Zena sa dva prezimena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pulp

Zainteresovan član
Poruka
148
Kad cujem da zena ima dva prezimena odmah je gledam drugacijim ocima, da podsetim to su one zene koje svoju porodicu zapostavljaju radi svoje karijere ili cak zbog same sebe...Jos mnogo toga ruznog bi napisao o njima ali bice previse za jednu temu.
 
Kad cujem da zena ima dva prezimena odmah je gledam drugacijim ocima, da podsetim to su one zene koje svoju porodicu zapostavljaju radi svoje karijere ili cak zbog same sebe...Jos mnogo toga ruznog bi napisao o njima ali bice previse za jednu temu.

super!
onda znaci da vecina ne zapostavlja svoju porodicu niti gradi karijeru. si srecan sada?
 
Kad cujem da zena ima dva prezimena odmah je gledam drugacijim ocima, da podsetim to su one zene koje svoju porodicu zapostavljaju radi svoje karijere ili cak zbog same sebe...Jos mnogo toga ruznog bi napisao o njima ali bice previse za jednu temu.

A ja kad čujem ovakve stvari, odmah mi pripadne muka.
I padam u iskušenje da napišem mnogo ružnog o tvom mišljenju ali, veruj mi, bilo bi previše za jednu... dve, tri teme.:mrgreen:
 
Kad cujem da zena ima dva prezimena odmah je gledam drugacijim ocima, da podsetim to su one zene koje svoju porodicu zapostavljaju radi svoje karijere ili cak zbog same sebe...Jos mnogo toga ruznog bi napisao o njima ali bice previse za jednu temu.
Ja sam žensko, i znam šta me sad čeka, ali prva misao je i meni to što si napisao :confused: To da je ženi sa dva prezimena važnija karijera...

Osim ovo boldovano; ne mislim da je to loše, to je izbor, kao i izbor onoga koji ju je oženio.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top