GENOCID!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moreplovka.pa sta?

Primećen član
Poruka
753
Петсто абортуса дневно
http://www.politika.co.yu/rubrike/tema-dana/Petsto-abortusa-dnevno.sr.html

Da li politicka i ekonomska situacija moze opravdati ovakva monstruozna ubistva? Samo nemoj sad da se pojave oni koji ce da nas ubedjuju da je svih 500 zena silovano u toku jednog dana ili da nose decu koja su na neki nacin ometena. Sa jedne strane toliko je parova koji traze resenje u vestackoj oplodnji a sa druge ovakav crni bilans. Pa normalno je da je ovakva drzava osudjena na propast. Pa posto za koju deceniju necemo ni postojati ni kao drzava ni kao narod, onda cemu se mi uopste prepiremo na ovom pdf?
 
Nece da mi otvori link...
Ali o abortusu, ja sam da se to ne zabranjuje. Ne treba jedna greska da unisti dva mlada zivota koja de facto nisu spremna za dete. Mora postojati vremenska granica koliko embrion postoji. U Italiji bese do 2 meseca starosti dozvoljen abortus?
 
Ali o abortusu, ja sam da se to ne zabranjuje. Ne treba jedna greska da unisti dva mlada zivota koja de facto nisu spremna za dete.

Мој став исто. Углавном су противници абортуса они које брине бела куга, а те две ствари нису повезане.
 
Pa normalno je da je ovakva drzava osudjena na propast.

Па и јесте осуђена на пропаст кад толико много људи мисле да ће се проблем беле куге решити тиме што ће се клинкама које су "закачиле" забранити да абортирају.
 
Nece da mi otvori link...
Ali o abortusu, ja sam da se to ne zabranjuje. Ne treba jedna greska da unisti dva mlada zivota koja de facto nisu spremna za dete. Mora postojati vremenska granica koliko embrion postoji. U Italiji bese do 2 meseca starosti dozvoljen abortus?

Ma ne rade to samo klinke....Veci procenat zena koje abortiraju onih koje su u braku.
 
ubistva? :confused:
ni meni ne otvara link :neutral:

Ja bih za takve vratio smrtnu kaznu? Zabavljaju se ona zatrudni i sve lepo posle par meseci se nesto sporeckaju ona se spakuje i na abortus . I jos ako se posli i pomire a zbog abortusa ona nemoze da zatrudni i prijave se za vantelesnu oplodnju naravno na racun drzave uskrate radost nekom ko to iz nekih drugih razloga nije mogao da ima. Ja sam za abortus samo ako testovi koji se vrse u prvom i pocetkom drugog meseca pokazu da je dete obolelo (mongoloid nedaj boze ili sl.) ili ako je zeni zivot ugrozen.
 
Tu treba uvesti reda.
Ne treba u potpunosti zabraniti abortus. Ja sam za abortus kad je u pitanju žrtva silovaja ili deformitet ploda.

Trebalo bi uvesti obasvezno sexualno vaspitanje u škole. Klinke treba da se nauče da se suzdrže od trpanja ako nema kontracepcije.
Zakonom bih obavezao roditelje maloletnice da preuzmu odgovornost za dete koje njihova ćerka rodi kao rezultat njene nepromišljenosti.

Ili, ženama koje su u braku, a izvrše abortus, uvesti obavezno podvezivanje.
 
Ja bih za takve vratio smrtnu kaznu? Zabavljaju se ona zatrudni i sve lepo posle par meseci se nesto sporeckaju ona se spakuje i na abortus . I jos ako se posli i pomire a zbog abortusa ona nemoze da zatrudni i prijave se za vantelesnu oplodnju naravno na racun drzave uskrate radost nekom ko to iz nekih drugih razloga nije mogao da ima. Ja sam za abortus samo ako testovi koji se vrse u prvom i pocetkom drugog meseca pokazu da je dete obolelo (mongoloid nedaj boze ili sl.) ili ako je zeni zivot ugrozen.

Abortus je ubistvo bez kazne.
 
Ekonomska situacija je razlog....................

Samo licemeran izgovor danasnjih ljudi,koji su zadojeni novokomponovanim sistemima vrednosti tipa emancipacija zena,karijere pre svega,sebicnosti itd.Nasi preci su ziveli u daleko nepovoljnijoj situaciji,pa su u proseku imali troje-cetvoro,cak i vise,dece.
 
Tu treba uvesti reda.
Ne treba u potpunosti zabraniti abortus. Ja sam za abortus kad je u pitanju žrtva silovaja ili deformitet ploda.

Trebalo bi uvesti obasvezno sexualno vaspitanje u škole. Klinke treba da se nauče da se suzdrže od trpanja ako nema kontracepcije.
Zakonom bih obavezao roditelje maloletnice da preuzmu odgovornost za dete koje njihova ćerka rodi kao rezultat njene nepromišljenosti.

Ili, ženama koje su u braku, a izvrše abortus, uvesti obavezno podvezivanje.

Svaka cast , moglo bi se jos ponesto dodati ali srz je u sustini to ... :ok:
 
Ma ne rade to samo klinke....Veci procenat zena koje abortiraju onih koje su u braku.

Ne mozes zabraniti abortus. Zene ce to raditi svejedno, ali ako je zabranjeno onda ce neke babe operisati i ubijati mlade zene zbog nestrucnosti i nehigijenskih uslova. To se vec desavalo. Ja sam za to da se sve dozvoli zato sto se tako dobija kvalitet, kako kod abortusa, tako i kod legalizacije marihuane recimo. U oba slucaja spasavamo zivote.
 
Ja bih za takve vratio smrtnu kaznu? Zabavljaju se ona zatrudni i sve lepo posle par meseci se nesto sporeckaju ona se spakuje i na abortus . I jos ako se posli i pomire a zbog abortusa ona nemoze da zatrudni i prijave se za vantelesnu oplodnju naravno na racun drzave uskrate radost nekom ko to iz nekih drugih razloga nije mogao da ima. Ja sam za abortus samo ako testovi koji se vrse u prvom i pocetkom drugog meseca pokazu da je dete obolelo (mongoloid nedaj boze ili sl.) ili ako je zeni zivot ugrozen.

Tu treba uvesti reda.
Ne treba u potpunosti zabraniti abortus. Ja sam za abortus kad je u pitanju žrtva silovaja ili deformitet ploda.

Trebalo bi uvesti obasvezno sexualno vaspitanje u škole. Klinke treba da se nauče da se suzdrže od trpanja ako nema kontracepcije.
Zakonom bih obavezao roditelje maloletnice da preuzmu odgovornost za dete koje njihova ćerka rodi kao rezultat njene nepromišljenosti.

Ili, ženama koje su u braku, a izvrše abortus, uvesti obavezno podvezivanje.
a plod ako je deformisan nema prava na zivot?
mongoloidi ne smeju da se radjaju?manje su vredni?pa njih onda mozes da likvidiras?

ovo sto ste upravo rekli predstavlja tezak oblik licemerja.

ako je ubistvo - odnosi se na sve.
ako nije ubistvo,e onda ne mozes ni mongoloide.na kraju krajeva nisu oni krivi sto su takvi.

inace ovaj film - kakvu tacno strucnu tezinu ima rec jednog popa?objasnjavamo abortus iz ugla religije? :confused:
 
strasno.....

a jos strasnije je ovo



zemlja na koju bi trebalo da se ugledamo.....
c,c,c,c,c
Јес а ено у "великој еуропи" легализовали абортусе, педерљастију и на неким местима еутаназију...који европски олош...Руси и Срби се бар боре против тога..а ови поздрављају!
 
Јес а ено у "великој еуропи" легализовали абортусе, педерљастију и на неким местима еутаназију...који европски олош...Руси и Срби се бар боре против тога..а ови поздрављају!

Legalizovali su i tebe, budi zadovoljan
 
Јес а ено у "великој еуропи" легализовали абортусе, педерљастију и на неким местима еутаназију...који европски олош...Руси и Срби се бар боре против тога..а ови поздрављају!

U Rusiji, kao u vecini EU zemalja je abortus dozvoljen.
U stvari, neke zemlje EU imaju strozija pravila vezana za abortus nego Rusija...
 
Јес а ено у "великој еуропи" легализовали абортусе, педерљастију и на неким местима еутаназију...који европски олош...Руси и Срби се бар боре против тога..а ови поздрављају!
bore se i protiv abortusa , side i narkomanije kad ono ubedljivo najvise sidasa ,narkomana i abortusa u pravoslavnoj majci Rusiji cak vise nego i u ekstremno liberalnoj Holandiji i to procentualno ,a ne po broju stanovnika , al nema veze vazno je da su ovi olos evropski a ovi drugi bogougodna pravoslavna braca :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top