Tadic: Izmedju EU i Kosmeta izabracu Kosovo i Metohiju!

Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je da će, ukoliko bude morao da se opredeljuje između Evropske unije i Kosova i Metohije, izabrati integritet zemlje.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=18&nav_category=11&nav_id=294612

-------------

ako stvarno ovo misli onda mogu da kazem samo svaka cast....

Ma bajka,providni mamac.posto je Oli Ren ''otvorio dusu''.Do sada je decidno odbacivao tu mogucnost,i na kraju priznao da je lazovcina.
 
i ja mislim da je ovo samo predizborna retorika ali ovo ce tadicu oduzeti i dosta glasova

verovatno su u njegovom izbornom stabu procenili da ce ovako vise glasova dobiti nego sto ce ih izgubiti .

tj ti glasovi koje ce da izgubi mogu da odu samo LDP-u a opet tadic ce da pravi vladu sa LDP-om posle izbora ako bude napabircio dovoljno glasova tj opet nije bas totalno izgubljen glas.

sve u svemu videcemo koliko ce naivnih srpskih ovcica da se na ovo upeca...
 
i ja mislim da je ovo samo predizborna retorika ali ovo ce tadicu oduzeti i dosta glasova

verovatno su u njegovom izbornom stabu procenili da ce ovako vise glasova dobiti nego sto ce ih izgubiti .

tj ti glasovi koje ce da izgubi mogu da odu samo LDP-u a opet tadic ce da pravi vladu sa LDP-om posle izbora ako bude napabircio dovoljno glasova tj opet nije bas totalno izgubljen glas.

sve u svemu videcemo koliko ce naivnih srpskih ovcica da se na ovo upeca...

Na ovu pricu nema sanse da dobije koji glas vise, moze samo da preliva glasove sa LDP,a usput da izgubi glasace koji se vagaju izmedju njih i DSS-a
 
Ne verujem da ce to Boti oduzeti glasove. Zato sto za njega glasaju ne oni koji ga toliko vole, vec, ili Djindjicevi postovaoci, ili oni koji ocima ne mogu da vide Kostunjavog, Grobara i Narkosa.

Bar 10% birackog tela DS nije cvrsto,a ova lazna,dvolicna njihova kampanja zasnovana na nekim strahovima je upalila dva puta i vise nece.Ponovo,ponavljam koliko do juce je tvrdio da nema dileme Kosovo ili EU i da je niko ne postavlja,a danas se koliko vec odredjuje.Koga je lagao do juce,a koga laze danas?
 
Ne branim Botu, ali ovo je kampanja. Eno Vucic laze kako zine, pa sta da se radi. Toma je onomad i bedz skinuo...

Kad smo vec kod Tadica, licno mislim da je on previse tunjav da bi lagao. On veruje u to sto prica. Bar mislim. Ne kazem da prica dobre stvari, ali mislimd a se on lozi na sve sto je rekao.
Sad, za razliku od radikala, kampanju DS-a ocigledno ne rade strane kompanije (jer bi bial bolja), pa ga je neko psoavetovao da govori o Kosovu, ali on je to tunjavo odradio. Mozda Toma mzoe da mu preporuci onu americku agenciju koja njemu radi kampanje, jer je odlicna.
 
Ne branim Botu, ali ovo je kampanja. Eno Vucic laze kako zine, pa sta da se radi. Toma je onomad i bedz skinuo...

Kad smo vec kod Tadica, licno mislim da je on previse tunjav da bi lagao. On veruje u to sto prica. Bar mislim. Ne kazem da prica dobre stvari, ali mislimd a se on lozi na sve sto je rekao.
Sad, za razliku od radikala, kampanju DS-a ocigledno ne rade strane kompanije (jer bi bial bolja), pa ga je neko psoavetovao da govori o Kosovu, ali on je to tunjavo odradio. Mozda Toma mzoe da mu preporuci onu americku agenciju koja njemu radi kampanje, jer je odlicna.

Brate,veruj mi da smo u startu svi i sve stranke stali kao jedan oko Kosova,ne bi oni postavljali sad ovakve uslove oko EU,ali vide pogodno tle za razdor.Nasi dusmani su uvek govorili ; ''ne daj boze da se Srbi sloze.
 
ja mislim da ovom izjavom tadic pokazuje da je jedina stvar do koje je njemu zaista stalo - vlast po svaku cenu.

nije njemu stalo do EU ni 2% koliko mu je stalo do clanstava u upravnim odborima, provizijama od privatizacija, uvoza i tendera....

za te stvari boris tadic ima da bude veci radikal i od vojislava seselja ako treba, samo ako proceni da ce mu to garantovati vlast...

klasican oportunista i makijavelista. djindjiceva skola :)
 
Ne razumem samo jednu stvar: kako Tadicu mzoe da bude cilj vlast po svaku cenu, kad je on trenutno na vlasti, tj. predsednik je?

Meni je zanimljivija druga zamena teza, npr. Kostunica koji pljuje po stanju u drzavi, kao da i sam nije bilo vlast, ili radikali koji se busaju u grudi postenjem a svojevremeno su se nakrali kao i svako sto se nakrade kada je na vlasti (uz cvetanej korupcije i svega onoga sto sada hoce da iskorene), ili ludi narkos kome je od svih politicara najgori Tadic. Ponavljam, ne branim Tadica niti mislim da je dobar politicar, ali glupo je da se samo njemu pripisuju stvari koje svi rade. U prevodu: bagra je to neopevana sve. Lepo sam se ja zalagala za anrhiju, ali slabo ko me je slusao :P
 
Predlažem radikalima da povodom novo-otkrivene Tadićeve veličine, junaštava, patriotizma i sličnog otvore jedno 10 hvalospevnih tema u njegovu čast.

Morrisonova je tek prva... treba otvarati vrata i za moguću koaliciju Tadić-Nikolić, ima premijer Voja da pukne od muke:shock::mrgreen:

Povodom novo-otkrivene lazi,koje ste vi ''zuti'' prosipali oko toga da Kosovo nije uslov za ulazak u EU.Ajde sad malo ode radosti 'evropejci'',
 
Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je da će, ukoliko bude morao da se opredeljuje između Evropske unije i Kosova i Metohije, izabrati integritet zemlje.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=18&nav_category=11&nav_id=294612

-------------

ako stvarno ovo misli onda mogu da kazem samo svaka cast....


xaxaxaxa

Kažem lepo da njega više niko ne ferma za 1 paru.
Do kraja kampanje očekujem da će poslati i prvi kosmički brod sa srpskom posadom na Uran.

Evo ja se dobrovoljno odmah prijavljujem za prvog srpskog kosmonauta.
 
Povodom novo-otkrivene lazi,koje ste vi ''zuti'' prosipali oko toga da Kosovo nije uslov za ulazak u EU.Ajde sad malo ode radosti 'evropejci'',

Ja nisam prosipala nikakve laži, a to što si ti naivan pa veruješ sve što ti Nikolica servira kao istinu je već tvoj problem.
Usput da si pročitao taj članak video bi da je Tadić izjavio da u EU niko nema pravo da priznanje Kosova postavlja kao uslov Srbiji za ulazak u EU jer među članicama EU ima i onih koje nikada neće priznati Kosovo :mrgreen:
 

Back
Top