Mushki PMS

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Shta mislite,da li to postoji?
I ako postoji shta po vama on predtsavlja?
Ja sam ubedjen da ga ima.
Recimo kako mushkarac matori ponasha se sve vishe i vishe ko neka babetina,to je valjda neki mushki klimaks shta li...meni se chini da se s godinama odlike i simptomi samo pojachavaju a postoje i u mladosti,mozda ne tako izrazene.
Ima recimo mnogo predrasuda u vezi zena i mushkaraca koje i u realnosti vaze ali su potpuno suprotno za pol vezane(recimo meni se chini da ma koliko ti chudno zvuchalo mushkarci su uopshteno vece alapache)..valjda i to ide u sklop ove teme kao dopuna...+ karakter pojedinca isto utiche..itd.

?
 
jao baš me raduje što si postavio ovu temu.
baš sam tela da te na nekoj drugoj pitam
koji ti je u poslednje vreme?
sve si nešto zajedljiv i ogorčen, al mlako..

i?
jel pms?
 
jao baš me raduje što si postavio ovu temu.
baš sam tela da te na nekoj drugoj pitam
koji ti je u poslednje vreme?
sve si nešto zajedljiv i ogorčen, al mlako..

i?
jel pms?
Ja sam uvek ogorchen,ne neije PMS.
A vi imate menstruaciju?
Ne budi bukvalista,ova tema je o psiholoshkim posledicama a one nisu ni kod zena vezane samo za ljushtenje materice na mesechnoj bazi.
Dereru je li ti možda Banši sipala nešto u kafu?
Moju kafu niko ne sme da dira!
 
Shta mislite,da li to postoji?
I ako postoji shta po vama on predtsavlja?
Ja sam ubedjen da ga ima.
Recimo kako mushkarac matori ponasha se sve vishe i vishe ko neka babetina,to je valjda neki mushki klimaks shta li...meni se chini da se s godinama odlike i simptomi samo pojachavaju a postoje i u mladosti,mozda ne tako izrazene.
Ima recimo mnogo predrasuda u vezi zena i mushkaraca koje i u realnosti vaze ali su potpuno suprotno za pol vezane(recimo meni se chini da ma koliko ti chudno zvuchalo mushkarci su uopshteno vece alapache)..valjda i to ide u sklop ove teme kao dopuna...+ karakter pojedinca isto utiche..itd.

?

Muški PMS svakako ne postoji, jer je PMS poremećaj (hormonalna neravnoteža - pojačan nivo hormona estrogena i progesterona) koji se javlja periodično, ili se ne javlja nikad i odnosi se samo na žene.
PMS i klimaks nemaju veze jedno s drugim.
Muški klimakterijum ili andropauza je ono što zovemo "kriza srednjih godina". Tokom ovog perioda muškarci počinju da preispituju sopstvene vrednosti, svoje uspehe i ciljeve u životu.
Ne vidim sličnosti između "babetina" (:mrgreen:) i "klimakteričnih" muškaraca.
Ali, ako govorimo o popuštanju stega i nekim (često do tada prikrivenim i ne baš lepim) crtama karaktera koje dolaze do izražaja u izvesnim godinama, onda je reč o starosti, a u starosti se oba pola ponašaju, manje-više, isto.
Ma, ima ljudi koji lepo stare. Ne treba uopštavati.
 
Muški PMS traje svakodnevno od tamo negde dvanaeste-trinaeste godine života pa sve do pedeset i neke.

U početku ti je čudno (i prljavo), nije ti jasno čemu sve to, kivan si na sudbu koja te osudila da budeš muškarac, uz to i još i krišom menjaš svoju posteljinu iz straha da te niko ne primeti da ti je to počelo da se dešava. Posle, kada shvatiš da nisi jedini, opustiš se i prihvatiš, naučiš da se nosiš sa tim, onako si pun sebe, pa nisi, pa opet jesi, i sve tako. Onda bi i da gnjaviš devojčice sa tim što sad imaš, ali njih baš briga za to, imaju svoje poremećaje i ne razmišljaju o promeni pola. Te stoga uglavnom o tome govoriš sa drugim muškarcima, ili ne, slušaš starije i njihova iskustva, upijaš sve, nadaš se da ćeš jednom i ti kao oni. Onda tu i tamo sledećih desetak godina se zamlaćuješ sa svojim hormonskim poremećajem, pitaš se kako i da li ćeš ceo život moći sa njim. Zatim te neka devojčica zezne na foru da razume tvoj poremećaj i da želi da ti pomogne (u vezi sa njim), pa si onda jedno vreme baš srećan što imaš hormonski poremaćaj, pa više nisi, samo što se sad više ne vrti u krug. Naposletku, jednog dana ga više nema. E, tu nastaju problemi.
 
meni se chini da se s godinama odlike i simptomi samo pojachavaju a postoje i u mladosti,mozda ne tako izrazene.
--------------------------------
recimo meni se chini da ma koliko ti chudno zvuchalo mushkarci su uopshteno vece alapache)
i meni se cini.
i meni se cini.
dereru, dereru, pametno (klimaktericno?) momce.
 
Muski pms ne postoji ali u odredjenim godinama naprosto podivljate..najcesce pocnete trcati za zenama gde se dokazujete kao da vam je zadnji put u zivotu..
 
Muski pms ne postoji ali u odredjenim godinama naprosto podivljate..najcesce pocnete trcati za zenama gde se dokazujete kao da vam je zadnji put u zivotu..

znash kako kazu ..yebo ne yebo qrcu vreme ide..a onda se jednog dana probudish i kazesh:sha je bre ovo ,sha sam ja taslachio ceo zivot..daj sha dash dok josh mogu..:shock:
 
znash kako kazu ..yebo ne yebo qrcu vreme ide..a onda se jednog dana probudish i kazesh:sha je bre ovo ,sha sam ja taslachio ceo zivot..daj sha dash dok josh mogu..:shock:

A onda obicno ne mozete..a kada se "probudite" sta je sa onim..love and story..rame uz rame,stvaramo,tesimo,grlimo,uvek i u dobru i u zlu..cemu uopste budjenje kada ceo zivot prodjete slepi..humanije je prema samom sebi da ostanes uspavan..
 

Back
Top