i poznati imaju iste probleme...

ali sta, sta sam trebala da uradim?!

  • ja sam mislila/o da je to samo urbana legenda...

    glasova: 0 0,0%
  • ja sam mislila/o da je to samo urbana legenda...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .
trebala je da radi na sebi... kad cura kao sto je ona,neugledna da kazem,oce da ima takvog frajera kao sto je mica:shock:...mora da se potrudi...nije shvatila ozbiljnost situacije...
......ali sad... kad joj je srce slomljno nije moje da pametujem i dolivam ulje na vatru...tj.so na ranu...
 
ja sam je slushala u nekoj emisiji pre neko vreme i moram reci da sam se iznenadila...
onako, elokventna je... lepo sklapa rechenicu i ne pricha gluposti.
na stranu shto je ruzzna...
ali kako nekog ko je osvojio takvu titulu mozzesh ubediti da je ruzzan... :D

i ja sam je gledala par puta na tv..onako skromna cura..neka snuzdena poza bas kao na ovoj slici..
da je neka velika inteligencija sumnjam..ne bi gubila dane i kompromitovala se sa djedurinom..
 
rodjendan, rodjus, rodjili? o, pa u to ime mora da se popije po jedna... mislim, i ne samo u to ime... petak je... a bas je bzvz da se petkom raskine jedna lepa veza... to mi je, nekako, uvek bio napredan dan... nova lista izlazi i to... jel da da je petak popodne uvek najlepsi deo nedelje? i subota ujutru? pa, jeste... zna vas rikan sta je dobro...
 
a, nema zezanja kod diki-dileta... samo crno il' belo... u stvari, kad malo bolje razmislim, i kod mene tako... al' to zbog Partizana... elem... htedoh vam reci... imam ja jednog drugara, Diki se zove isto, i dade gol preko celog terena, onomad, kad smo igrali za pare... svi smo mu poleteli u zagrljaj... a on je u nama video samo rebarca kupljena od para osvojenih tim golom.. rek'o nam posle, kad smo se napili u kafani...
 
........pazi kad mi nije zao nimalo ,mala razlika u godinama verovatno je tu bila prava "ljubav" u pitanju ,ona sva pametnica koja ne moze da sklopi prosto -proshirenu rechenicu pa postala verovatno PR preko konkursa(chitaj kreveta) ,pa kad je odradila svoj mandat chudi se shto joj je druga prodornija uletela u reon ..............vid male ,ma snacice se ona ne berem ja brige za nju ,ima ta u glavi i telefonu vec par zamena .......
 

Back
Top