Seks sa zivotinjama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Steffan:
Mr X:
Pa dobro,mozda to i nije toliko lose ako bas volis.Ali nedaj mi boze da naletim na neku devojku koja je pre toga bila sa psom.

Stvarno bljak, moj ortak skinuo sa interneta par filmcica i stvarno je odvratno... zlatni retriver i vucjak... one gadure bih ladno pobio kao pseta... prvo im daju da ih polizu a onda se okrenu otpozadi kao kuje i dzukci ih naskoce... a jedna je i spreda... ma fuuuuuuuuj... muka mi je kada se prisetim... zato i ne volim smrdljive dzukele... inace to je zloostavljenje zivotinja i zakonom je zabranjeno... spada valjda pod kategoriju protivprirodni blud... ma svi ti koji se je*bu sa zivotinjama su bolesnici najveci...

Eh da... video sam jedan filmcic i sa ponijem kako se propinje.... hahahah... stvarno uzas, pocepao je najgore.... ma bolestan je taj moj drugar, necu vise da se druzim sa njim stvarno... :)

Tvoj ortak a? Salim se,jeste stvarno je odvratno.
 
seksi-iva:
Ova tema me bas sinoc insipirisala da se malo vise potrudim sa svojom Dogom i moram vam reci da mu dobro ide. Znate ovo me uopste ne uzbudjuje ali jednostavno hocu da ga naucim da ga stavi u rupicu i tacka. Sinoc me je zaskocio i bio mu je tvrd ali samo mrda napred nazad i nezna da je pogodi. Mislim da ce uskoro uspeti i dobice nagradu lepu siniclu.

stavi mu kondom i pazi da budes smirena da te ne ujede ako se unervozis
 
jagodica:
seksi-iva:
Ova tema me bas sinoc insipirisala da se malo vise potrudim sa svojom Dogom i moram vam reci da mu dobro ide. Znate ovo me uopste ne uzbudjuje ali jednostavno hocu da ga naucim da ga stavi u rupicu i tacka. Sinoc me je zaskocio i bio mu je tvrd ali samo mrda napred nazad i nezna da je pogodi. Mislim da ce uskoro uspeti i dobice nagradu lepu siniclu.

stavi mu kondom i pazi da budes smirena da te ne ujede ako se unervozis

Pi shta mi bi da svratim ovdi.....bjaaaaaaaaaaaaak...fijuuuuuuuuuuuuu
 
seksi-iva:
Ova tema me bas sinoc insipirisala da se malo vise potrudim sa svojom Dogom i moram vam reci da mu dobro ide. Znate ovo me uopste ne uzbudjuje ali jednostavno hocu da ga naucim da ga stavi u rupicu i tacka. Sinoc me je zaskocio i bio mu je tvrd ali samo mrda napred nazad i nezna da je pogodi. Mislim da ce uskoro uspeti i dobice nagradu lepu siniclu.
Bljax :!:
 
ja sam imao sex sa jednom zivotinjom pre par godine i tako me je ogrebala po ledjima da kada sam dosao kuci posle svega, ustao ujutru da se istusiram matori me je pitao dobro sine, da li su tebe sekli nocas, i pre neki dan sretnem tu zivotinju kako kupuje kafu u jednoj prodavnici i zakljucim ne treba imati sex sa zivotinjama, tako nekako....
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
ja sam imao sex sa jednom zivotinjom pre par godine i tako me je ogrebala po ledjima da kada sam dosao kuci posle svega, ustao ujutru da se istusiram matori me je pitao dobro sine, da li su tebe sekli nocas, i pre neki dan sretnem tu zivotinju kako kupuje kafu u jednoj prodavnici i zakljucim ne treba imati sex sa zivotinjama, tako nekako....
haha..lose iskustvo :roll:
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
ja sam imao sex sa jednom zivotinjom pre par godine i tako me je ogrebala po ledjima da kada sam dosao kuci posle svega, ustao ujutru da se istusiram matori me je pitao dobro sine, da li su tebe sekli nocas, i pre neki dan sretnem tu zivotinju kako kupuje kafu u jednoj prodavnici i zakljucim ne treba imati sex sa zivotinjama, tako nekako....

el to onaj dzukac iz 'cik pogodi - dreser pasa'?
 
jagodica:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ja sam imao sex sa jednom zivotinjom pre par godine i tako me je ogrebala po ledjima da kada sam dosao kuci posle svega, ustao ujutru da se istusiram matori me je pitao dobro sine, da li su tebe sekli nocas, i pre neki dan sretnem tu zivotinju kako kupuje kafu u jednoj prodavnici i zakljucim ne treba imati sex sa zivotinjama, tako nekako....

el to onaj dzukac iz 'cik pogodi - dreser pasa'?
ne znam, od kada dzukci kupuju kafu.... povrsnost ta osobina me zaista dovodi do zapanjujuceg smeha, ja se smejem a drugi su zapanjeni....
 
Mozda je bezvezno pitanje, ali… palo mi je na pamet kad sam citala ovu temu. Dakle – semena tecnost zivotinje dospe u matericu zene? Da li moze doci do zaceca, i da li zena zato moze roditi male kucice, ili neke kentaure? Znam da je ljigavo pitanje, ali mi je palo na pamet… :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top