Seks sa zivotinjama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hmmm...
Odmah da ti kazem da bih ti preporucio tebe, ako ikako to mozes to da izvedes :) Sve ostale kriterijume ispunjavas: umiljat si kao mace, lazes kao ker, je.bes kao lav :wink:
Ako nista drugo, eto ti nacin kako da prekratis vreme na poslu pokusavajuci nemoguce :wink:
 
Ronik:
Hmmm...
Odmah da ti kazem da bih ti preporucio tebe, ako ikako to mozes to da izvedes :) Sve ostale kriterijume ispunjavas: umiljat si kao mace, lazes kao ker, je.bes kao lav :wink:
Ako nista drugo, eto ti nacin kako da prekratis vreme na poslu pokusavajuci nemoguce :wink:

Zasto nemoguce?!?!!? Cek da probam.... :roll:
 
Znas ono kad muskarci kazu nekoj zeni "kokosko", "curko", "ovco", "kozo", "kobilo"...
Tu si vec dobio polovican odgovor...Ali me zanima zasto svaka zena kad naziva muskarca nekom zivotinjom izreka obicno bude: "konju jedan"?
Posle je muskarcima samo jedna stvar na pameti. :roll:
 
Ronik:
Znas ono kad muskarci kazu nekoj zeni "kokosko", "curko", "ovco", "kozo", "kobilo"...
Tu si vec dobio polovican odgovor...Ali me zanima zasto svaka zena kad naziva muskarca nekom zivotinjom izreka obicno bude: "konju jedan"?
Posle je muskarcima samo jedna stvar na pameti. :roll:

Odmazda!!! :) Njiiiiiihaaaahahaha! :)

Ali nisam mislio na "zivotinjski" seks medju ljudima, mada priznajem ima i to svojih drazi tipa ja sam konj a ti zecica dodji da te disproporcionalno $%$#^%#$! :)

Zanimljiva ideja, mozda promenim temu sa seks sa zivotinja u zivotinjski seks... sta mislite o tome, moze, neki to vole grublje a? :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top