AMERI PRIZNALI DA SU PUKLI!

Неће одустати, све док их нешто не звекне у главу...

nece odustati sve dok imaju materijalnu korist, a u glavu tesko da ce neko da ih zvekne u narednih 20 godina.

te prica da oni to rade samo radi marketinga su za malu decu....
oni su unapred izracunali koliko ce ih kostati rat i koliko ce zaraditi.

normalno, mrtvi ljudi tu apsolutno nisu bitni.
 
nece odustati sve dok imaju materijalnu korist, a u glavu tesko da ce neko da ih zvekne u narednih 20 godina.

te prica da oni to rade samo radi marketinga su za malu decu....
oni su unapred izracunali koliko ce ih kostati rat i koliko ce zaraditi.

normalno, mrtvi ljudi tu apsolutno nisu bitni.


Богами нисам сигурна да могу мирно да спавају наредних 20 година...;)
 
nece odustati sve dok imaju materijalnu korist, a u glavu tesko da ce neko da ih zvekne u narednih 20 godina.

te prica da oni to rade samo radi marketinga su za malu decu....
oni su unapred izracunali koliko ce ih kostati rat i koliko ce zaraditi.

normalno, mrtvi ljudi tu apsolutno nisu bitni.

Dobro nisu bitni suparnicki ali kada bi negde malo zesce popusili plus dozivele njive trupe pravi masakr i kasapljenje pitanje je kako bi javnost reagovala.
 
Ameri bogami dobro "odradiše" mudžahedine i ostale džihad-ratnike-glavoseče talibane, a vi gledajte šta ćete. No je bolje da se zapitate zašto podržavate džihad stoku koja na ovakav način ubija "izdajnike" islama:

http://www.flurl.com/item/vom_u_286536

Ovakve džihad ratnike treba zbrisati sa lica zemlje i dobro je što Ameri to rade. Ne zaboravite da su takvi džihad ratnici ratovali protiv Srba u Bosni. A vi ih branite. Treba da se stidite onih ljudi koji su izgubili svoje najmilije od strane džihad ratnika.
 
Ovakve džihad ratnike treba zbrisati sa lica zemlje i dobro je što Ameri to rade. Ne zaboravite da su takvi džihad ratnici ratovali protiv Srba u Bosni. A vi ih branite. Treba da se stidite onih ljudi koji su izgubili svoje najmilije od strane džihad ratnika.

nikad necu shvatiti zasto se ljudi raduju kada vide kako ti manijaci postavljaju bombe amerima i svojim ljudima sa komentarima "tako im i treba" i dizu ih u nebesa....
a zaboravljaju bas to - da je taj isti koji je postavio bombu pre 10 godina klao nekog srbina....
 
nikad necu shvatiti zasto se ljudi raduju kada vide kako ti manijaci postavljaju bombe amerima i svojim ljudima sa komentarima "tako im i treba" i dizu ih u nebesa....
a zaboravljaju bas to - da je taj isti koji je postavio bombu pre 10 godina klao nekog srbina....

Ne treba se radovati ničijoj nesreći, ali činjenica je da su se džihad fanatici odrekli svega ljudskog, da se njima ne može suditi kad su sami sebe osudili na smrt kada krenu da dižu u vazduh sve oko sebe, i da bi Amerika morala da ih zbriše do zadnjega. Ako neko misli da jhe nemoguće, neka se seti 1945. i kako su zbrisali japanske kamikaze i doveli Japan u red.
 
Pentagon juče objavio izveštaj u kome se tvrdi da je rat u Iraku „veliki debakl", čija konačna cena i ishod ne mogu da se predvide. Ovo je prvo priznanje SAD da su s Irakom napravile grešku!

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=34602&sectionId=40




Mislite da je vlasti u Americi briga za ovaj prizor na slici? Mislite li da ce odustati od daljih ratova zbog toga? Ja mislim da nece.

mozda nemaju para za dalje ratove (mada sumnjam i u to, pre ce biti da je u pitanju neka zakulisna radnja)
ali i dalje imaju nuklearke
 
mozda nemaju para za dalje ratove (mada sumnjam i u to, pre ce biti da je u pitanju neka zakulisna radnja)
ali i dalje imaju nuklearke

Rat u Iraku se finansira sam od sebe, još se i zarađuje. To i jeste poenta.
Po meni Ameri uopšte nisu pukli u Iraku. Syebali su državu, koju sad pokušavaju da vrate na noge, ali oni rade svoj posao maestralno. Ko će da mi kaže da je 4 000 vojnika u 5 godina u jednom ovakvom ratu velika cifra?
 
Ameri bogami dobro "odradiše" mudžahedine i ostale džihad-ratnike-glavoseče talibane, a vi gledajte šta ćete. No je bolje da se zapitate zašto podržavate džihad stoku koja na ovakav način ubija "izdajnike" islama:

http://www.flurl.com/item/vom_u_286536

Ovakve džihad ratnike treba zbrisati sa lica zemlje i dobro je što Ameri to rade. Ne zaboravite da su takvi džihad ratnici ratovali protiv Srba u Bosni. A vi ih branite. Treba da se stidite onih ljudi koji su izgubili svoje najmilije od strane džihad ratnika.

Nikakve džihad ratnike i glavoseče nisu smrdljivi Amerikanci "odradili". Oni su ih stvorili, a "odradili" su nedužan narod, vratili ga u kameno doba od naroda koji je bio na visokom nivou razvoja. Zamisli UAE. Razvijeni, bogati, turistička meka itd. Kada bi Ameri uleteli tamo kao u Irak, vrlo brzo bi se to pretvorilo u isti haos, sa sve glavosečama.

Niko ovde ne podržava mudžahedine i prekini to da nam nabijaš na nos. Mnogo je nas ovde onih koji smo se za vratove hvatali sa mudžahedinima u Bosni, koje su nam poslali tvoji dragi Amerikanci. Moj pokojni brat je kilometrima ganjao onog Abdul mula Jusufa što se slikao sa srpskim glavama, dok ga nije uhvatio i preklao.

I prekini da nam poturaš pod nos te snimke. Znamo mi vrlo dobro šta rade ti produkti američke "igre".
 
Nikakve džihad ratnike i glavoseče nisu smrdljivi Amerikanci "odradili". Oni su ih stvorili, a "odradili" su nedužan narod, vratili ga u kameno doba od naroda koji je bio na visokom nivou razvoja. Zamisli UAE. Razvijeni, bogati, turistička meka itd. Kada bi Ameri uleteli tamo kao u Irak, vrlo brzo bi se to pretvorilo u isti haos, sa sve glavosečama.

koji je bre narod na visokom nivou razvoja????
iracani, avganistanci, vijetnamci?

nemoj da si smesan....
 
koji je bre narod na visokom nivou razvoja????
iracani, avganistanci, vijetnamci?

nemoj da si smesan....

Moj ćale je 6 meseci proveo u Basri 80-tih. Neverovatnom brzinom su nicale zgrade, mostovi, putevi. Imali su imogli da kupe i "ptičijeg mleka". Da te podsetim, to su bile godine kad smo mi iz Austrije švercovali kilo kafe i grozd banana, jer ih kod nas nije bilo, tj. bila je nestašica. Ono što su Iračani u svojim stanovima imali od elektronike, mi prosečni Jugosloveni smo mogli samo da sanjamo.
 
Moj ćale je 6 meseci proveo u Basri 80-tih. Neverovatnom brzinom su nicale zgrade, mostovi, putevi. Imali su imogli da kupe i "ptičijeg mleka". Da te podsetim, to su bile godine kad smo mi iz Austrije švercovali kilo kafe i grozd banana, jer ih kod nas nije bilo, tj. bila je nestašica. Ono što su Iračani u svojim stanovima imali od elektronike, mi prosečni Jugosloveni smo mogli samo da sanjamo.

i to je tebi visok nivo razvoja:?
koja su njihova velika naucna dostignuca, koja su njihova dostignuca u oblasti umetnosti?
 
Pentagon juče objavio izveštaj u kome se tvrdi da je rat u Iraku „veliki debakl", čija konačna cena i ishod ne mogu da se predvide. Ovo je prvo priznanje SAD da su s Irakom napravile grešku!

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=34602&sectionId=40




Mislite da je vlasti u Americi briga za ovaj prizor na slici? Mislite li da ce odustati od daljih ratova zbog toga? Ja mislim da nece.

Pokusaj da malo obuzdas svoju srecu zbog toga. Pogledaj u svoje dvoristu, Srbiju, obolelo od verovatno neizlecivih bolesti pa onda kritikuj druge.
 
i to je tebi visok nivo razvoja:?
koja su njihova velika naucna dostignuca, koja su njihova dostignuca u oblasti umetnosti?

Za društvo koje je samo 15-ak godina pre toga izašlo iz feudalizma je to bio visok stepen razvoja. Da ih nisu uništili sankcijama i razaranjima, kao i današnjom pljačkom pod okupacijom ko zna dokle bi stigli.
U svakom slučaju Mezopotamija ima da pokaže mnogo više od otrgnute engleske kolonije.
 

Back
Top