da se razvija dalje ta tvoja situacija? Mozes li da opises, sta bi volela da je uradio/da ste uradili, kako...Uopste ispricaj mi tok kojim bi volela da se cela stvar razvijala.
'Naš kako. U većini ovakvih situacija većina devojaka (bar se meni čini) nemaju neke pretenzije već puštaju situaciji na volju. Dakle, idealno je da se družimo i da se njih dvojica pokažu kao interesantni na bilo koji način (taman posla da bih im ostala dužna u tom pogledu). Nikakvo muvanje kad ga prvi put vidim, eventualno flert. Dakle, druženje je OK i nikada nikome, ma koliko glup, ružan ili ciničan bio, nisam uskratila poštovanje, ako ga ne poznajem. Tu izuzimam šamare i slanja u PM koji su usledili po zasluzi tu i tamo.....

Ovo što pišem uzmi sa rezervom, jer nikada nisam bila muškarac, a da se toga sećam.
Tip bi trebao da se fokusira na šarm, na sebe, a da se to ne vidi. Dakle, ne na ego, već na njegovu predstavu sebe, svoje spoljašnjosti. I stojim iza toga da ljudi koji se ne poznaju kreću da se upoznaju blagom glumom, nije to ništa tragično. Pretpostavljam da je pitanje skopčano sa "kako da joj se dopadnem".
Imali ste svi momente kada ste "blistali u društvu", kada su vam se svi smejali i kada je sva pažnja bila na vama, valjda je svako imao bar jedan takav momenat. E to, ta energičnost i pozitiva, osmeh, to je ono što većinu devojaka istopi do te mere da jedna drugoj ne smeju ni da priznaju u prvi mah, jer su se sve fokusirale baš na njega i znaju to jedna za drugu :lol:
Dakl, Treća (ona li?) ti je dobro rekla, ti si trebao da njih šarmiraš, ako se već one nisu trudile. Ko zna, možda im nije dan, možda nemaju energije, možda su se već smorile od ona dva tipa, ne mora da znači da su pozerke koje ne znaju izgovoriti dve reči. Ne mora da znači ni da su glupe.
Pomisliš da sediš pored sestre od strica ili nekoga koga voliš na bilo koji način i koga jako dobro znaš..... sa njima si ležeran, ali pristojan.....

Ala se nakenyah :lol:

"Your optimistic eyes seemed like paradise..... to someone like..... me....." :D
 
Samo da pricamo? :-P
Mislim ja nemam nista protiv ni same price, ali vecini devojaka se jave odmah one misli u glavi, tako da ne znam da li bi bilo dobro da sam predlozio?? Sta da kazem fakat, ajmo izaci iz kafica i idemo negde da pricamo, mislim...
A opet kao sto vidis nema ni od cekanja nista :mrgreen:
Kako god okrenes ne valja.

Iz priloženog valjda vidiš da nisi u pravu. Tebi se javila misao, a ona se zabezeknula kada je ovaj stavio jezik u uvo.
Ne znam šta je mlađim generacijama. Kao da misle da će sutra umreti, ap ne vredi čekati ni sekundu zbog nečega, već se sve pretpostavlja. Ako priča sa mnom onda joj se sviđam inače me valjda ne bi udostojila ni pogleda. Tako razmišljate valjda. Pojma nemam. Čudno.
 

Back
Top