Problem sa msnom, molim za pomoc...

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Problem je u tome sto sam nedavno presao sa adsl na wireless, i sad mi prijavljuje 80048820 error...

to nije najveci problem, nalog sam pravio 2004te godine na wireless mailu kojem ne mogu da pristupim, ne znam koja mi je sifra, a imam je automatski zapamcenu u programu...

Imam oko 30tak kontakata koje ne mogu nigde pronaci [skupio ih u toku 4 godine svugde...nisam ih zapisao]

resenja:
1. resiti error, uci i sve normalno dalje
2. otkriti password nekako i probati preko sajta
3. pronaci mailove od kontakata i napraviti novi nalog...

Ako je ista od ovoga gore moguce molim vas recite mi kako i sta posto mi je vazno? Plzzzz
 
u stvari sad sam video.
On govori o MSN-u izgleda.
MSN sve podatke drzi na serveru, ali da bi im pristupio moras da znas sifru :)

I kao sto oboje rekosmo.
Ja nista ovde ne razumem :)

da, msn-om = msn

Uspeo sam promeniti mail za logovanje i sifru [uz pomoc sajta i sigurnosnog pitanja], uspeo sam se ulogovati preko sajta...

Izgleda da me nesto zeza sa proxyjem i firewallom... Moracu nekog da sacekam ko je ekspert da mi to sredi...

U svakom slucaju resio sam vecinu problema od gore...ostao je samo problem sto ne mogu da se ulogujem iz nekog razloga u msn normalno...

Valjda je sad jasnije...
 
a kako ne mozes?
Da li si skinuo najnoviju verziju live messengera?
skini firewall da bi video da li je on problem (lako ces ga posle vratiti)

iskljucio sam firewall, i problem mi se sa default gatewaya premestio na proxy i ne znam sta jos...Posto nisam bas toliki ekspert sacekacu nekoga iskusnijeg da mi to sredi :D

ne znam vratiti proxy ako mi je namesten, jer nisam ja setovao, ako ga uopste ima :D
 
Internet Options,connections pa settings.Videces vec...

Mada meni jos uvek nije bas najbolje jasno.Pominjes login mail,pass,program gde je pass sacuvan,kontakte...
Koji program?Windows Live Messanger ili neki koji automatski pamti pass i username kao sto je RoboForm recimo.Kazes promenio si login mail??Jel mozes uopste da pristupis svom mail-u preko browser-a?Kontakti bi trebali da budu u address book tj. contacts...

Ako ne budes nasao resenje,molim te objasni problem malo bolje.Nemoj izostavljati nesto misleci da se podrazumeva,jer cesto to moze da navede na pogresan zakljucak.A s druge strane gomilas nepotrebne podatke:zasto si zaboravio pass,gde si skupio kontakte,kada....i tako to ;)
 
Internet Options,connections pa settings.Videces vec...

Mada meni jos uvek nije bas najbolje jasno.Pominjes login mail,pass,program gde je pass sacuvan,kontakte...
Koji program?Windows Live Messanger ili neki koji automatski pamti pass i username kao sto je RoboForm recimo.Kazes promenio si login mail??Jel mozes uopste da pristupis svom mail-u preko browser-a?Kontakti bi trebali da budu u address book tj. contacts...

Ako ne budes nasao resenje,molim te objasni problem malo bolje.Nemoj izostavljati nesto misleci da se podrazumeva,jer cesto to moze da navede na pogresan zakljucak.A s druge strane gomilas nepotrebne podatke:zasto si zaboravio pass,gde si skupio kontakte,kada....i tako to ;)

MSN msg nalog sam napravio 2004te godine, sa starim mailom od starog provajdera...

Onda mi je msn live messanger zapamtio sifru i user name od tog naloga mog, a ja sam je zaboravio u medjuvremenu jer mi se automatski palio sa kompom...

Sad sam promenio user name i password na tom nalogu iz 2004te godine tako da znam koji je user name i password [taj problem sam resio, a imao sam ga kad sam otvorio topic]...

Jedini problem su mi podesavanja izgleda proxyja i firewalla trenutno, bar ja tako mislim... Posto ne mogu da se ulogujem u msn jer kao prijavljuje probleme...

nadam se da je sad jasno
 
A jel tebi to potrebno samo da izvuces kontakte ili ces nastaviti da koristis taj nalog?
Ako je ovo prvo,mozes i preko sajta.

U svakom slucaju tebi je problem to sto MSN nece da radi.Pogledaj onda,bilo je takvih tema,mozda pronadjes resenje. ;)

nije mi frka izvukao sam kontakte, to mi je bio prvobitni cilj, sad da li ce msn da proradi to je bitno ali manje nego kontakti ;)
 

Back
Top