Ed,Edd n Eddy The Mis-Edventures

Kentora

Aktivan član
Poruka
1.319
ovo je jedna SUPER igra iz 2005 godine,radi se naravno o Ed boys-ima Ign je ocenio lose,ali glasom igraca ovo je jedna od najboljih igara po television series-u evo ss i jedan video!!!
1123814868.jpg
edededpc_004-large.jpg
 
eo samo za tebe

grafika je baš očaj reko bih da je igra iz 2000. god, rezolucija ne može se menja mislim da je 640x480, ne može se menjati sensitivity miša, a veoma je mali, kontrole kamere su invertne i ima opcija da se namesti da nisu ali nešto neće, kad se nišani praćkom (preko tastature) suviše se zaleće nišan, kratka je igrica, tek sam prvu misiju prešo i to je već 6% igre....
ali zanimljiva je igra, s obzirom da sam ja mnogo voleo ovaj crtać, mnogo mi se sviđa igra, svaki ed ima svoje oružje i svoje mogućnosti, prisutni su svi likovi iz crtaća i originalni glasovi su isto prisutni, npr kad udarite malog džimija on počne da plače, prisutan je ceo koldesak (nznm kako se piše XD) čak ima i trailer park i ona ukleta kuća...bogata je igrica veoma

prva misija je kao da se ukrade 5 kockica leda od džimija, sare, psa i još nekih, a to se postiže odvlačenjem njihove pažnje i na kraju treba osloboditi prasiće od rolfa i uceniti ga da da edovima neku mašinu a za uzvrat će mu vratiti prasiće i onda na kraju naprave mašinu za pravljenje grudvi i takooooooooo smorio sam hehe igrica je super uglavnom ne smetaju mnogo te mane eto toliko toga od mene znam da sam extra smorio al jebga volim da kucam jer znam slepo kucanje i volim i volim i dosadno mi je odoh da igram igricu ćao drugari haha
 
nisam još stigo dotle tek (tek :lol:) sam prešo 52%...iam još jednu zamerku a to je što se može preći na samo jedan način, a to najviše mrzim, ne koristi se baš mašta u igrici, a najbolja mi je misija kad su besplatni jawbreak-eri pa jure u candy store i onda moraju da se kriju da niko ne vidi eddy-jevo lice :lol: a najsmešnije mi je kad ed rokne kantu pa kaže I LIKE TO SMASH STUFF :D a igrica me neopisivo podseća na bugs bunny: lost in time, pogotovo što ima jedan zvuk koji je isti u obe igrice..inače super je igra ne bih je menjao ni za assasin's creed ni za bioshock...
 
ni ja,saznao sam da se verzije bas ne razlikuju(postoji za pc,gamecube,xbox,gameboy i ps2) sem za ps2 koji ima totalno drugacije dizajnirane lvl-e(barem po ss-ovima koje sam video) npr: u jednom lvl-u ti se nalazis u Nazz's Kitchen! Meni je smesno kad Ed ubaci one veverice kroz prozor pa kaze: IM A GOOD SQUIRREL TOSSER HUH EDDY? Ja ne bi menjao ovu igru za najjacu konfu na svetu
 
hahaha

e a fazon ja izgleda da sam prešo sve misije :( nemam gde da idem igrao sam 6 misija i treba bonus nivoe da otvorim skupio sam sva jaja i šta mi još treba? one majice i jawbreakeri?? MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGOO KRATKA IGRICA

izgleda da smo je samo ti i ja igrali :(
 

Back
Top