Kako se zove igrica sa likom kog sam postavila kao avatar-a

Jim crv sa sege davno to bese :D I ima vise od 5 godina pre ce biti 13 :p
http://en.wikipedia.org/wiki/Earthworm_Jim

Čini mi se da misliš na igricu koja jeste sa sege i koja jeste starija od 13 godina,ako govoriš o onoj igrici u kojoj se "ono,koje god biće razvlači ko slinava glista po granama".To je igrica za koju i ja znam da je sa sege,jer sam u vreme kad je ta slina bila aktuelna čuvala jednog malog dečaka,koji me osim mortal kombatom,smarao i tom igricom (Uvek je on hteo da se igra,a na kraju se sve svodilo da se samo ja mlatim sa tim glupostima:roll: a on sedi i gleda:lol:).Ali.igrica čije ime pokušavam da saznam je dosta novija od te sline i igrana je NA kompjuteru);)
P.S.sad sam pogledala i onaj link...ali kao što rekoh to nije to :(
 
Jim crv sa sege davno to bese :D I ima vise od 5 godina pre ce biti 13 :p
http://en.wikipedia.org/wiki/Earthworm_Jim

E! A da te pitam nešto,nevezano za ovu igricu......To me odavno zanima,al nikako da skupim hrabrosti da nekoga pitam,pa reko aj sad tebe pošto sam malo pre u jednoj od (ne mogu sad da se setim kojoj tačno) tema videla tvoj komentar u koji si između ostalog ubacio i jedan gif....Kako da i ja u poruke ubacujem sličice i gifiće?Izvini ako je glupo pitanje :rolleyes: ali u svakom slučaju FALA ;)
 
mislim da se igra zvala

Oddworld,pa proveri...

Sad sam pogledala media viewer tog Oddworld-a.Na žalost ni to nije to :(.....Ovo se čini mi se dešava negde u svemiru a Ono o čemu ja pričam se odvija negde pod zemljom il u nekim pećinama i fora je u tome da iziđeš van.A i onaj lik nije tako zastrašujuć kao akteri oddworlda,čak je jako simpatičan ;)
 
E! A da te pitam nešto,nevezano za ovu igricu......To me odavno zanima,al nikako da skupim hrabrosti da nekoga pitam,pa reko aj sad tebe pošto sam malo pre u jednoj od (ne mogu sad da se setim kojoj tačno) tema videla tvoj komentar u koji si između ostalog ubacio i jedan gif....Kako da i ja u poruke ubacujem sličice i gifiće?Izvini ako je glupo pitanje ali u svakom slučaju FALA

Kad ubacujes sliku ides "
" Bez navodnika naravno... TO si mogla pitati na pvt da se ne spamuje ovde al ajd... A mislis na ovo valjda:
earthjim2screen1.jpg

A sto se slike tice meni u osnovi lici na Jima crva samo malo fensi i doteranog :D
 

Back
Top