Istina ili?

Ne znam da li su nešto potpisali, iskreno ne verujem. Isuviše je Mloha oprezan da bi tek tako pristao. Radikali mu ne nude premijersko mesto a nikad se ne zna da DS iz očaja to neće uraditi.
A da se čuo i dogovarao sa Šešeljom - jeste.
 
Nista sto napise "Blic" u zadne vreme (citaj - poodavno) nije istina. Kad sam videla danas Cedin program u Blicu, rekla sam sebi da vise nikad necu da kupim taj list. Sto je mnogo, mnogo je...!
 
Ne znam da li su nešto potpisali, iskreno ne verujem. Isuviše je Mloha oprezan da bi tek tako pristao. Radikali mu ne nude premijersko mesto a nikad se ne zna da DS iz očaja to neće uraditi.
A da se čuo i dogovarao sa Šešeljom - jeste.
To ti je kao sto je Putin demantovao da ima ljubavnicu i da se tajno rastavio sa Ljudmilom.
 
Možda precenjujem Koštunicu - ko zna.
Ubeđena sam da je on u kontaktu sa Šešeljem iako to poriče ali ne verujem da su već nešto definitivno dogovorili. Moguće da grešim ...
"cudni su putevi gospodjni"
vidjecemo vrlo brzo. I ja vjerujem da je kontakata i dogovora bilo. Sve parlamentarne stranke su vrsile i vrse dogovore medjusobmo i dogovaraju podjelu kolaca ako dodju na vlast.
 
U tom slučaju mislim da se Koštunica ispalio.
Glasaću za Tadića ali uverena sam da će na kraju on ipak ponuditi Koštunici to mesto premijera a birači će morati sa time da se pomire pošto je pitanje da li će sam sa LDP-om imati dovoljno. Ako želimo DS na vlasti a ne bude dovoljno glasova moraćemo da biramo između Mlohe i Ivice. Meni lično ovaj drugi više odgovara ali verujem da bi 99% ljudi pre htelo Mlohu. Znam da zvuči grozno ali verovatno većina Tadićevih glasača preferira bilo kakvu vladu gde DS ima barem neka ministarstva nego vladu SRS-DSS. I šta bi onda bilo? Zbog dogovora sa radikalima Mloha bi uzeo neko ministarsko mesto a ovamo može da ucenjuje dok ne postane premijer.
Valjda nije toliko glup ...
 
Mislim da će na kraju, opet biti 'izrađeni' Toma i radikali. Miriše mi da će na kraju sporazum da naprave DSS i DS. Biće tu mnogo ucena, kompromisa, popuštanja....
Svima njima su puna usta Kosova, EU....a zapravo, jedino su im bitne fotelje. Vlast je najveći porok, najveća droga. Zbog nje je moguće i nemoguće. A Srbija je zemlja svakakvih čudesa. Živi bili pa videli.
 

U ovo ne veruje samo naivan čovek. Čula sam ovu informaciju nešto ranije i mislim da nema razloga za sumnju, ako se uzme u obzir dosadašnja politika radikala i DSS. Radikali, po starom dobrom običaju, ustupaju najodgovornije funkcije drugim strankama, da bi u nekoj budućnosti mogli da ostanu večiti pravednici, a Koštunica, već dokazani ego manijak, ne prihvata ni jednu drugu funkciju osim predsedničke ili premijerske. Trebalo bi, tkaođe uzeti u obzir Koštuničinu fikciju da je bogomdan i da jedino on može da sačuva Kosovo i Metohiju.
Tako da je ovaj spoj sasvim prirodan i logičan.
 
U ovo ne veruje samo naivan čovek. Čula sam ovu informaciju nešto ranije i mislim da nema razloga za sumnju, ako se uzme u obzir dosadašnja politika radikala i DSS. Radikali, po starom dobrom običaju, ustupaju najodgovornije funkcije drugim strankama, da bi u nekoj budućnosti mogli da ostanu večiti pravednici, a Koštunica, već dokazani ego manijak, ne prihvata ni jednu drugu funkciju osim predsedničke ili premijerske. Trebalo bi, tkaođe uzeti u obzir Koštuničinu fikciju da je bogomdan i da jedino on može da sačuva Kosovo i Metohiju.
Tako da je ovaj spoj sasvim prirodan i logičan.

Mozda je logican iz ugla nekih politickih stranaka ali definitivno nije prirodan.
 
Да напоменем, ова тема већ постоји, али ћу се поновити и овде, мислим да све већи број људи смара прича о апокалипси после доласка радикала на власт, мислим да им треба дати шансу, па ако забрљају нека сносе последице, али ми ни мало не би сметала влада у којој би седели и министри из СРС, доста ми је тога да ЕУ одређује ко је погодан за вршење власти, а ко не, нека о томе одлуче грађани.
 

Back
Top